Od czego gaźnik do malca?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam już dosyć maluchowskiego gaxnika i chciałbym podpasowac jakis inny gazior. Tylko głównie mi chodzi by to nie wyszło za drogo,bo kiedyś ktoś miał jakiś gazior dostosowany do malca ale wołał za niego koło 300zł. Nie stać mnie na taka impreze... od czego można podpasić gaźnik który by był w miare tani... Mam gaźnik webera od pandy 903ccm. Da rade podpasowac?

dzieki wielkie.
Pozdrawiam
Kuner
  
 
Kumpel kiedys podpiął od Mzki i chodził ale nie bawił się w regulowanie bo samochód poniżej 2000 obr sie zalewał (nie ma przelewu z powrotem do baku) więc stwierdził że i tak nie ma to sensu.Podobno od golfa 1 tez da się wsadzić
  
 
w grupie tgr montuja gaznik od zaporozca raz go juz zalorzyli i jezdzilo teras go zalorza i przetestuja dadza opis na forum to ty napisze
  
 
Nie no Kuner za 300 zł to można już znaleźć weberka DCOE. A teoretycznie to każdy gaźnik się da. Kwestia tylko wykonania kolektora pomiędzy gaźnik a głowicę. Bo chyba każdy gaźnik będzie lepszy od maluchowskiego
  
 
zaluz gaznik od Dacii
jednoprzelotowy gardziel 25,5 mm
( maluch ma 23 mm )
mam pompke i po niewielkich dociaciaach mozna spasowac na podstawke z malucha

  
 
Cytat:
2003-11-20 07:57:59, gstachura pisze:
zaluz gaznik od Dacii
jednoprzelotowy gardziel 25,5 mm
( maluch ma 23 mm )
mam pompke i po niewielkich dociaciaach mozna spasowac na podstawke z malucha





Popieram, qmpel tak ma i śmiga nieźle. Pompkę zakładasz od Poloneza z powrotem i już. Dorabiasz z rurki kolektorek i wszystko
  
 
kumpel ,iał w n grupie od syreny i było ok tylko z dyszami trza kombinowac bo za duzo dostawał
a w ogóle to tak jak koledzy pisza od wszystkiego da sie.

pozdro
  
 
a macie moze jakies zdjecia tego gaznika od daci i jakie tam trzeba zrobic przerobki zaeby to jakos przyzwoicie chodzilo.
  
 
Ja też walczę z gaźnikiem od dacii Gaźniczek można wychaczyć już za 25zł w niezłym stanie (ja mam idealny za 25). Co do przeróbek to nawet nie trzeba kombinować z dolotem tylko lekko przerobić seryjną podstawkę od maluszka, rozwiercić nowe otworki w gaźniku na mocowanie do szkilek na rozstawie malucha, troszeczke pokombinować z pokrywą zaworów, powrót z gaźnika zamontować w dekielku mosiężnym w gaźniku. To chyba wszystko Więcej informacji jest na stronce "deniora" jeśli dobrze pamiętam
Pozdrawiam i cze