Kolektory metalowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukam dla wujka kolektora ssacego metalowego do Mondeo 2,0 z 1991 r . Pamietam ,ze gdzies na forum lataly adresy stron do producentow czy sprzedawcow ,ale jest duzo do przeszukania wiec jak ktos wie prosze podajcie namiary. Dzieki
  
 
Ty Seba nie kombinuj tutaj z kolektorem dla wujka tylko powiedz nam że nie sprzedajesz auta.... nie wiem czy Grabowski nie robi takich kolektorów....albo jakiś inny magik.... jak znajde to podrzuce Ci linka..
  
 
Vince przypomniałeś mi, ze miałem sobie pospawać właśnie baranka wydechowego. Dzięki, bo z moją sklerozą...
  
 
Wilku baranka?? Na zlocie mowiles, ze bedziesz mial rurowego
  
 
Cytat:
2004-04-12 13:14:58, VinCe pisze:
Ty Seba nie kombinuj tutaj z kolektorem dla wujka tylko powiedz nam że nie sprzedajesz auta.... nie wiem czy Grabowski nie robi takich kolektorów....albo jakiś inny magik.... jak znajde to podrzuce Ci linka..




Ok to jak znajdziesz to daj znac - to dosc pilne
  
 
Cytat:
2004-04-12 17:11:52, toradek pisze:
Wilku baranka?? Na zlocie mowiles, ze bedziesz mial rurowego



Nie wyszło z Motorcraftem, a dorwałem się do literatury, więc sam pospawam
  
 
I chomiki odlecą bo z takim wydechem i gaźnikiem to już żartów nie ma
  
 
Wilk a może masz czas i chce Ci się pospawać jakiś kolekot dolotowy który będzie banglić
  
 
Soryy Seba nie znalazłem.... ale jak nie Grabowski to Godula... któryś z nich je robi...
  
 
Cytat:
2004-04-12 22:52:03, Bakster pisze:
Wilk a może masz czas i chce Ci się pospawać jakiś kolekot dolotowy który będzie banglić



Bakster, wiesz... będę świnia ale może najpierw sobie zrobię