Zalewa jedną świece w maluszku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!jak w temacie,w przeciągu kilku miesięcy mniej wiecej od października zalało mi już 3 razy jedną i tą samą świece,chodzi tutaj o tą wewnętrzną,Jaka może być tego przyczyna?coś z kablami,może za dużo paliwa dostaje? może zawory trzeba wyregulować?. Pomóżcie,plaese!


[ wiadomość edytowana przez: tomcraft82 dnia 2004-02-16 23:24:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: tomcraft82 dnia 2004-02-16 23:47:59 ]
  
 
100% kable..miałem to samo. Przy dopalaniu zalewało ten sam co u ciebie cylinder.
  
 
Zacznij od zaworów, ale wypracowałem sobie taką maksymę: "dopóki nie rozbierzesz pewności mieć nie będziesz". W grę wchodzą ewentualnie: przedmuchy, prowadnice zaworów(miałem coś takiego że kidało mi olejem na świecę), zapłon.
  
 
ok spawdze zawory, no właśnie nie wiem czy te świece są z oleju czy paliwa? czort go wie,musze sprawdzić , napoczątek sprawdze kable potem zawory,przedmuchy.Zobaczymy,bo to zaczyna sie robić denerwujące...
  
 
Mi tez przez zawory tak sie działo, tylko że maluch w zimie praktycznie wogole nie chcial zapalic
  
 
nie no ja z paleniem w zimie nie mialem i narazie nie mam problemów tylko 3 razy jak właśnie zapalał mi na jednym baniaku...