Tapicerka 126 ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chciałbym zmienić tapicerkę w moim miluchu - podsufitka opada a wykładziny na podłodze już są nieładne - czy zna ktoś może firmę gdzie można zamówić, kupić taką rzecz, a może jakiś sposób na renowację- czyszczenie już było odkurzacz parowy też no i co z tą podsufitką zrobić, ktoś mi powiedział żeby antene przykręcić do dachu i razem z podsufitką ale pomysł wydaje mi się kiepski.
I jak zlikwidować tą straszną okładzinę wokól deski rozdzielczej i czym ją zastąpić
dziękuję za rady
  
 
najlepsza tapicerka to jej brak gola blacha rzadzi no i sprzatac nie trzeba
  
 
niebyt ładnie wygląda a nie umiem lakierować no i trochę przytulniej jest we wnętrzu - nie mylić z futrzakami bo nie o to chodzi
  
 
ja mam beżowa tapicerke na podłoge , moge odsprzedac stan idealny
  
 
mozesz obszyc derma np jasna ladnie wyglada
  
 
Jedyny sposób jaki znam na podsufitke to:
Trzeba ją wyciągnąc napakować kleju (butapren lub klej montażowy), następnie włożyć spowrotem i podeprzeć na noc jakimś kołkiem (między posufitkę a kanał doprowadzający ciepłe powietrze).
Powodzenia!!
  
 
Polecam polar. Jest bardzo przytulnie. Skóra i welur, jak również alcantra - BARDZIEJ EKSKLUZYWNIE. Ja mam zamiar kokpit obszyć skórą.
  
 
Skóra to brzmi wypaśnie ale lekko drogo.
Osobiście polecam równiez polar lub skaj. Taniej i też ładnie
Pozdro Sobot
  
 
a ja mam prawie cale wnetrze w welurze, przyjemne w dotyku, bardzo fajnie sie prezentuje, co ciekawe nawet sie nie brudzi a na podsufitke to polecam .... klatke jak zalozylem klatke to nie mam problemow z opadajaca podsufitka
  
 
Albo trzonek od miotły
  
 
Cytat:
2004-03-20 19:53:26, Sajmon pisze:
Albo trzonek od miotły



taak a jak sie urwie linka do rozrusznika to jest czym zapalic sprzeta
  
 
Na sufit najlepsza jest wykładzina do "audio" dostępna w Norauto. Chodzi o taką ktora służy do wyścialania bagażników z wypasioną zabudową albo robienia np skrzyń basowych...na jednym maluchu trzyma się 2 lata.Problem tkwi jedynie w cenie.
  
 
odkryłem ze żeby zdjąc tapicerkę z deski rozdzielczej będę musial zdjąć licznik ( mam fl ) bo inaczej raczej nie przejdzie- powiedzcie mi czy wszystko da się odpiąć bo jestem noga z elektryki i boje się coś rozłączyć a chciałbym obszyć istniejącą tapicerkę czymś ładnym - no i czy wie ktoś gdzie można kupić tanio tkaniny obiciowe (skóra ekologiczna , skaj )

i wielkie dzięki dla łukasza za beżową tapicerkę - kupiłem i wyprałem wczoraj już na mokro zauważyłem że to pełen wypas - super stan tak jak powiedział....

a i kupiłem punto III , 280km, 3,2 Tdi......
  
 
Sciagnac licznik = " odpiac linke gazu wyjac 5 kostek i po robocie ..... + oczywiscie dorkecic licznik .....
  
 
Ja w tym momencie jestem w trakcie robienia boczkow na drzwi. Banalny sposob. Bierzesz sobie 3mm plyte MDF przyklejasz do niej wykladzine lub co tam wolisz i wszystko ok.

A mi tam podsufitka nie opdada...
  
 
Cytat:
2004-04-01 17:18:00, dejta pisze:
Ja w tym momencie jestem w trakcie robienia boczkow na drzwi. Banalny sposob. Bierzesz sobie 3mm plyte MDF przyklejasz do niej wykladzine lub co tam wolisz i wszystko ok.

A mi tam podsufitka nie opdada...



i jak już zrobię to przykręcić normalnie wkrętami ?? bo orginal ma takie zaczepy
  
 
HEHE tak wyglada u mnie .....
Czas na polarek ...... Bo to cos sie nei nadaje .....
  
 
Cytat:
2004-04-01 17:17:41, CZUCZU pisze:
Sciagnac licznik = " odpiac linke gazu wyjac 5 kostek i po robocie ..... + oczywiscie dorkecic licznik .....



chyba miales na mysli linke predkosciomierza

p.s. fajna szopa
  
 
Cytat:
2004-04-02 14:25:52, aawol pisze:
Cytat:
2004-04-01 17:18:00, dejta pisze:
Ja w tym momencie jestem w trakcie robienia boczkow na drzwi. Banalny sposob. Bierzesz sobie 3mm plyte MDF przyklejasz do niej wykladzine lub co tam wolisz i wszystko ok.

A mi tam podsufitka nie opdada...



i jak już zrobię to przykręcić normalnie wkrętami ?? bo orginal ma takie zaczepy




m.in. ta robota jest po to aby te wredne oryginalne boczki sie nie tłukły i były stabilne(np. przy zamykaniu drzwi), wiec tylko i wyłacznie balchowkręty

ps. CZUCZU, wytrzepałbys sobie tą tapicerke... strasznie brudna

[ wiadomość edytowana przez: dejta dnia 2004-04-02 18:25:01 ]
  
 
szopa jest sasiada - niszczy nam podwórko naszcescie rok w rok zajrywaja ja winogrona wiec w tylk ozimie jest beeee.
Tapicerka juz wyschła wytrezpana i własnie wsiaka w nia pianka do prania tapicerki....
Fotele kanapa wykładzina wszystko bedzie wyprane.
Do tego kłade od nowa wykładzine na tunel .....
ps. New foto in da profile.