Wielki Powrót !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Tomek Mydłowski powraca na Forum !!!
A oto jego "logo" które zrobiłem na jego prośbę...

Tomku... Link do sowjego "logo" znajdziesz plikając w powyższe zdjęcie prawym klawiszem a następnie "właściwości"
  
 
Właśnie , proponuje by wszyscy podali nr rejestracyjne swoich aut, łatwiej będzie się rozpoznać na trasie lub w mieście. Ja zacznę :

WZZ 801C
  
 
no i jestem
  
 
Wlasnie cie dodalem Tomku, witam, jestes oficjalnym klubowiczem.
Pozdrawiam
Lasombra

Ps, Dzieki ze dales jakies zdjecia do galerii
  
 
witam!.... i jestem pelen uznania
  
 
mam całą szuflade zdjęć...ale padł mi zasilacz od skanera..... i nie mam czasu podjechać i go odmienić
  
 
Popieram propozycję Krzyśka, do czasu powstania naklejki klubowej ( mam nadzieję, że się pojawi ), możemy się odszukiwać po numerach.

carbol WN 20838 - Ursynów.
pzdr Jacek.
  
 
Co do podawania rejestracji i rozpoznawania się po nich: macie taką dobrą pamięć, że zapamiętacie wszystkie numery czy będziecie robić ściągi przyczepiane na przednią szybę i sprawdzać każde napotkane Espero (waląc przy okazji w tyłki samochodom przed Wami)?
Może rozpoznawajmy się w inny sposób: nie wiem: machnięcie ręką, nogą przez okno, coś bardzo charakterystycznego (o czym wiedzielibyśmy tylko my) a jednocześnie prostego.
Po "nadaniu" na ulicy znaku i po odpowiedzi od drugiej strony, wystarczy podać na forum miejsce, datę i godzinę "spotkania" i osoba jest zidentyfikowana (można założyć posta np. "Z cyklu pozdrowienia na drodze" żeby nie zaśmiecać forum. Jeśli spadnie zainteresowanie tematem post automatycznie spadnie z listy).
  
 
Proponuje machniecie prawa wycieraczka!
  
 
Może specjalny klakson (dodatkowy do pozdrawiania ) taki tylko dla nas. Ma tą zaletę że : 1. nie trzeba się rozglądać 2. można odpowiedzieć od razu (jak się usłyszy).
  
 
Czemu nie kokardka na antenie ?
carbol
 
 
Albo balonik!
Z tym klaksonem to fajny pomysl ale trzeba by przeprowadzic akcje zbiorowego zakupu i montarzu. Powinien byc on dostepny na naszej stronie.
  
 
hymmmm, klakson, czemu nie i można by jego wzór (dźwięk) zamieścić na stronie naprzykład odczas wchodzenia na nią .



No właśnie dlaczego nasza stronka jest niema , lasmobra jakiś miły podkładzik był by miły dla ucha, np. motywy z 60sekund

Carbol skąd z ursynowa jesteś

pozdr. Lokajskiego strasse
  
 
hmm a moze kazdy z nas przyczepi na sznurkach puszki, ktore beda sie ciagnac za samochodem ? Gwarantuje ze sie rozpoznamy
  
 
Przygotowałem wczoraj kilka projektów naklejki - ale jest dużo możliwości - Gdzie ustalimy wzór ? Jak ? Rzucajcie pomysły ...

PS. Myślę nad klaksonem
  
 
Wszystkie pomysły są rewelacyjne! Ja myślę, że możemy odchylić prawą wycieraczkę, żeby być zauważalnym z przodu i włączyć tylne przeciwmgielne, żeby nikt nie przejechał obojętnie oglądając nas z tyłu!
Pozdrawiam.
PS Może jednak lepsza będzie ta naklejka?
Kraków nr rej KR 4255A
  
 
Ślij to wszystko do lasombry na mail, on zrobi ankietę
  
 
Panowie! jestesmy z calej Polski wiec nie ma potrzeby zapamietywac calej listy nr rej! a kilka lokalnych z danego regionu to chyba każdy łyknie do pamięci co? A nie jak klient po weselu...będę trąbił na każde Espero, wlókł za sobą puszki /uwaga!-to może być mylące szczególnie w soboty i niedziele!...podobnie jak baloniki/, kiwał w jakiś "szczególnie charakterystyczny sposób" np.rękoma i nogoma. To już może lepiej będziemy wozić race świetlne charakterystycznego koloru??
  
 
Albo przemalujmy nasze Espera na jakis niespotykany kolor, np: "łechtaczkowy".
  
 

Ciekawe który z Was Panowie zdąży to wszystko zrobić w tak krótkiej chwili, jaką jest mijanie się aut ? Taka sytuacja jest jedynie możliwa na skrzyżowaniu, a tu raczej nie poświecimy ani nie użyjemy klaksonu, żeby się pozdrowić. Ewentualnie jadąc za jakimś Espero możemy to zrobić ( o ile nie pokaże nam środkowego palca !!!). Zróbmy tę cholerną nalepkę, ustalmy jakieś miejsce(a) na przyklejenie i tyle. I wtedy jak ktoś kogoś zobaczy - mamy przecież Forum, tu mozna się pochwalić i nawiązać kontakt z osobą widzianą. Jak myślicie ?