Swap 1.5 ritmo oraz przywitanie nowego czytelnika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam,
na wstepie się przedstawie, mój nick to Arti , mieszkam w Bieruniu k/ Toru Fiata i należe do Tyskiej Grupy Rajdowej.
ze względu na znajomośc z kolegą WIDYNKIEM, i jego aprobatą, chciałem się przywitac jako nowy użytkownik i stały czytelnik forum F&F.

Myslę ze niektórym przypomną się dawne czasy, ale ja puściłem to w zapomnienie i myslę że nikomu moja obecnośc nie przeszkodzi, jeżeli tak to prosze uwagi na priv-a żeby nie psuć atmosfery innym czytelnikom.

Chciałem poinformowac wszystkich że ostatnio zastąpiliśmy jeden z pierwszych silników 1.1 jakie zrobiliśmy z zastavy w maluszku silnikiem z ritmo 1.5 ( 75 km) , blok jest identyczny więc spasował w flansze i rame po silniku 1.1, silnik jak i maluch ( maluchowa skrzynka) na razie sa w fazie testów, dziś zaczeło slizgac sprzęgło, i jazda jest mniej przyjemna, ale róznice między 1.1 a 1.5 wydają sie ogronme, tzn dół wydaje się byc mocniejszy i wogóle moment, ale mamy wrażenie że 1.1 był bardziej lubiacy wyskoie obroty.

Posiadaczem malucha 1.5 jest mój kolega z którym mozna porozmawiac na gg pod numerem 4299408

W późnejszym czasie zamieścimy fotki oraz jakieś filmy z udziałem tego malucha.

Ja póki co śmigam maluchem 650 cm3 ale przymierzam sie do konstrukcji czegoś nowego 2 osobowego, na bazie fiata 126p.



[ wiadomość edytowana przez: _Arti_ dnia 2004-01-17 01:04:58 ]
  
 
świetnie, że się przełamałeś szkoda, że dopiero teraz, ale lepiej późno niż wcale
  
 
Witamy =]
  
 
Witam. My się znamy z forum na którym moderatorem jest Mcqueen. Ale i na F&F chciałbym pogratulować świetnego SWAP'a i nie mogę się doczekać na filmiki i zdjęcią z ciorania maluszka.
  
 
Witam
kojaze Cie z www.forum.tuning.pl , a najbardziej z tematu dotyczacego jazdy maluszkiem na rozpuszczalniku
  
 
Siemano! czekam na jakies filmiki
  
 
no witamy witamy
  
 
Siema Arti dawno cie nie było. Pozdrawiam Vad
  
 
witaj:)
  
 
Siema Arti .........
Nareszcie hehe.

Jaki nowy
Ps. ja tam ciep maiteam idealnie z tuning.pl Z forum fiata ............. mało.
Ale na Forum Towarzyskim - to były czasy ..............

Ps2. Rozpuszczalnik Rulezzz
Ps3. Koniu nie gryzie - Sprawdzone w krakowie
  
 
Whassuuuup!??!??!
  
 
Maluszki rozwijają się!! Najpierw 0.65 potem 0.7, 0.9, 1.1, 1.5, 1.7, 1.8 może czas na coś większego?? Witam serdecznie!!
  
 
Maluszki rozwijają się!! Najpierw 0.65 potem 0.7, 0.9, 1.1, 1.5, 1.7, 1.8 może czas na coś większego?? Witam serdecznie!!
  
 
A czuczu to TEN Arti!!!!! No to też go pamiętam bardzo bardzo dobrze!!!
  
 
Cytat:
2004-01-17 22:45:14, simon_pg pisze:
Maluszki rozwijają się!! Najpierw 0.65 potem 0.7, 0.9, 1.1, 1.5, 1.7, 1.8 może czas na coś większego?? Witam serdecznie!!


Ellou arti
simon zapomniales o wegierskim exmalcu 1.9 TDI
Taraz ktos musi 2.0 zapodac.
  
 
ja wiem kto cosik takiego szykuje...ale ciiii to tajemnica...i droga daleka
  
 
Arti to ja nie mówie nic otym dieslu powyzej 3 litrów
  
 
To nie bedzie diesel. I bedzie mial ponad 350KM.
  
 
ostatnio przed opdami śnegu kumpel zrobił mechanizm gazu nieco inaczej, bo okazało sie że otwierał tylko 50% przepustnicy, i teraz otwiera sie ponad 90%, i jest całkiem inna jazda, teraz dopiero czuć jak zapier.....a.
na trójce 125 km/h i ślizgało sprzęgło które kwalifikuje sie niestety do wymiany bo jest nieco zaoliwione, bo puścił uszczelniacz na wałku sprzęgłowym...... wymieni sie i będzie sucho to podam dokładne osiągi
  
 
Cytat:
2004-01-22 22:36:08, Zuraw pisze:
To nie bedzie diesel. I bedzie mial ponad 350KM.



o czym mowisz? o planach wlasciciela bobka 1,7 alfy czy swoich?