Co o tym sadzicie? - chromowanie silnika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ladnie bedzie sie prezentowalo?




[ wiadomość edytowana przez: koniu dnia 2004-01-24 14:32:25 ]
  
 
Matko Boska samochodowa. Gratulacje dla tego co to wykonał. Zastanawiam sie tylkko nad jednym... Ty to wcisniesz do malucha??. Moze sie nie znam. Pikna robota. Jesio male pytanko: czy gdyby chcialbym uzyc farby chromowej (np w sprayu) wowczas uzyskalbym chociaz podobny efekt? Pozdrawiam
  
 
nie no silnik masakra,gacie lecą.ale to raczej na takie auto szosowe,nie do rajdowania bo ten efekt szybko by zniknął...
  
 
Cytat:
czy gdyby chcialbym uzyc farby chromowej (np w sprayu) wowczas uzyskalbym chociaz podobny efekt? Pozdrawiam



Efekt byś uzyskal całkiem niezly, tylko że na chwile Niestety chrom w sprayu bardzo szybko złazi i robi sie brzydki.
  
 
A co to za silnik?? Czy to nie jest 1.8l od audi?? Taki sam tylko bez takich gaźniczków i chromów mają moi rodzice Taki sam układ altka tylko na innej śrubie regulacji luzu paska, altek identyczny, taka same kółko od pompy wody, nie wspomnę o pokrywie zaworów, i ukłądzie świec. No jak w mordę!! Ja stawiam na 1.8l ewentualnie 1.9l.
P.S. W każdym razie silnik ze stajni VW-Audi!!
  
 
I tak powinien wyglądać silnik w prawidłowy sposób. Problemem u mnie jest to że nie wiem co zanieść do galwanizerni a co nie. Chodzi mi o to co się jakoś maksymalnie długo trzyma a co się zniszczy. Dodam że nie rajduję już i w zimę ani trochę nie jeżdżę. Jedynie lato i na bardzo dobrym oleju. Daymon dobrze wie o co chodzi. Poradzicie jakie elementy silnika można pochromować??
  
 
Silniczek poprostu cudowny !! Miec tak utrzymany w swoim bolidzie to chyba marzenie każdego z nas tylko roboty przy tym było by chyba strasznie dużo, ale dla takiego efektu chyba warto !!
  
 
Niechciałoby mi sie tego myc codziennie...
  
 
arcydzieło.Szkoda ze tylko na wystawe
  
 
fajne, tylko ten złoty chrom mi się nie podoba i chyba jednak trochę przesadzone.. wszystko z umiarem,a tu nie została ani jedna częśc metalowa w oryginalnym kolorze :|
  
 
Ja stawiam że to jest silnik od fiata!!
  
 
Cytat:
moch pisze:
Chodzi mi o to co się jakoś maksymalnie długo trzyma a co się zniszczy. Dodam że nie rajduję już i w zimę ani trochę nie jeżdżę. Jedynie lato i na bardzo dobrym oleju. Daymon dobrze wie o co chodzi. Poradzicie jakie elementy silnika można pochromować??


pochromować możesz cały silnik ale musisz go wypalic potem w piecu jak masz profesjonalną firmę to wiedzą jak to zrobić, a jak nie to pomaluj sprayem i wypal w zwykłym domowym piecu!!
  
 

Tylko za szybke i na poleczke ! ! !
Albo maske z pleksy i tyle co w niedziele do kosciola... Kto to bedzie czyscil
  
 
Cytat:
2004-01-23 17:25:45, simon_pg pisze:
A co to za silnik?? Czy to nie jest 1.8l od audi?? Taki sam tylko bez takich gaźniczków i chromów mają moi rodzice Taki sam układ altka tylko na innej śrubie regulacji luzu paska, altek identyczny, taka same kółko od pompy wody, nie wspomnę o pokrywie zaworów, i ukłądzie świec. No jak w mordę!! Ja stawiam na 1.8l ewentualnie 1.9l.
P.S. W każdym razie silnik ze stajni VW-Audi!!


Masz racje - to silnik VW. Wersja wyjsciowa to 1.8. Ta mzoe byc 2.0, a jesli jest mocno ztunowana to i 2.2
  
 
Nie że się czepiam znów, ale co to ma do 126p ?!
  
 
ja bym chętnie w moim Boberze tak wychromował silnik i klatkę i fele. Może to ma tyle do 126p
  
 
Tak szczerze to dla mnie to obojętnie jak silnik wygląda aby była moc i moment a silnik wkręcał się jak szatan, no i żeby nie ciekł
  
 
Popieram Arta. Ale jezeli mialbym jakikolwiek silnik tak potraktowac, to bardziej mi sie podoba alu polerowane I bez tylu kolorów. Ważne, żeby był porządek w komorze silnika Wtedy jest ładnie - moim sromnym zdaniem
  
 
Cytat:
2004-01-24 14:03:57, Koniu pisze:
Nie że się czepiam znów, ale co to ma do 126p ?!


Malo domyslny Koniu jestes
  
 
O co chodzi w tym topicu o chromowanie silników czy o tym że Żuraw chce włożyc ten silnik bo ja już nie kumam