Jeszcze raz o utwardzaniu amorów:) 126p:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wząłem sie za utwardzanie amorków nierozbieralnych ( już drugie podejście, porzednim razem zrypałem sprawe Wywierciłem otwory, zlałem olej, i dylemat czym zalać? Ostatnio zalałem hipolem czystym i kurde zdecydowanie za twarde Czym polecacie??? aha i jeszcze czy ktoś może pamięta ile tego oleju trza wlać? katalogowo jest go 100 ml, dac tyle czy więcej (mniej?
  
 
ehh, Abdullku, a czemu się nie dopisałeś do któregoś z poprzednich tematów ??
ja polecam szczerze olej 15W-40 - najzwyklejszy silnikowy mineral. oleju do moich amorków (z tym,że to KYB) weszło między 80-100 (ciut wyciekło, ale to rozwiązanie przejściowe, więc się nie przejmowałem). na początku wlałem olej do skrzyń automatycznych, ale on jest niedużo gęstszy od tego oryginalnego...
  
 
Cytat:
ehh, Abdullku, a czemu się nie dopisałeś do któregoś z poprzednich tematów ??

Celowo bo kurde zależało mi aby jaknajwięcej ludzi się wypowiedziało A pozatym sprawdzam cierpliwość prezesów



[ wiadomość edytowana przez: Abdull dnia 2004-03-17 23:14:19 ]
  
 
Cytat:
2004-03-17 23:10:10, Abdull pisze:
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER CELLPADDING=0 CELLSPACING=0 WIDTH=85%><TR><TD><font size=1>Cytat:</font><HR size=1></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=1><BLOCKQUOTE><I> ehh, Abdullku, a czemu się nie dopisałeś do któregoś z poprzednich tematów ?? </I></BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR size=1></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End --> Celowo bo kurde zależało mi aby jaknajwięcej ludzi powkurzać A pozatym sprawdzam cierpliwość prezesów



Ja tam zalalem olejem do skrzyni biegow i nie uwazam zeby byly za twarde. Kolega zalal amory od poldka i tez sobie chwali. To prawie nic nie kosztuje my jezdzimy a inni sie bujaja.
  
 
Cytat:
my jezdzimy a inni sie bujaja



dobrze powiedziane


co do hipolu to uważam że na przód ciutke za twarde na zime ale na lato ideał na równe drogi , krótkie próby , trasy poza miastem , rewelacyjnie sie prowadzi samochód , super
  
 
Cytat:
A pozatym sprawdzam cierpliwość prezesów



Ciś bąka!


[ wiadomość edytowana przez: krzemowy dnia 2004-03-19 11:56:40 ]
  
 
jeżeli chcesz utwardzić to najlebszy jest doktorek do silników wszystko zalerzy od gęstości oleju
  
 
Cytat:
2005-02-14 23:48:21, Buart pisze:
jeżeli chcesz utwardzić to najlebszy jest doktorek do silników wszystko zalerzy od gęstości oleju



ee po co odgrzałeś kotleta, ten temat ma prawie rok!!
  
 
Cytat:
2005-02-14 23:48:21, Buart pisze:
jeżeli chcesz utwardzić to najlebszy jest doktorek do silników wszystko zalerzy od gęstości oleju


Jezdze na hipolu, ogolnie fajnei sie sprawuja, ale na asfalt trza by jeszcze twardsze, a przynajmniej nizej auto posadzić:/
  
 
jeżeli chcesz utwardzić to najlebszy jest doktorek do silników wszystko zalerzy od gęstości oleju
  
 
kolego - opanuj się!!!!!!!!!!!!
Nie dość, że wygrzebujesz jakieś stare tematy, to jeszcze piszesz po dwa razy te same odpowiedzi
  
 
Cytat:
2005-02-15 00:12:30, Buart pisze:
jeżeli chcesz utwardzić to najlebszy jest doktorek do silników wszystko zalerzy od gęstości oleju


pisales juz to !!!! a ja powtorze pytanie kolegi po co odgrzebujesz temty ??? bo to juz chyba ktorys z rzedu !!!!