Elektryczna pompa paliwa do Gaźnikowca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam silnik pod wtrysk który nie ma wałka pośredniego z krzywką pod membranową pompę paliwa. Chcę założyć elektryczną pompkę, tylko nie wiem od czego mogłaby pasować (marka i model). I pod co ją podpiąć by miała zasilanie.


Ale się zdziwiłem jak silnik odpalił tylko z paliwka które miał wlane do gardzieli gaźnika. I tu skończyła się moja radość. Po dochodzeniu ustalono, że pompa nie podaje paliwa. A już było tak blisko.
  
 
Uno turbo
  
 
To chyba też nie będzie łatwo znaleźć, może inne propozycje???
  
 
W sklepie euro moto fan napewno będą mieli. A jak pompa do uno-turbo bedzie za droga to bedą wstanie ci fachowo doradzić z jakiego innego samochodu dopasować. Euro Moto Fan <- kliknij
  
 
nowa pompa paliwa to koszt kolo 400-500 zeta, uzywana 200-350 zalezy do czego, pompa nie musi byc koniecznie od fiata, teraz chyba wszystkie auta na wtrysku maja pompy elektryczne tak ze wybor jest........poszukaj na gieldzie
  
 
Pompa może być od byle czego, kosiarka do trawy, sieczkarnia byle dawała małe ciśnienie.
Taką od mono-wtrysku też można próbować założyć przez trójnik z powrotem ale cena takiej pompy to 200PLN.
Najlepsza byłaby od zaporożca - tylko gdzie ją znaleźć???
  
 
kumpel do siebie do malca wsadzil pompe z bmw - i jakos mu trybi juz ladnych pare lat - wiem ze cosik przerabial w gazniku zeby ja wsadzic ale co dokladnie nie pamietam - a i dodatkowo zalozyl zaworek iglicowy z df'a