Stacyjka w 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka!!!
Wlasnie dzisiaj zaaczely sie problemy ze stacyjką, a mianowicie nie mogłem przekrecic kluczyka, jednak po ciezkich probach udalo sie i dotarlem na dom ale znowu sie zaciela.
I mam pytankoo czy stacyjka z maluszka z zaplonem w stacyjce sie nada, nic nie trzeba bedzie przerabiać??Bo ja mam z hebla palenie
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-10-30 12:41:47, marexp18 pisze:
Siemka!!!
Wlasnie dzisiaj zaaczely sie problemy ze stacyjką, a mianowicie nie mogłem przekrecic kluczyka, jednak po ciezkich probach udalo sie i dotarlem na dom ale znowu sie zaciela.
I mam pytankoo czy stacyjka z maluszka z zaplonem w stacyjce sie nada, nic nie trzeba bedzie przerabiać??Bo ja mam z hebla palenie
Pozdrawiam



Odpowiednio podłączysz i się nada - odwrotnie raczej nie

Ja również nie mogłem kiedyś przekręcić kluczyka w stacyjce - próbowałem odpalić białego kluczykami od żółtego
  
 
Nada się nawet od poldka! ale tamta też może być!
  
 
Przepinasz kostkę i wszystko działa. Ja mam u siebie stacyjkę od df. Bez różnicy - w poldzie, maluchu, czy df jest ta sama.
Jeśli będziesz chciał kiedyś podpiąć rozrusznik "palony z kluczyka", to prowadzisz kabel z pustego miejsca w kości. Tak jest u mnie i wszystko działa.
  
 
mojemu bracikowi tez sie zacinała , zawsze polewał olejem kluczyk przed włożeniem do stacyjki i działało ...ale polecam wymiane
  
 
Hejka!!!
No i tak mam pytanko, zciagnolem dzis kiere no i dostalem sie do stacyjki i te obejmy co trzymaja stacyjke nie maja srob, tzn. maja ale lepki poobcinane, i jak to sciagnac rozwiercac trzeba??
U mnie lekko stacyjka sie rusza i pomalutku by ja zsunol z tym ze na tym metalowym drazku na ktorym sa obejmy stacyjki jest taki malutki lepek mozna go spilowac i zejdzie on chyba nie jest potrzebny???Starzy mieli kiedys malca i tez padla stacyjka i pamietam rozwiercali te sruby, a pytam bo mam zamiar wymontowc stacyjke od drugiego malca a tam moze tak nie zejsc
Soory ze pytam sie o rzeczy raczej oczywiste ale moze macie jakies specjalne sposoby
Pozdrufka
  
 
Cytat:
2003-11-04 16:41:10, marexp18 pisze:
Hejka!!!
No i tak mam pytanko, zciagnolem dzis kiere no i dostalem sie do stacyjki i te obejmy co trzymaja stacyjke nie maja srob, tzn. maja ale lepki poobcinane, i jak to sciagnac rozwiercac trzeba??
U mnie lekko stacyjka sie rusza i pomalutku by ja zsunol z tym ze na tym metalowym drazku na ktorym sa obejmy stacyjki jest taki malutki lepek mozna go spilowac i zejdzie on chyba nie jest potrzebny???Starzy mieli kiedys malca i tez padla stacyjka i pamietam rozwiercali te sruby, a pytam bo mam zamiar wymontowc stacyjke od drugiego malca a tam moze tak nie zejsc
Soory ze pytam sie o rzeczy raczej oczywiste ale moze macie jakies specjalne sposoby
Pozdrufka


Musisz rozwiercac te sroby,jak zalozysz druga stacyjke to wkrec zwykle osemki.
  
 
Cytat:
2003-11-04 17:51:08, cebka pisze:
Musisz rozwiercac te sroby,jak zalozysz druga stacyjke to wkrec zwykle osemki.



Aby zlodziej przy probie kradziezy ptrzyszedl z 13 i odkrecil Twoja stacyjke
  
 
mały młoteczek i mały przecinaczek tak wykręciłem te sruby bez łebków obeszło sie bez wiertary
  
 
Stacyjki nie zsuniesz mimo, że się rusza, bo wystaje z niej taki cycek, który wchodzi w kolumnę. Śruby są miękkie i ładnie się je rozwierca, wystarczy jedną, a druga powinna pójść w w palcach. Zakręć sobie to z powrotem na imbusy i rozwierć w nich główki.
  
 
Cytat:
2003-11-04 18:12:09, kosa131 pisze:
Cytat:
2003-11-04 17:51:08, cebka pisze:
Musisz rozwiercac te sroby,jak zalozysz druga stacyjke to wkrec zwykle osemki.



Aby zlodziej przy probie kradziezy ptrzyszedl z 13 i odkrecil Twoja stacyjke


Jak bedzie chcial ukrasc wozek to i tak ukradnie,ja nie lubie tych srob ze wzdledu na to ze za nim je dobrze dociadnolem to lby sie urywaly i stacyjka po dwoch tygodniach latal ja zyd po pustym sklepie.
  
 
Witam

taki sam problemik mialem w 128 ale w malcu tak samo to wyglada wziolem poprostu dolna srube uwalilem katowka, wtedy stacyjka trzymala sie tylko na jednej i juz mozna bylo ja sciagnac, zalozylem nowa, sruby kupilem oryginal do stacyjki, te sruby w calosci maja leb 8m zrobiony na takim stozku, jak dobrecasz to lebek sie ukreca i juz masz srube jak oryginal
  
 
Tylko najpierw sprawdź czy działa(podłącz kostkę) a później ją przykręć.