Wielki Powrót ! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dużo żartów czyli brak pomysłów.

Jak narazie autorem jedynego skutecznego identyfikatora - tylko na tył, jest Olek tj. min. cztery światła stopu. Sprawdziło się to m.in na I-szym zlocie, gdzie chłopaki dojechali za Espero z w/w światłami na miejsce docelowe.

Piotr
 
 
Ja mam 5 . Dochodzi jeszcze na tylnej półce.
  
 
To ja mam pomysł inny : ułożyć z diód napis "www.espero.of.pl" na blendzie - tyle że będzie to wyglądało jak neon ... i to średniej klasy... Na razie przesyłajmy wzory nalepek - trzeba by zrobić miejsce do przeglądania tychże i głosowania .... BTW : co przepisy mówią w temacie ilości świateł ?
  
 
Zadałem sobie trochę trudu i znalazłem !
A przepisy mówią : Dz. U. Nr 44 z dnia 15.05.1999
" W sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ". Rozdział 5 - Przepisy przejściowe i końcowe : Warunki szczegółowe dotyczące świateł zewnętrznych pojazdu samochodowego i przyczepy : dla osobowych -
2 światła hamowania ale nie więcej jak 4.
  
 
tak, tak nalepka jest najlepszym wyjściem, a miejscem jest blenda, łatwe rozpoznanie,dobrze widoczne, charakterystyczne miejsce i info o naszej stronie w jednym. A doraźnie to w jaki kolwiek próbować by zwrócic uwagę innych. U mnie charakterystyczna jest ......





.....przerdzewiała końcówka rury wydechowej
  
 
Ladnie, pieknie, tylko jak sie poznac jadac z przeciwka a nie z tylu?
  
 
Do Krzyśka: kłaniam się z POLAKA 1.
pzdr.