Mam BAD LOOKa, jak sie podoba ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Oj... z chęcią zamienił bym Espero na Omesię...




ojjj ja niestety też

aleeee Esperko to fajna furka - jeszcze pare lat się nią potoczę.....
  
 
Elegancko Dramar
  
 
Elegancko, elegancko.... by bylo gdyby tez zderzak nie byla taki masywny jakby byl plugiem snieznym a ta dziura miedzy swiatlami byla plytsza, no coz rzecz gustu, ja wole esperko Legaa ( ahh gdyby espero mialo osiagi omesi..... to by byla furka )
  
 
Ja bym widzial troszeczke kanciasty zderzak w twojej omedze Darmar bo przy tym wyglada jakas napompowana. To moje takie odczucie wiec sie nieobraz. Przeslij inne fotki to moze pokaza cos jeszcze i zmienie zdanie. Pozdrawiam
  
 
Dramar gdzie Ciebie wywiało z Winograd? Startowałes tak szybko spod swiateł na Rakoczego/Serbska w strone Piatkowa, że nie zdązyłem sie zapytać
  
 
Przenieslismy firme na Promienista... za ciasno sie zrobilo na Winogadach.

Niestety nie wiem jak wyglada Twoje auto i nie wiem za czym sie ogladac. Zawsze natomiast wypatruje przyjaznie machajacych kierowcow w Espero
  
 
Coz, moje espero ma kolor zielony i obce numery. Jest naklejka ale żebys ja zobaczył to raczej niemozliwe, chyba że na jednokierunkowej i jednopasmowej Mozliwe jest także że moge machać do Ciebie z innego auta wiec nie odrazu puszczaj wiąchę bo, to tez moge być ja
  
 
Niestety nie mam wiecej fotek. Musze sie kiedys zebrac i zrobic.

Znalazlem jedno ze zlotu...


Wlot powietrza ( czyli dziura pomiedzy swiatlami ) zostanie zastapiony grillem. Przestal mi sie podobac, jest za maly i odrobine grzeje sie silnik.
Na razie zrobiony jest tylko przod ( maska, zderzak i blotniki ). Usuniete sa wszystkie przetloczenia blachy. W przyszlym roku zrobiona bedzie calosc i zmieniony kolor na czarny.
Zderzak bedzie skrocony bo obcieram dosc czesto przy parkowaniu. Usune jego dolna wysunieta czesc przez co wyglad powinien zmienic sie diametralnie. Jak wyjdzie to zobaczymy...

A tak mniej/wiecej wyglada historia zmian




[ wiadomość edytowana przez: dramar dnia 2003-11-23 10:44:24 ]
  
 
Cytat:
2003-11-22 10:10:23, ŁUKASZ_GAJER pisze:
...
Jeśli będę robił sobie badlooka to właśnie takiego jak na tym czarnym Esperaku!



I bedziemy kwita, ja wykorzystalem Twoj pomysl, a Ty wykorzystasz moj