Czy warto zainwestować w końcowego Michaela do DF"a ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na temat WUPEXÓW do 126p opinie są mocno podzielone. Głównie razi ich nietrwałość (odpadanie lakieru, chromu, urywanie się niektórych modeli). Zaletą jest dźwięk i wygląd (do pewnego czasu).

Jak wygląda sprawa z WUPEXAMI do 125p?? Dokładnie tak samo jak w przypadku 126p czy może są to bardziej dopracowane twory?? Jakie macie doświadczenia z końcowymi tłumikami tego typu (bo o taki się rozchodzi)?? Warto wyłożyć 95 zeta czy lepiej kupić "rzemieślnika" a za resztę pójść na piwo ??

Pozdro.
  
 
Witam
Chyba jedyny na tym forum posiadam końcowy tłumik Michaela. Mam już ten tłumik dobre kilka lat i nie zauważyłem żadnej poprawy jeśli chodzi o dynamikę ( no ale czego się spodziewać po końcowym tłumiku ). Jedyną różnicą jaką zauważyliśmy w budowie tłumika to innczej nawiercona siatka.

Zmienia się dźwięk, chrom z końcówki odpada po pół roku, farba na tłumiku również Ale jak narazie tłumik trzyma się kupy i nie ma żadnej dziury, a w tym czasie zdążyłem już 2 razy wymienić środkowy.

Możesz sie zapoznać z ofertą El-Teca. Też robi dedykowane tłumiki do 125p. Będziesz miał atest, a ceny również w okolicach 100zł. www.el-tec.pl



[ wiadomość edytowana przez: koniu dnia 2004-04-14 09:54:25 ]
  
 
Szczerze mowiac mnie zafascynowal tlumik jaki posiada Goorek w swoim fiacie..tyle ze z tego co mowil to ten tlumik byl robiony..ale efekt jest swietny..fiacior ma taki fajny pomruk oczywiscie musial wywalic tlumik srodkowy ale jesli finanse kiedys dopisza..to sam sie skusze na taki pozdroowka Mariusz
  
 
troszke jestes w bledzie , bo z tego co ja wiem to to jest wlasnie tlumik michaela,z tym ze to nie on tak burczy tylko caly układ.zmieniona jest srednica calej rury począwszy od kolektora a na tlumiku skonczywszy,przy czym trzeba tu zaznaczyc ze tlumik koncowy jest jedynym tlumikiem a dzwiek faktycznie ma miodzio
  
 
warto. to tak jak sprawa z adidasami: kupisz tanie buty to wychodzisz je w dwa miesiace i kupujesz nowe, kupisz drozsze adidasy i pochodzisz dwa lata. taniej wyjdzie raz a dobrze.
  
 
HAHAHA Siedze wlasnie z moja dziewczyna i wiecie co powiedziala. Ze to czarne wyglada jak zamsz( na zdjeciu). Ale najpierw sie spytala czy to raczka od kierownicyod roweru HAHAHHA

[ wiadomość edytowana przez: lo3ek dnia 2004-04-14 20:56:33 ]
  
 
dobre dobre tylko kobieta tak potrafi za to je kochamy
  
 
dla mnie to czarne wyglada jak cos czarnego.... jezeli nie wiedzialbym co to to chyba bym sie nie wypowiedzial
  
 
Cytat:
2004-04-14 21:06:00, Poochaty pisze:
dobre dobre tylko kobieta tak potrafi za to je kochamy


a ja ostatnio usłyszałem ze nam sie garby na plecach robią od tego patrzenia na światła jak stoimy na skrzyżowaniach..
w życiu bym na to nie wpadł
sorry za OT.
  
 
Frisco a nie lepiej podjechać np w Krakowie na Siemaszkia albo do Kochanowa i zrobić sobie u nich taki wydech?? Przynajmniej dobierzesz sobie końcóweczke i jak to ma mniej więcej brzmieć (jak byłem z meganką 2.0 to przy mnie robili wydech i dobierali głośność)
  
 
dziekuje serdecznie za opinie n/t mojego wydechu. moj koncowy wydech to tlumik robiony przez kolesia, zreszta tak jak pisze poochaty jak i caly uklad. nie jest to michael. zaluje teraz ze robioc wydech nie zrobilem tez z kolektorem od gsi ale wtedy to jeszcze nie wiedzialem co i jak za bardzo)

pozdrowki
  
 
Goorek Twoj wydech jest kozak mnie sie bardzo podoba powiedz tylko pod jakim blokiem stajesz hehe zarcik..pozdroowka Mariusz
  
 
Jeśli to nie jest tajemnica to zdradź mi proszę jaką średnica ryry zastosowałeś?? Rozumiem że na całej długości masz rurę i na końcu tłumik przelotowy robiony na zamówienie?? kolektor i dwurórka standard??

pozdro
  
 
"ryry" zamiast rury, "dwurórka" przez "ó"!? Co to za debil pisał wtórny analfabeta jakiś chyba!
Mniejsza z tym...

drogi goorku - jeśli możesz uchyl rąbka tajemnicy i powiedz jaką średnicę rury zastosowałeś...

dzięki. pozdro
  
 
PANOWIE , A CZY MOZECIE PODAĆ ORIENTACYJNE CENY ZROBIENIA NOWEGO WYDECHU ? NIE CHODZI MI O JAKIS SUPER EXTRA SORT SYSTEM , LECZO ŁADNE BRZMIENIE , ATEST I TRWAŁOŚC .
ILE BY KOSZTOWAŁA ROBOTA U RZEMIES. A ILE NP. W SKLEPACH .
POZDRAWIAM
  
 
Pewno fi 50 mm jak to w A grupowym fiacie.