Usztywnienie sprężyn; nowy sposób ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie co sądzicie o tym :

oferta_Allegro
  
 
mam takie cos...i w kazym sklepie kupisz za 5 zyka sztuke....ja tego uzwyam zeby przy duzym obciazeniu nie trzec spoilerem po ziemi
  
 
SUPER!!
jeszcze tylko sciagacze do sprezyn firmy Jacky,
a do amortyzatorow wlac beton!!

jakie jeszcze HIPERwynalazki poprawiajace wszystko... oprocz bezpieczenstwa!!??
  
 
Kto to sprzedaje, jakis gosciu z Gorzowa jezdzący espero Jakoś nie miałem przyjemnosci go poznać gdy tam mieszkałem (zsyłka zawodowa), ale moze dobrze bo nie namawiał mnie na takie wynalazki
  
 
Lee ja mam tez sciagacze widze ze duzo wiesz o miom aucie ...tylko betonu jeszcze nie lalem...dziala??
  
 
Nawet nie chcę myśleć co się stanie jak taka guma wymyknie się ze sprężyny i to najlepiej podczas pokonywania głębokiego łuku ..... to nie jest sposób, ja jestem przeciwnikiem takich modernizacji...
  
 
Ja tez jestem, przeciw takim prozwizrycznym rozwiazaniom. Jak juz cos robic to robic to porzadniej ( niestety drozej ale warto poczekac na wieksza gotowke i wymienic sprezyny )
  
 
dickon ta guma to pic na wode fotomontaz...ona jest wsadzona loozno miedzy zwoje i nic nie daje tyle tylko ze zabespiecza przed dobijaniem sprzyn ...a jak masz nie zalatowane auto to po prostu sobie lezy
  
 

buhahahaha

gumy buhahaha
  
 
nie jest to głupie! ale tylko w przypadku uklepanych starych spreżyn. Gumy nie usztywniają a powodują że auto nie "dobija" na wiekszych nierównościach. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest kupno nowych spreżyn i ich wymiana , co tez uczyniłem