Pytanie o zderzak ciag dalszy:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a wiec z przodu nie mam zderzaka,a z tylu jeszcze mi sie ostali teraz szybkie pytanie-wywalac z tylu czy nie??bo teraz on troche nie pasuje ale...mam czeste kontrole policyjne i nie wiem czy od razu nie zabiora mi dowoduoki klubowicze-doradzajcie
  
 
było to juz tyle razy ja powiem to tak - przepisy - swoje ty - swoje policja - swoje , wybór twój
  
 
Rzeczywiście temat jest wałkowany po raz n-ty, a Ty już chyba kiedyś się o to pytałeś.

W każdym razie DF ze zdemontowanym przednim i z nie zdjętym tylnim wygląda jak dupa zza krzaka
Na coś musisz się zdecydować- jak boisz się policji, to po prostu załóz z powrotem przedni zderzak.
  
 
zderzaki w DF są elementem ozdobnym.A policja i tak nic ci nie zrobi bo one są elementem stylistycznym.
  
 
Cytat:
2004-02-11 21:55:34, szymon_newb pisze:
zderzaki w DF są elementem ozdobnym.A policja i tak nic ci nie zrobi bo one są elementem stylistycznym.


Stylistycznym?
To w jakim samochodzie są "prawdziwe" zderzaki - w starych amerykańcach (te sprężyste) ???
No teraz to mnie rozbawiłeś. jak ostatnio przywaliłem z tyłu w 2-letnią Yariskę z tyłu to nakładka zderzaka pękła (część z tworzywa), a blaszany fragment pod nią przybrał mocno wygięty kształt. Uderzenie było dość silne, jednak na Kancie ani śladu. Jednak metalowy zderzak jest o niebo mocniejszy niż nakładki w nowych autach, a gumowa listwa na nim sprawia, że mniejsze stłuczki przechodzi bez śladu.
A co do przepisów i policji to już któryś raz proponuje zajrzeć >> TUTAJ <<. Podstawa prawna jest, teraz tylko wystarczy trafić na "normalnego" policjanta . Bo jak będzie upierdliwy to zrobi i to dużo. Już oni mają swoje teorie i bez problemu potrafią zabrać dowód za pierdołe.
Zgadzam się z Remiasem, że jak zdejmować to oba albo wcale. Mnie sie podobają obie wersje jeśli są ładnie wykończone. Po zdjęciu tylko przedniego wygląda jakby był niedorobiony .


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-02-12 01:24:50 ]
  
 
Cytat:
2004-02-12 01:23:18, Race_D pisze:
Cytat:
2004-02-11 21:55:34, szymon_newb pisze:
zderzaki w DF są elementem ozdobnym.A policja i tak nic ci nie zrobi bo one są elementem stylistycznym.


Stylistycznym?
To w jakim samochodzie są "prawdziwe" zderzaki - w starych amerykańcach (te sprężyste) ???
No teraz to mnie rozbawiłeś. jak ostatnio przywaliłem z tyłu w 2-letnią Yariskę z tyłu to nakładka zderzaka pękła (część z tworzywa), a blaszany fragment pod nią przybrał mocno wygięty kształt. Uderzenie było dość silne, jednak na Kancie ani śladu. Jednak metalowy zderzak jest o niebo mocniejszy niż nakładki w nowych autach, a gumowa listwa na nim sprawia, że mniejsze stłuczki przechodzi bez śladu.
A co do przepisów i policji to już któryś raz proponuje zajrzeć >> TUTAJ <<. Podstawa prawna jest, teraz tylko wystarczy trafić na "normalnego" policjanta . Bo jak będzie upierdliwy to zrobi i to dużo. Już oni mają swoje teorie i bez problemu potrafią zabrać dowód za pierdołe.
Zgadzam się z Remiasem, że jak zdejmować to oba albo wcale. Mnie sie podobają obie wersje jeśli są ładnie wykończone. Po zdjęciu tylko przedniego wygląda jakby był niedorobiony .


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-02-12 01:24:50 ]




zderzak we fiacie jest robiony tak zeby wytrzymal duzo ale jak on pusci to reszta idzie! a w nowych autkach sa strefy zgniotu ktore maja przyjac sile na pare elementow! dlatego fiat nie mial uszkodzen w starciu z yarisem! ale czasem sytuacja moze wygladac inaczej!!
  
 
Cytat:
2004-02-12 01:23:18, Race_D pisze:
Cytat:
2004-02-11 21:55:34, szymon_newb pisze:
zderzaki w DF są elementem ozdobnym.A policja i tak nic ci nie zrobi bo one są elementem stylistycznym.


Stylistycznym?
To w jakim samochodzie są "prawdziwe" zderzaki - w starych amerykańcach (te sprężyste) ???




Spojrz na moj profil: przdeni zderzak na sprezynach gazowych, alumniowy ceownik grubosci 10mm oblozony naokolo guma. To zdecydowanie nie jest wylacznie element stylistyczny