Gabriel Red rajder - co o nich wiecie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No właśnie, dzięki uprzejmości Erzet-ef-a moge mieć takie amortyzatory. Są niedrogie bo kosztują 40zł sztuka. a ja mam zamiar zafundować sobie 4 takie. Czego moge sie spodziewać?
  
 
Mówiłem Mcqueenowi, ale ze wszystkimi też moge się podzielic tą wiedzą. Kupiłem te amorki rok temu z są naprawde zaje...te W tej chwili trzymaja lepiej niz seryjne są twardsze niż seria i dłużej wytrzymują. Rozmawiałem z babka w sklepie na ich temat i powiedziała mi że są to najlepsze amorki na nasze drgi, że wytrzymuja o wiele dłużej od zwykłych i jak chce go obniżyć to że wystarczy dać gume w sprężyne i nic weiecej. Na amorki te jest gwarancja dwa lata, są za przystępną cene i auto zachowuje sie na nich elegancko. (po naciśnięciu auto ugina sie ledwo co i TYLKO WRACA na swoją stałą wysokość, NIC WIECEJ NIE SKACZE!!!!!!!!!!!)
Jak dla mnie są to dobre amorki za dobra cene i jest na nie gwarancja dwa lata!!.
Pozrdawiam wujcio erzetuncio.


[ wiadomość edytowana przez: erzet_ef dnia 2003-11-02 13:27:38 ]
  
 
mam je ale nie jestem tak nastawiony jak erzet.Amory jak amory.Jak się je katuje to wcale nie są takie rewelacyjne.Po prostu jak zwykłe.Jedyny plus że praca ich na niskiej glebie jest lepsza bo są 3 cm krotsze od seryjnych
  
 
Jeździłem jakiś czas na tych amorach i jak dla mnie to są trochę za miękkie. Amorki miałem na tyle razem ze sprężyną z trucka diesla odpowiednio skróconą. Auto było wykorzystywane tylko i wyłącznie do sportu. Teraz jak nie będzie kasy na bilsteina to przetestuję Kayaby.
  
 
KYB nie są bardzo twarde, troche bsardziej od serii. Wiem bo mam 4 sztuki.

Pozdrawiam
SEBA
  
 
ja chce je tylko do jazdy miejskiej, plus jakieś wygłupy na placu. W zakrętach chce czuć sie pewnie.
Alternatywą tego jest oddanie seryjnego do utwardzenia, ale cena to 70zł za sztuke... a to dalej bedzie krosno. A na gabriela sa 2 lata gwarancji.
  
 
ja mam te amory z tyłu i w sumie są niezłe,ale nie mam obniżonego zawiasu,jednak mogę powiedzieć że są twarde
za tą cenę napewno warto bo ja dawałem za nie bodajże 65 zł/sztuka...
jeśli masz obniżony zawias to potem tylko gumy w sprężyny i powinno być dobrze

[ wiadomość edytowana przez: BadGuy dnia 2003-11-02 14:23:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: BadGuy dnia 2003-11-02 14:24:06 ]
  
 
ma ktos zalatwic taniej niz 60zl /szt nowki 4 szt ??
  
 
Jutro popytam sie w sklepach i dam znać. Ja kupiłem na tył rok temu za 40 zl. szt.
  
 
syf jak cholera przy mojej eksploatacji auta padły bardzo szybko
lepiej od nich trzymały mi serie
teraz mam seria + hipol i jest bardzo dobrze przynajmniej umiem panowac na tych amortyzatorach nad samochodem
  
 
Byłem w sklepie w celu zapytania ile kosztują te amorki i miła pani sprzedawczyni powiedziała mi że koszt jednego to wydatek 45 zlotych( po denominacji oczywiscie ) .Nie ma tu znaczenia czy przód, czy tył.
  
 
KYB u nas sa w porownywalnej cenie - 40-45zł za sztuke. obojetne czy przeód czy tył.
  
 
a które lepsze?
  
 
Witam.
Odkopuje, bo interesują mnie te Gabriele, czy idzie to gdzieś dostać jeszcze? I czy ktoś potrafi udzielić konkretnej odpowiedzi na pytanie: czy nadają się i na miasto i do KJS?
  
 
Cytat:
2005-03-05 20:38:17, Royber pisze:
Witam. Odkopuje, bo interesują mnie te Gabriele, czy idzie to gdzieś dostać jeszcze? I czy ktoś potrafi udzielić konkretnej odpowiedzi na pytanie: czy nadają się i na miasto i do KJS?



NIE nadaja sie!

lepiej kupic zuzyte bilsteiny i beda o niebo lepszy o tych gabrieli.
  
 
Ciekawostka
- amory gazowe do malca firmowane przez delphi...Charakterystyka pewnie seryjna, ale ciekawa alternatywa dla olejówek
  
 
Cytat:
2005-03-06 01:03:05, widynek pisze:
Ciekawostka - amory gazowe do malca firmowane przez delphi...Charakterystyka pewnie seryjna, ale ciekawa alternatywa dla olejówek


sprzedaje je kolega z warzywnika miałem je w reku i naprawde fajnie sie prezentują słyszłem ze w malcu sprawują sie znakomicie
  
 
terazja odkopuje - kto ma tanio zalatwic takie gabrysie - najlepiej komplet ?
  
 
a co fachowcy powiedza na asfatl o odpowiednio utwardoznych krosnach na tyl - siwezutko zrobione i przod gabriele tylne?? czy tez z leksza utwardzone krosna?
  
 
na tylnych z przodu nie jeździłem, na asfalt amory z hipolem nadadzą się idealnie, na miasto radziłbym raczej 15W40 . Przeszukaj sobie forum, było dużo na temat amorów