Kabel zasilajacy rozrusznik...

  szukane wyrażenia:   rozrusznik
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc. Jestem tu nowy. Chcialem sie przywitac i przy okazji mam male pytanko. Ile moze kosztowac kabel zasilajacy rozrusznik (ten co idzie bezposrednio od akumulatora) ??
  
 
okolo 25 - 30 zl
  
 
mi krzykneli w sklepie za fabryczny około 60zł
  
 
Proponuje odwiedzić jakis szrot,to za jakies 10zł dostaniesz.U mnie(zabrze) nówka koło 40zł.
  
 
Kurcze drogie to cholerstwo. Mam nadzieje ze bedzie w takich cenach jak chopper napisal Niestety musze go kupic bo mam strasznie krotki kawalek do rozrusznika i podczas jazdy efekt jest taki ze kabel opada i po zgaszeniu silnika juz go nie moge zapalic a rozrusznik byl dzis sprawdzany i jest sprawny
  
 
Witaj wreszcie zawitałeś miłego pisania życze
  
 
Gdyby Ci ten kabel "opadal" to bys ladowania nie mial!!! Nie radze tak jezdzic.
  
 
No i nie mam ladowania przez to bo na wysokich obrotach zaswieca sie kontrolka akumulatora. Dlatego chce to wymienic w pierony i miec spokoj. Myslalem ze to alternator ale dzis okazalo sie ze to od tego kabla sie zaswieca
  
 
To nie jezdzij tak !!! przeciez automatycznie nie masz chlodzenia !!!
Przegrzejesz silnik albo nawet auto spalisz !!!
  
 
Cytat:
2004-01-21 21:59:55, Chopper pisze:
To nie jezdzij tak !!! przeciez automatycznie nie masz chlodzenia !!!
Przegrzejesz silnik albo nawet auto spalisz !!!


A co ma kabel od rozrusznika do chłodzenia?
  
 
No ja sie wlasnie tez zastanawiam. Przeciez silnik jest chlodzony powietrzem w kaszlu a nie pradem
  
 
Cytat:
2004-01-21 21:59:55, Chopper pisze:
To nie jezdzij tak !!! przeciez automatycznie nie masz chlodzenia !!!
Przegrzejesz silnik albo nawet auto spalisz !!!




chopper znowu piłeś
  
 
a ile moze kosztowac miedziana plecionka do polaczenia silniaka z masa samochodu?
  
 
Pic pilem ale to nie dlatego mi sie pojebalo Chyba...

A tak powaznie zle doczytalem i cos mi sie pojebalo

[ wiadomość edytowana przez: Chopper dnia 2004-01-21 23:00:07 ]
  
 
Cytat:
2004-01-21 22:31:24, Samael pisze:
a ile moze kosztowac miedziana plecionka do polaczenia silniaka z masa samochodu?



5zl
  
 
Cytat:
Kurcze drogie to cholerstwo. Mam nadzieje ze bedzie w takich cenach jak chopper napisal Niestety musze go kupic bo mam strasznie krotki kawalek do rozrusznika i podczas jazdy efekt jest taki ze kabel opada i po zgaszeniu silnika juz go nie moge zapalic a rozrusznik byl dzis sprawdzany i jest sprawny



ktory kabel ci spada? ten maly na wsuwke? bo ten gruby raczej nie spadnie bo jest przykrecony. jesli ten maly to sie przewleka przez dziurke jakims cieniutkim drutem i jest spokoj.

a ten gruby to mozna na metry kupowac. ale nie wiem ile kosztuje
  
 
Wlasnie ten gruby pluowy od akumulatora. Jest tak krotki ze przy ruchu silnika i na nierownosciach wypada stamtad gdzie sie go przykreca
  
 
proponuje wymienic szybko ten kabelek bo spieprzysz gwint na tej koncówce i trza bedzie robic rozrusznik
  
 
Zaraz wlasnie wybieram sie po kabel i bede z tym robil. Mam nadzieje ze nie bedzie zbyt drogi. A wlasnie duzo jest z tym roboty ??
  
 
Kupilem wlasnie kabel. Za faryke zaplacilem 35 zl, rzemioslo kosztuje 25 zl