Jak poprawić hamulce z tyłu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Wlasnie zakupilem tarczowki do przodu i chcialbym sie dowiedziec jak poprawic hamulce z tyłu bez jakichkolwiek przerobek.Czy moze jakies klocki od CC lub SC pasuje czy moze jeszcze innaczej.Pozdrawiam
  
 
chodzi oczywiscie o 126p
  
 
szczęki ferodo premium na tył mozesz zarzucić
  
 
zaznaczylbys w temacie o jakie auto chodzi.....
  
 
bez jakichkolwiek przerobek? to lepiej zostaw tak jak jest, zwykle wstawia sie przednie cylinderki do tylu (maja wieksza srednice).


[ wiadomość edytowana przez: lunatyk dnia 2004-01-20 22:06:57 ]
  
 
możesz założyć mu inne bębny.. np od uno, albo od CC,SC... i do tego szczęki FERRODO.. bardzo dobry efekt...
tymbardziej ze i tak będziesz miał o połowe mniejszą droge hamowania dzięki tarczówkom
  
 
mozesz kase wydawac na ferodo i inne bajerki
sprobuj najpierw zerowym kosztem przelozyc przednie cylinderki do tylu, porzadnie to odpowietrz i sam sprawdź efekt

ja cos takiego mam, wiele sie zastanawialem przed zamiana ale nie żałuje

pozdrowki
  
 
ja mam tarzce z przodu a do tyłu zpoadam zestaw który miałem z przodu a były tam bebdny nóweczki, ferrodo klocuszki i bedzie wymiatał, ręczny jak sie patrzy. a autko staje w miejscu juz bez poprawy tyłu.

pozdro
  
 
ferodo nie feRRodo i PREMIER a nie PREMIUM... pozatym bebny tylko porzadne nie ma sensu dawac innych (bo sa takie same) u nas wiara zakladala przednie cyl na tyl.
No i zeby ktos nie wylecial z kolejnym mitem ze od zastavy bo maja wentylowane bebny
  
 
znajomy ma porobione nacięcia na bębnach, ale to już nie jest "zero roboty".... płacił 70zł /szt (nie maluch)