Hamulce z CC w maluchu??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
robie totalny remont malucha(blacha,nowy lakier,silnik skrzynia,zawieszenie) i przy okazj chce zrobic u siebie hamulce tarczowe z przodu i mam pytanie:mam całe hamulce z cc przód(tarcza,zaciski i jarzma),i czy to podejdzie na te płytki mocujące które sa pod hamulce z 125p?
i jeszcze jedno chodzi mi o felgi z CC i SC,wiem ze po otworkach(jajka,prostokąty,itd.)mozna poznać szerokaść felgi,jak by ktos mógł to niech napisze jakie otworki-jakia szerokaść felgi
z gory dzieki za odpowiedzi
  
 
Z tymi hamulcami, to Ci nie pomoge, bo nie wiem ale jesli chodzi o fele z CC mają szerokosc 4.5" (moje w każdym razie) A tak wogóle, to po co Ci poznawać po otworkach?? Przecież każda felga jest opisana
  
 
pewnie idealnie jazmo do tej plytki nie podejdzie, ale w czym problem przeprojektowac te plytke pod jazmo CC?
  
 
W ostatnim WRC w ogłoszeniach jest kaszel 900 z hamulcami z CC/SC. Można do sprzedającego zadzwonić i zapytać: Wojtek 506 673 023. Mam nadzieję, że się nie obrazi (może przy okazji sprzeda furę).
  
 
da się wsadzić... tak przynajmniej dawno temu mi mówił znajomy, który gdy się ścigał, to miał od DF..a mnie doradzał wsadzenie, ale od cc... niestety trzeba trafić na dobre używki.. w dobrej cenie.
ale jak już masz, to spoko
  
 
felgi sa opisane, CC sa tez 4 cale..najstarsze..
  
 
no tak:
felgi CC - otwory bardziej zakwadracione

-young (4.0)
-reszta (4,5)

felgi SC - otwory bardziej zowalizowane (5.0 - 5.5)

tak mi sie wydaje

  
 
Cytat:
2003-10-29 18:53:04, Peeryt pisze:
no tak:
felgi CC - otwory bardziej zakwadracione

-young (4.0)
-reszta (4,5)

felgi SC - otwory bardziej zowalizowane (5.0 - 5.5)

tak mi sie wydaje



Z tego co wiem to w sc nie było 5,5 cala - maks to 5 cali, nawet w van
  
 
Ja mam ze 125(a raczej do 125, bo fabrycznie nowe) i jestem zadowolony, bo nie muszę tak na pedał napierać, gdyby tylko tak nieznośnie nie piszczały Muszę kupić inne klocki/tarcze.
  
 
Bolniex Motorsport. Firma mojego znajomego w Zgierzu ma dwa pokazowe maluchy. Jeden ma hamulce z CC Sportinga na przodzie.
  
 
Elo ma ktoś może rys tech blach pod zaciski z cc? byłbym wdzięczny
  
 
A może by tak pierw poszukać na forum? To już było:
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=152914&c=53&f=25


[ wiadomość edytowana przez: TomcatT4 dnia 2008-09-07 16:55:58 ]
  
 
Cytat:
2003-10-30 14:46:59, Krzemowy pisze:
Ja mam ze 125(a raczej do 125, bo fabrycznie nowe) i jestem zadowolony, bo nie muszę tak na pedał napierać, gdyby tylko tak nieznośnie nie piszczały Muszę kupić inne klocki/tarcze.

polecam klocki MAFF-a a nie zadne ......... ferodo, bo tym to sie można podetrzeć , albo zwykłe FAMAR-u

[ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2008-09-07 17:24:44 ]
  
 
cb- trolu umiesz ty czytac ?? zobacz z ktorego roku jest post krzemowego........ po za tym nie przeklinamy na forum wiec stosuj sie do tej tego !!!!
  
 
Cytat:
2008-09-07 16:55:31, TomcatT4 pisze:
A może by tak pierw poszukać na forum? To już było: http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=152914&c=53&f=25 [ wiadomość edytowana przez: TomcatT4 dnia 2008-09-07 16:55:58 ]



Faktycznie rys jest... nitro narazie niema a jak niema to sobie sam zrobie tylko kwestia ryz bo od df to mam.
  
 
Cytat:
2008-09-07 17:10:02, cb_marcin pisze:
polecam klocki MAFF-a a nie zadne ......... ferodo, bo tym to sie można podetrzeć , albo zwykłe FAMAR-u [ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2008-09-07 17:24:44 ]



Matko Boska Samochodowa, miej litość nad tym stworzeniem... Właśnie FOmary mi nieznośnie piszczały i założyłem Ferodo których z dobrym skutkiem używam do dnia dzisiejszego, hamują odczuwalnie lepiej niż Fomary i z tarczami Brembo w ogóle nie piszczą.
  
 
krzemowy ale w pionkach wiedza lepiej wiec sie nie wymadrzaj tak
  
 
No już tam nie wnikam czy wiedzą lepiej czy nie wiedzą, ten wątek przywołał masę wspomnień i lekki szok że to już tyle czasu minęło od udłubania tych hamulców Nawiasem klocki jeszcze co najmniej kilka następnych lat pożyją, gorzej z tarczami - pierwszy komplet mi zwyczajnie zgnił i się zdeformował
  
 
u siebie z przodu mam tarcze brembo i klocki ferodo... jest git majonez, z tylu tarcze brambo i klocki fomara.. hamuja bardzo ladnie jak sie troszke nagrzeja ale nie za bardzo... jak sa gorace to sobie mozna blokowac tylne kola recznym...
  
 
Ferodo są bardzo dobre , tylko strasznie pylą i brudzą felge moment.