Ikonka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako kompletny ignorant komputerowy mam prosbe do speców. Cholernie chciałbym by pod moim nickiem pojawiała się jakas ciekawa ikonka np jak u DJ lub QLogica i wielu innych. Po pierwsze skad ja wziąc (niestety sam nie potrafie takiej wykonać) i po drugie jak ją umiescic w swoim profilu. Prosze łopatologicznie , krok po kroku.
Z góry dziekuję.
  
 
hmmm Maćku o ile pamiętam to Ty miałeś kiedyś ikonkę pod swoim nickiem w postaci swojego zdjecia...... ??????
  
 
moj drogi
klikasz myszka na swoj nick ktory jest "po prawej stronie nad forum" wchodzisz w zmien swoj profil (tutaj musisz otworzyc pierwszego browara) i tam podajesz adres ikonki ktora chcesz miec pod nickiem. ikonke, albo znajdujesz w necie, albo w smieciuchach w swoim (tu juz jestes przy 3 piwie) komputerze (jak zrobilem to ja) klikasz enter czy cos i juz. generalnie wydaje mi sie ze jak spozyjesz przy edycji twojego profilu ok piec piw to niezaleznie od uzyskanych wynikow i tak bedziesz zadowolony z rezultatow ktore osiagniesz.
serdeczne pozdrowienia znad morza (czemu tak mnie kolysze?)
sruba vel danzig
  
 
Wszystko ustawia się w profilu. Ikonka musi mieć określone wymiary i wielkość. Aczkolwiek wielkość może być duża

Opcja zmień w profilu może dużo wyjaśnić

Cytat:
Twoja ikonka (opcja)
(możesz wybrać ikonkę z listy lub załączyć swój obrazek - w tym przypadku ikonka z listy zostanie pominięta a przesłany obrazek - .gif lub .jpg - przekonwertowany zostanie proporcjonalnie do formatu 70x70 pikseli; optymalnym przesyłanym formatem jest więc 70x70px lub jego proporcjonalna wielokrotność - obrazek nie może mieć więcej niż 100kb



W razie problemów służę pomoca


Heh Sruba dzięki za pomoc
  
 
http://poczta.pnet.pl/~gify/sr_transp/sr_transp.htm

spróbuj pod tym adresem.
ikonki
to ten sam adres ale z "natychmiastowym" dostępem

[ wiadomość edytowana przez: carbol dnia 2003-11-22 19:18:36 ]
  
 
Dzieki, dzięki, dzieki.
Z umieszczeniem w profilu to daje sobie radę, faktycznie kiedys widniało tam moje zdjęcie, teraz chciałem cos zmienić tylko cięzko było znależć sensowną propozycję.
Dzieki Carbol
  
 
sorry ze troche rozmyje...
Jaco kibicujesz Legii? udzielasz sie tam troszke na forum? i na forum Lechii?????
pozdro
  
 
To sie wtrącę - ogladał którys z Was wczorajszy meczyk Wisła - Lech. Naprawde ciekawe widowisko, jak na polska ligę, uwielbiam otwarta piłkę, a może to dlatego, że wszystko zalezy od tego kto prowadzi komentarz - TVP brrrrrrrr "zgrał, dograł mu do boku" i innego tego typu twory plus profesorstwo Streulał, Piechniczek.
Szkoda, że wynik taki jak na wiosne na Bułgarskiej, no i Zurawskiemu znowu "Dziekujemy". Żal, że zamiast myslec o wzmocnieniu zespołu, w Lechu znów kazdy jest na sprzedaż, długi, długi i jeszcze raz długi...ten problem akurat lech ma wspólne z legią i pozostaje ligowe sredniactwo w przyszłym roku
  
 
heh taka nasza rzeczywistosc - niedlugo ekipy z tradycjami pilkarskimi beda sie paletac po nizszych ligach, a w ekstraklasie bedziemy ogladac mecze druzyn z wronek, grodziska, polkowic czy innej lecznej. obym sie mylil.
a co do meczu Wisła - Lech. nie widzialem, natomiast wynik jest jak najbardziej sluszny

tylko Lechia
  
 
Cytat:
sorry ze troche rozmyje...
Jaco kibicujesz Legii? udzielasz sie tam troszke na forum? i na forum Lechii?????
pozdro




zbieżność nicków