Kable wysokiego napiecia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie, jestem na kupnie kabli i teraz mam pytanie: jezeli mam normalna kopulke gniazdami do gory to lepiej kupic kable normalne proste czy moze te lamane??? w dfie jest malo miejsca miedzy jednym z gniazd a obudowa filtra powietrza. drugie pytanie jakie Wy macie kable?? trzecie pytanie - cena kabli na ktorych troche pojezdze, ewentualne nazwa firmy etc.
dzieki
pozdro
  
 
Witka , ja tez musze w moim pozeraczu (paliwa ) zmienic kabelki. Po pierwsze muszą byc miekkie,taz zeby sie prawie dalo zawiązac supel na nich,napis na nich nie moze glosic hasla : silacon!! Jak juz, to ma byc silicon i jak sie kwalifikują w granicach 20-25 zeta to akurat w sam raz, no chyba ze znajdziesz tansze ale nie wiadomo co to bedzie ,pozdro i założ sobie swiece Iskry 3-elektrodowe-b.dobre są. Hej!
  
 
Kabelki siliconowe trzeba kupić obojętnie z jakimi końcówkami i takie i takie się mieszczą z małymi problemami. Koszt około 20zł. Jakis specjalnych firm chyba nie ma w auto-wandzie na pewno sprzedadzą ci dobry towar !
  
 
Cytat:
2003-10-30 18:29:07, Koniu pisze:
w auto-wandzie na pewno sprzedadzą ci dobry towar !


potwierdzam
  
 
kabelki musze kupic za ok godzine najpozniej a za cholere nie wiem gdzie jest auto-wanda no ale to kupie u mnie w tez dobrym (jak sadze) sklepie. dzieki i chyba kupie te lamane.
pozdrowki
  
 
zdecydowanie wygodniejsze sa kable z koncowkami lamanymi
  
 
a gdzies w Kraku mozna kupic kable "na metry" i do tego koncowki i samemu zrobic?? nie wiecie? bo bym moze do dino nowe zrobil{kupic nowych sie nie oplaca bo 140 zeta kosztuja i trzeba jeszcze zabulic za przesylke z anglii}
  
 
Hej ! Swego czasu w sklepie : "Auto-Gama " na os. Kombatantow mieli kable na sztuki róznej dlugosci i mozna sobie bylo wybrac jaki Ci pasuje Ale nie wiem czy jeszcze są , moge zobaczyc w poniedzialek , bo mieszkam obok Pozdro.
  
 
dzieki Peyyoo !
  
 
Polecam SEMTECH. Zajebioza!!!!
  
 
Cytat:
2003-11-01 17:32:42, Bart128 pisze:
a gdzies w Kraku mozna kupic kable "na metry" i do tego koncowki i samemu zrobic?? nie wiecie? bo bym moze do dino nowe zrobil{kupic nowych sie nie oplaca bo 140 zeta kosztuja i trzeba jeszcze zabulic za przesylke z anglii}



Jak chcesz to moge sie zapytac mietka - (midnight cruisin - trans am) tudziez dugazza (MC - rekord 3.0 i). Onie bede wiedziec.. Obaj osattnio kupowali te wynalazki
  
 
Cytat:
Polecam SEMTECH. Zajebioza!!!!


takze mam i auto jezdzi wiec sa ok

polecam odwiedzic hurtownie pod garazami i warsztatami "łączności" kolo alei pokoju.
ja tam kupilem semtech i ceny sa tam ok.
  
 
mountez jaka jest cena takich kabli do malucha
a ta hurtownia jest dokładnie na ulicy cystersów 21a
  
 
yyyy, pamietam tylko ze byly w cenie "zwyklych" z tymi krotkimi gumkami na swiece. chyba cos kolo 13zl... nie pamietam dokladnie.
  
 
ale trupa odkopałem

pilne pytanie: w jaki jest schemat podłączania kabli WN w Dużym Fiacie? Podłączyłem po starych kablach, ale coś nie bangla, a nie mam przy sobie książki żeby sprawdzić.

proszę o rozwiązanie:



E - do cewki
a jak na świece?

(spowrotem na starych kablach też nie działa - może ruszyłem aparatem, ale najpierw chciałbym sprawdzić czy nie pomyliłem kolejności)
  
 
kolejność zapłonu ci chodzi: zapłon ustawiasz na pierwszym cylindrze a później 1-3-4-2


[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2008-11-10 14:12:07 ]
  
 
tzn. połączenie kabli będzie wyglądało tak: A1, B3, C4 i D3?

(te numerki na rysunku to numery cylindrów niby)
  
 
Cytat:
2008-11-10 15:22:50, nds pisze:
tzn. połączenie kabli będzie wyglądało tak: A1, B3, C4 i D3? (te numerki na rysunku to numery cylindrów niby)



nie widze rysunku co go wkleiłeś więc pisze Ci tak jak ja robiłem.
Zawsze się okazywało, że coś nie gra więc pierwszy cylinder w GMP i dalej po kolei tak jak idzie sekwencja zapłonu...
  
 
Cytat:
2008-11-10 15:22:50, nds pisze:
tzn. połączenie kabli będzie wyglądało tak: A1, B3, C4 i D3? (te numerki na rysunku to numery cylindrów niby)


Raczej A1,B3,C4,D2
  
 
Cytat:
2008-11-10 15:22:50, nds pisze:
A1, B3, C4 i D3?



błąd