Szyba z eleganta do drzwi fl

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak myslicie, czy szyba z eleganta wejdzie bez problemu w drzwi modelu starszego 1989? mam zamiar takie zamontowac w swoim bolidzie ale nie jestem pewien czy te drzwi nie ulegly jakims zmianom,dzieki z gory za odp,pozdrawiam
  
 
Było wiele razy pisane na ten temat powiem krótko NIE MA PROBLEMU z wsadznieme tej szyby trzeba tylko wspawać taki trójkacik w drzwi gdzie sie mocuje lusterko !!!
  
 
wielkie dzieki,jestem swiezym fanem f 126 wiec plizzz miejcie cierpliwosc..
thx
  
 
Cytat:
2004-04-04 18:24:40, Patryk_malacz pisze:
Było wiele razy pisane na ten temat powiem krótko NIE MA PROBLEMU z wsadznieme tej szyby trzeba tylko wspawać taki trójkacik w drzwi gdzie sie mocuje lusterko !!!



I tylko to? A co z resztą mocowania szyby? Prowadnice? A ten trojkącik sie WSPAWA?
  
 
Cytat:
2004-04-05 00:17:00, Sajmon pisze:
I tylko to? A co z resztą mocowania szyby? Prowadnice? A ten trojkącik sie WSPAWA?




  
 
Niema problemu z tym zadnego!!!!! ja zakladalem takie szybki o mojego 93 pojechalem za zlom na zywca z jakiegos eleganta wycialem sobie tew trojkaciki na lusterka powyciagalrm mechanizmy szyby i prowadnice polozylem mu na wage wazylo ok 5 kg zaplacilem za to 5 zlotych i pojechalem szczesliwy do domy zakladac a co do mocowania prowadnicy to niema tez problemu wuywiertac po 3 dziukri dodatkowe w kazdych drzwiach bo niebeda pasowac i wszystko ok
  
 
Nie zauwazyles ze data ostatniego postu byla ok 3 lata temu???
  
 
Cytat:
2007-03-14 12:17:03, cichy_b0b pisze:
Nie zauwazyles ze data ostatniego postu byla ok 3 lata temu???



To jest jakis sposob zaistnienia na forum