Klakson do sport kiery jak zrobic??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie mam sport kiere i nabe robiona z orginalnej naby tylko dół jest odcietym srodniem orginalnej kiery z el i wszystko razem podtoczone i skręcone, oparte na opisie Thomasa... Teraz chce do tego dorobić klakson na podstawie orginalnego z El macie jakies sugestie pomysły A jesli nie na podstaeie orginalu z el to jakies inne sposoby na klakson
P.S szukałem w archiwum ale było tylko o przenoszeniu klaksonu na deche


[ wiadomość edytowana przez: Rutkus dnia 2004-03-12 12:00:45 ]
  
 
Jak to "sport-kiera" i bedziesz jezdził "sportowo" to ja bym podpiął pod długie

PS: Zawsze mozna zrobić osobny przycisk byle był w zasiegu rąk.


[ wiadomość edytowana przez: dooh dnia 2004-03-12 15:20:36 ]
  
 
ja u siebie mam tak:
w dziurze w kierownicy jest przelacznik ktory podaje minus (aby zmniejszyc ilosc kabli, bo jest wziety z kierownicy) do przekaznika,
kabel do przekaznika jest puszczony przewodem od telefonu ("sprezynkowym") a dalej to juz tylko zabawa z elektryka. Jak rozpisac dokladniej, ew. jakis schemacik bys chcial to daj znac na priv.
pozdro
  
 
Hmmm ja mam - tzn jutro robie przycisk w popielniczce....
Nie chce sie bawic w kierownicy.....

ps. Nowe foty w profilu
  
 
ja mam podpiete guziczki na kierownicy na ramionach pod kciukiem dokladnie tam gdzie powinny byc,mam nawet fotki ale nie mam jak wkleic,jak chcesz to daj maila to ci podesle i opisze albo jak ktos ma gdzie to niech da mail to mu podesle i niech wklei
  
 
Pochaty to ja poprosze fotki i opisik, również elMo126 prosiłbym o opis wszystko poprosze na @ Rutkus@pc200.poznan.sdi.tpnet.pl, opisy moga być na forum mogą sie przydać innym!!
P.S ja dzisiaj znalazłem taki przełącznik co robi zware pochodzi od stopu w rowerze, juz mam jakis pomysł żeby porzeźbic cos z tego i części orginalnego klaksonu,ale to dopiero w poniedziałek jak bedzie naba.
JEDNAK PROSZE O DALSZE PODAWANIE TU POMYSŁÓW I OPISÓW!!!
  
 
Cytat:
2004-03-12 22:34:01, Poochaty pisze:
(...) mam nawet fotki ale nie mam jak wkleic (...)


Poochaty, profil to Twój przyjaciel . No chyba że nie masz tych fotek co w profilu juz na HDD ale nie sądze .
Niech ktoś wklei foty bo tesh jestem ciekaw...
  
 
ja zrobiłem przycisk na kierze podpiąłem go do masy drugi musze podpiąć do plusa ale nie mam zielonego pojęcia jak to rozwiązac poniewaz za każdym razem urywa mi kabelek
  
 
fotka znalazla miejsce w profilu
  
 
Poochaty wielkie dzinx za @ i fotki, mieliśmy bardzo podobne pomysły tylko ja robie na jednym przycisku i będzie on zamontowany w środku naby!!
  
 
Postaram sie poskladac calosc i porobic zdjecia niedlugo bo musialem troche to rozbobrowac ostatnio. Przycisk jest w nabie, ale mysle nad przeniesieniem go na ramiona kiery (ala N2O ). Jak bedzie, zobaczymy.
Pozdrowki