1.5 16v nie wchodzi na obroty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich.
Mam trochę nie codzienny problem z esperem. Czasami nie wkręca się poza 3-3.5 obrotów i ciężko pali. Podczas jazdy chwilami jakby brakowało mu paliwa i się dusił. Wymieniłem pompkę, filtr paliwa i regulator ciśnienia na listwie wtryskowej. Nic nie pomogło...
  
 
a kable wn i świece? mozna jaszcze kopułke i palec
  
 
Świece niedawno wymieniałem, bo już wcześniej czasami miał kłopoty z paleniem. Sprawdzę jutro kable i kopułkę
  
 
moim zdaniem pompa paliwa nie daje wystarczającego ciśnienia
  
 
Cytat:
2010-04-05 17:35:12, syndoktora pisze:
moim zdaniem pompa paliwa nie daje wystarczającego ciśnienia


nooo...może to być jakiś trop

żebyśma jesio wiedziały czy ałto jest zagazione? ...było by jakby łatwiej potwierdzić diagnozę
  
 
Gaziu nigdy nie miałem i mieć nie zamierzam...
A pompka jest druga z kolei, też myślałem że ma za niskie ciśnienie... Ale to nie to...
  
 
Kolega pisał że wymienił pompkę. Chyba nie chodziło mu o tą do kół. Zamiast sprawdzać kopułkę, palec rozdzielacza i przewody lepiej chyba będzie je wymienić. Czasem potrafią złapać nieco wilgoci, a i tak się kiedyś skończą. Jak to nie pomoże rzuć też okiem na przewody paliwowe.
  
 
Jest jeszcze objaw, że cięzko pali... Ja mialem ostatnio przygody z modułem zapłonowym, który jak sie okazalo sie nie zepsul tylko brakowało masy na silniku. Warto pomierzyc miernikiem. Jakby co to mase na silnik idzie pod osloną silnika od strony kierowcy na skrzynie biegów z budy.

pozdr.