[Szyby] - ogrzewana tylna szyba - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a mi soe oberwal konektorek i nie mma w ogole ogrzewanej szybki tylnej
  
 
Cytat:
2002-12-20 02:20:08, rdt pisze:
a mi soe oberwal konektorek i nie mma w ogole ogrzewanej szybki tylnej




Z tego co wiem, to tym klejem można także przyklejać oderwane konektorki. Koleżka kleił w maluchu i było git...

Pzdr
Myshon
  
 
Ja też miałem oberwane. Przykleiłem i było OK.
  
 
Panowie. Oberwny konektorek trzeba przylutować i nic poza
tym, natomiast nitkę na szybie trzeba potraktować specjalnym
markerem przewodzącym. Można go kupić w każdym sklepie elektronicznym i wsio.
  
 
a u mnie nei pomagalo ani lutowanie (znaczy pomoglo na 2 miesiace ) ani klej
O ile ktos moze watpic w moje zdolnosci lutownicze w tyle za drugim razem po zlutowaniu bylo zaklejone distalem i tez sie oberwalo bylo i klejone zaraz po oberwaniu ale klej popekal i odpadlo
Jakby ktos myslal ze na tlustej szybie robilem to byla ona odtluszczana rozpuszczalnikiem (moze i dlatego ??)
  
 
W kierunku bezpieczników z obudowy nagrzewnicy wystaje kabel. Zacznij od rozpięcia złączki na tym kablu i podłączeniu wentylatora bezpośrednio do prądu. Wyjmowanie wentylatora od nagrzewnicy to bardzo upierdliwe zajęcie...
Dzbanek
  
 
A wlasnie chlopaki, nie ma ktoś ogrzewanej tylnej szyby na składzie? 125Carrera nie miala tego w standarcie...
  
 
szlag mnie trafi z tą szyba wypróbowałem już wszystkie opisywane tu metody przyklejenia konektora do szyby i zawsze ppieprzony odpada już brak mi cierpliwości panowei pomóżcie może coś nowego ? na kleje wydałem już około 50 zeta za taka kase to bym szybe kupił na giełdzie podpowiedzcie mi coś bo mi nerwy puszczają
  
 
Ja przyklejałem Distalem wymieszanym z aluminiowym proszkiem. Czy tym próbowałeś? To naprawdę trzymało przez wiele lat.
  
 
ja tydzień temu przykleiłem konektorki do szyby tym co akurat miałem pod ręką, czyli zwykłą kropelką (co kropelka sklei, sklei, żadna siła nie rozklei), jeszcze trzyma i nawet grzeje- ale jak długo, któż to wie. Z doświadczenia - pewnie jeszcze ze dwa tygodnie potrzyma.
  
 
witam mam pytanie chodzi mi o schemat podlaczenia ogrzewania tylnej szyby w przejsciowce 90rok, tzn dokladniej wszystkie kable idace do klapy mam poodlaczane i nie wiem ktory kabel jest do ogrzewania czy ktos sie orientuje?ktory kabele do ktorego?
  
 
wedle schematu brązowy o ile dobrze pamiętam, ale najlepiej sprawdzić miernikiem albo w przypadku nieposiadania takowego żarówką...
pzdr.
  
 
Cytat:
2002-11-07 14:47:06, mrozp pisze:
Witam Wszystkich
Mam problem z ogrzewaniem tylnej szyby. P Caro warzesien 96. 1,6 gli. Nie grzeje mi tylna szyba. na zacisku zasilającym jest jakieś 7 V ( po odpięciu od szyby). Masa jest, przekaźnik działa prawidłowo i żaden zacisk nie zaśniedział w skrzynce bezpieczników. Kontrolka ogrzewania tylnej szyby zapala sie ale szyba nie jest ogrzewana.

Z poważaniem
Piotr



ja mam podobny problem z tym ze mam 10 z groszem voltów - czyli zasilanie na szybe dochodzi - opór na szybie jest rzędu kilku omów (czyli raczej maly) a szyba nie grzeje - Cuda panocku
  
 
Witam!
Nie wiem czy ten temat był już poruszany ale OK. Mam pewien problem w poldku, a czasem on mnie denerwuję. Gdy po odpaleniu silnika za ok 5 sekund włącza mi się ogrzewanie tylnej szyby. Chociaż latem to niepotrzebne i jest po prostu zbędny dla akumulatora (zjada więcej prądu) również mnie to denerwuję.

Czy mogli byście mi pomóc, a z góry dzięki wam.


[ wiadomość edytowana przez: car dnia 2004-04-03 11:55:22 ]
  
 
sprawdz wlacznik podgrzewania tylnej szyby, a jezeli to nie to, to mozesz wyjac przekaznik podgrzewania tylnej szyby,

prowizorycze rozwiazanie ale przynajmniej nie bedzie ci zabieralo pradu
  
 
No ale włącznik jest OK a przekaźnik to zimą bym musiał spowrotem włożyć. A nie czasami zwarcie.
  
 
Ten typ tak ma,u mnie pomogła wymiana mikroprocesora,wycieraczki mi padły,mam jakiś nowszy teraz włącza się tylko przy określonej(niskiej)temperaturze.
Drogie to ustrojstwo
  
 
Mi włacza tylko przy niskiej temp
  
 
NAJPROŚCIEJ -Pada ci mikroprocesor, to ten największy układ w skrzynce bezpieczników. Wymień i będzie ok.
  
 
Ile tak mniej wiecej kosztuję ten mikroprocesor.