Białystok/Okolice gaz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć. Szukam godnego zaufania serwisu gdzie założą mi gaz do Yariski 1.5 M15A-FSK, Białystok i okolice. Poleca ktoś jakiś szczególny serwis? Zależy mi na bezwaryjności głównie, bo samochód będzie używany w szkole jazdy.
  
 
ja montowałem w EuroGasie w Białymstoku na hurtowej , jestem bardzo zadowolony. wszystko mi Panowie wytłumaczyli, co prawda nie do toyoty tylko do Ssanyonga swojego, ale słyszałem, że mają też instalacje do innych silników, do toyotki powinno coś być, polecam sprawdzić
  
 
Identyczny silnik gazowałem w EuropeGasie przy Hurtowej w Białymstoku. Szybkie terminy, bardzo dobre ceny. Przejechane już 73 tys. km i totalnie bezawaryjnie, silnik chodzi identycznie na gazie jak na benzynie. Polecam
  
 
Zgadzam się z chłopakami wyżej, u mnie Fabia 1.4tsi 104 tys. km na taksówce zrobione i zero problemów, nie zawiodła mnie jeszcze instalacja od EuropeGasu, chłopaki znają się na rzeczy
  
 
Kolega zakładał gaz do Ssangyonga Rextona, nie wziął fabrycznie instalacji, w sumie to nie wiem czemu, ale zmienił zdanie i okazało się, że w Białymstoku w EuropeGasie montują dedykowane instalacje do Ssangyongów z którymi wyjeżdzają fabrycznie, więc myślę, że znają się na rzeczy, twój silnik jest w obsługiwanych silnikach ich sterownika Eg injecto się chyba nazywa więc polecam się skontaktować lub jechać bezpośrednio do nich, myślę, że pomogą. A co do rextona kolegi to jest bardzo zadowolony, sporo jeździ służbowo i nie narzekał nigdy