[126] budowa 800 - problemy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć mam pytanie wiem że panewki od jakiegoś samochodu japońskiego pasujądo malucha tylko niewiem od jakiego więc prosze was o pomoc jak by ktoś wiedział niech napisze pozdrawiam danio


[ wiadomość edytowana przez: Koniu dnia 2004-04-07 22:54:48 ]
  
 
a skad sie dowiedziales ze od jakiegos japonczyka pasuja??
bo ja i pewnie nie tylko ja pierwszy raz to slysze...
  
 
Cytat:
2004-04-06 09:46:46, Madcar pisze:
a skad sie dowiedziales ze od jakiegos japonczyka pasuja??
bo ja i pewnie nie tylko ja pierwszy raz to slysze...



nie tylko Ty to pierwszy raz slyszysz

@DAN89: napisz czy masz jakies konkretne plany co do silnika, czy tylko pytasz po to zeby wiedziec
  
 
ja chce 800cm 45km i panewki będąsiadać szybciej a od japońca jeden na takich jeżdzi tylko niewie od czego to są.
pozdrawiam
  
 
to wybierz sie tam gdzie robia szlify walow i oni zazwyczaj tez sprzedjaa panewki..onmi ci podadza czy jakies beda pasowac...maja katalogi z wymiarami...
  
 
No może jeszcze tłoki od audi do seryjnego silnika od maluszka wstawimy (jeździło coś takiego po 3mieście
)?? Ludzie!! Czy naprawde potrzeba tak kombinować?? Najpierw poskładaj Dan silnik a potem martw się jego trwałością!!
  
 
a tak apropo to ile takie panewki wytrzymają i wał ile wytrzyma w km mniej więcej jak na dobrym oleju będe jeżdził pozdrawiam.
ps.wole dmuchać na zimne
  
 
Cytat:
2004-04-06 18:57:29, DAN89 pisze:
a tak apropo to ile takie panewki wytrzymają i wał ile wytrzyma w km mniej więcej jak na dobrym oleju będe jeżdził pozdrawiam.
ps.wole dmuchać na zimne

chyba ciężko to wyliczyć a poza tym które panewki?? skoro nie wiesz, ile wytrzymają, to może nie warto zmieniać
  
 
chodzi mi o panewki maluchowe;]
  
 
na prawde zajebisty post . . . .
  
 
Dan pisz wszystkie rozterki w jednym temacie ok ?????
Zrób sobie topic - moje dylematy na temat silnik 800 cm 45 koni...
Wszedzie tylko twoje topici ......
  
 
Mam pytanko bo niby po założeniu korbów od polo silnik ma jakieś wibracje.
strongi mi napisał żę są one dłuższe i mająinny środek cięższkości i wał niejest do tego przystosowany czy jakoś tak i wibracje wywołuje jak coś zle napisałem prosze o sprostowanie więc czy warto zakładać korby od polo do 800
  
 
Dan wyluzuj.. paneki do malca sa tak tanie ze lej na to...
  
 
KUNER, dobrze napisałeś to co ja miałem napisać tylko że ja napisałbym, to mniej delikatnie.
  
 
Dajcie spokój chłopakowi... ma dopiero 15 lat ! hehe
  
 
no to co że mam 15 lat oni o tym wiedzom;]
pozdrawiam
  
 
Do czasu kiedy bedziesz mogl jezdzic swoim maluchem 800 to Ci zgnije buda
  
 
Tu jest paru takich małolatów ......
To nie zart ehhhh . Proponuje logowanie po podaniu pesla to sie przerazicie .....
  
 
ja proponuje panewki ze stara a korbowody z kamaza
a fele z walca drogowego. Będą wyjebiście szerokie i będzie dobra
widoczność w czasie jazdy
  
 
chyba wszystko zostało napisane