Ktoś rozbierał kokpit w Camry?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W tej 91-96 konkretnie?
Dzisiaj korzystając z pierwszej od dłuższego czasu wolnej chwili stwierdziłem, że wymienię sobie te lampeczki od podświetlenia pokręteł nawiewu. Nie palą się wszystkie a do tego jedna na obrotomierzu.
Nigdy tego nie rozbierałem ale w kilku innych autach owszem, poza tym "co? ja nie dam rady?"... nie dałem
Lewa strona zeszła bez problemu - tam sa zarzaski i przyłożenie niutonów w odpowiednim miejscu je odpina [pierwsze pół godziny za mną ], środek niejako z automatu po odkręceniu dwóch śrubek również, prawej strony tego plastiku nie mogłem ruszyć wogóle. Konkretnie nie wiem jak odpiąć/odkręcić go na samym dole, tuż nad radiem - kombinowałem jak para koni pod górę i nic. W akcie desperacji odkręcałem wszystkie śrubki które wyglądały że mogą coś trzymać ale nie pomogło... Jak zobaczyłem że plastik za chwilę urwę to odpuściłem i złożyłem wszystko do kupy.
W sumie to mógłbym podskoczyć do mechanika żeby to zrobił ale się uparłem.
Co tam jest i jak się do tego dostać?

BTW: Może to wogóle nie ma świecić
  
 
Musisz zacząć od plastiku wokół radia(tam gdzie zapalniczka). Delikatnie podważ od dołu i wyjdzie. Wyjmij a następnie w lewym górnym rogu jest śrubka odkręć. Reszte już dasz radę. Ja za to nigdzie nie mogę dostać takich żarówek. Bo dmieniłem dechę na czerowno (częściowo tylko duże żarówy).
Powodzenia!
Jakby co to dzwoń pisz czy co tam.
  
 
Dzięki za info. W week potestuję i dam znać co z tego wyszło.
  
 
Poszło Dzięki za info, bez tego pewnie długo bym myślał jak się do tego dostać.
Wczoraj rozebrałem, wyjąłem żaróweczki poszedłem kupować - koszmar Na razie udało mi się kupić jedną - od przycisku świateł awaryjnych, w ASO Toyoty w Piasecznie za całe 31 zł
Pozostałe to są 14V i żaden normalny sklep tego nie ma, ci w Piasecznie też tylko na zamówienie, podjadę jeszcze na Włochy i może tam...
  
 
to już wiemy że w Toyocie Włoch mają to na stanie i mozna kupowac garściami