Licznik w 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zwracam się z do was z pytaniem czy do zwykłej skorupki seryjnego licznika ZWS-9 [ typ FL ] można zaadaptować inne liczniki np z CC700 lub innych???

PS. O licznikach z CC sporting słyszałem ale czy z innych typów też pasują

dzięki za wszystkie odpowiedzi

pozdrawiam

Laciter

------------------------------
www.tuning-126p.kgb.pl

  
 
pasują.. trzeba tylko mocowanie przerobić... w CC i w malcach jest ta sama deska rozdzielcza.. tzn te same wielkości tylko inny sposób mocowania...
  
 
Korzystajac z okazji iz powstal ten temat zwracam sie z nastepujacym pytaniem: czy sa jakies wieksze problemy z montazem licznikow z CC sporting (z obrotomierzem) do eleganta ?

[ wiadomość edytowana przez: York dnia 2004-01-23 23:38:47 ]
  
 
Przerobić, ale w jaki sposób???

pozdrawiam

Laciter
  
 
jeżeli masz silnik 4 cylindrowy, to nie ma zadnego problemu z podłączeniem, ale jeśli masz 650 to zajrzyj na stronke www.126fan.pl tam jest wszystko dokładnie opisane co i jak zrobić w "deska i liczniki"
  
 
a jak chce posłaczyć licznik CC sporting do Kanta to czy aby obrotomierz wsakzywal w miare dokladnie potrzebne sa jakies przeróbki?
  
 
Cytat:
2004-01-23 23:41:48, devilmick pisze:
jeżeli masz silnik 4 cylindrowy, to nie ma zadnego problemu z podłączeniem,



jestes tego pewien?? jesli nie to lepiej nic nie pisz, albo okresl jaki silnik 4cyl, bo do tych z f127/zastawa nie psuje (czytaj. nie wskazuje tak jak trzeba) np CC 899 ma 2 cewki, kazda na 2 cylindry.
  
 
Za ile mozna kupić uzywaną deskę z EL???

pozdrawiam

Laciter
  
 
Ja u siebie w miescie na szrocie ostatnio widzialem za 60 zl w dobrym stanie
  
 
Licznik z CC 700-900,wejdzie bez problemu do obudowy z Fl-a(ja tak mam)Problemem jest to ze liczniki z CC,sa wyskalowane do 160-180 km/h.A licznik z eleganta i Fl-a do 140.Przez to masz przekłamanie!!!Kup lepiej licznik z eleganta
  
 
Cytat:
2004-01-24 10:44:31, lunatyk pisze:
jestes tego pewien?? jesli nie to lepiej nic nie pisz



Dziękuje za uwagi.. mam nadzieje ze jak Cie kiedyś spotkam to będziesz tak samo odważny jak tutaj na forum.. następnym razem radze nie wypowiadać się w taki sposób do mnie..
  
 
Cytat:
2004-01-24 16:52:06, devilmick pisze:
Dziękuje za uwagi.. mam nadzieje ze jak Cie kiedyś spotkam to będziesz tak samo odważny jak tutaj na forum.. następnym razem radze nie wypowiadać się w taki sposób do mnie..



sorry jesli urazilem kolege, ale skoro sie myle to sprostuj a nie rzucaj takimi textami nie wiem o co Ci chodzi
  
 
chodzi mi o to ze mogłem sie mylić, prawda? bo np mój kolega ma w malcu licznik od CC sportinga i ma silnik 900 i bez problemu działa... nie wiem moze ustawiał coś... ale wydawało mi sie ze włożył bez problemów
  
 
ok, peace
  
 
peace..
a swoją drogą to chciałbym go do siebie zamontować, bo będe moze miał niedługo 903cm i najlepszym licznikiem byłby właśnie on..
  
 
Czy ktoś z Was pomógł by w zakupie licznika z EL
U siebie w mieście szukałem i niegdzie nie znalazłem więc z tąd ta prośba

pozdrawiam

Laciter

----------------------------
www.tuning-126p.kgb.pl
  
 
Ja bym mógł pomóc. Zdaje się że w Gumnach na złomie taki leżał.
  
 
Krzemowy to dowiec się ile za niego chcą i daj znać

pozdrawiam

Laciter

------------------------------------
www.tuning-126p.kgb.pl
  
 
witam.
patrzyłem w ten swój licznik od CC i nie wiem czemu hałasuje.
Wydaje sie jednak ze gniazdo linki jest ok, a przy predkości powyzej 40km/h zaczyna skrobać... mozliwe ze to cos w środku? czy raczej szukać przyczyn przy wejsciu linki?
  
 
Widzialem na stronce u Phortosa w malcu liczniki od Lady, zajebiście to wygląda i pytanie czy dalo by rade zrobić to w 650 a jak tak to jak Pozdro