Jamnik - Kombi w Bydgoszczy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj wlaśnie opuszczając Najjaśniejszą przyuwazylem coś takiego, bialy, odrestaurowany, że wygląda jak prosto spod igly, z boku niebieski napis Polski Fiat 125p Long, żólte tablice CB 54A. Z tylu jechal jamnik (chyba żywy). Czy ktos moze wie coś bliżej. (Staraem się szukać na forum i nie znalazlem, z gory przepraszam, jeśli już się to tutaj pojawilo).
  
 
no chłopaki z bydgoszczy, w Sulejowie staniecie do raportu. Takiego jamnika nie da sie nie zauważyć
  
 
Wlasnie Kao do raportu!!!

A myslalem zeby przyznac Tobie odznake Tropiciela!!
  
 
cos takiego bylo ze dwa lata temu do sprzedazy wlasnie w bydgoszczy za 5000zl. jamnik ten byl z 1982 roku. tyle wiem.
  
 
Coś sie nie popisali koledzy z Bydzi, albo ich uchlejemy albo im wje...my
  
 
Byl na sprzedaz, podobno wlasnie z 1982 r. Jest to kombi po remoncie, czterodrzwiowe wydluzone troche mniej niz wersje 6 drzwiowe limuzyn.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2004-04-14 14:41:53, anmimo pisze:
Wlasnie Kao do raportu!!!

A myslalem zeby przyznac Tobie odznake Tropiciela!!


Spokojnie...
Nie dość,że wiem o jakim Fiacie mowa,to co jakiś czas koresponduję mailowo z właścicielem,panem Rajmundem.
Jakiś czas temu zdjęcia Fiata były na stronie,ale wiem,że pan Rajmund miał z nią jakiś problemy i chyba już stronka nie chodzi,zresztą zapodzialem adres.
Fiacik jest typowym przedłużonym kombi z wstawką pomiędzy drzwiami.Został odrestaurowany ze stanu kompletnego złomu i faktycznie obecnie wygląda ładnie,choć nie idealnie...
Tylny zderzak czarny, brak listew, ohydne, plastikowe kołpaki...
Zapraszałem własciciela do klubu jednak odmówił tłumacząc się wysokim indywidualizmem jednak będę chociaż namawiał go do przybycia na jakiś spocik.
I proszę tu bez insynuacji! Trzymam "oko i ucho na pulsie" bydgoskich rarytasów
  
 
Cytat:
2004-04-14 14:47:38, PGN pisze:
cos takiego bylo ze dwa lata temu do sprzedazy wlasnie w bydgoszczy za 5000zl. jamnik ten byl z 1982 roku. tyle wiem.

Dementuję,dwa lata temu fiat był jeszcze robiony a dziś nie ma mowy o sprzedaży.
  
 
Cytat:
2004-04-14 18:49:47, kaovietz pisze:
ma mowy o sprzedaży.


nie bede sie upieral, bo nie ma przy czym, ale pamietam takie ogloszenie, bo wlasnie szukalem borewicza w tym czasie, wiec bedzie to mniej niz dwa lata i wiecej niz rok temu. zwrocilem uwage na cene i dlatego zapamietalem. ma to kwadratowa szybe miedzy przednimi, a tylnymi drzwiami. w ogloszeniu bylo zapodane zdjecie. jakis czas temu dowiedzialem sie, ze dluzszy czas temu stal taki przedluzany fiacior w warszawie na jelonkach i kierowany tym tropem objechalem wszystkie uliczki na jelonkach z wynikiem zero koma zero. na takiego fiata nawet w stanie przedhucianym skusilbym sie bez zastanowienia.
  
 
To auto faktycznie jeździ po Bydgoszczy i ma w dodatku stronę internetową na serwerze FSO PTK. Oto adres tej strony. Przyjemnej lektury. Strona będzie zmodyfikowana, lecz niestety z braku czasu nie miałem okazji się tym konkretnie zająć, a jak wszyscy wiem wymaga to czasu.

Pozdrawiam
  
 
Ja bym tam karawanu nie nazywał od razu longiem
  
 
Cytat:
2004-04-14 20:59:40, Maciek_938 pisze:
To auto faktycznie jeździ po Bydgoszczy i ma w dodatku stronę internetową na serwerze FSO PTK. Oto adres tej strony. Przyjemnej lektury. Strona będzie zmodyfikowana, lecz niestety z braku czasu nie miałem okazji się tym konkretnie zająć, a jak wszyscy wiem wymaga to czasu.

Pozdrawiam

Eeee,Maciek - widzę,że jednak pomogleś w reanimowaniu stronki, nic się nie chwaliłeś...
  
 
Cytat:
2004-04-14 18:47:37, kaovietz pisze:
I proszę tu bez insynuacji! Trzymam "oko i ucho na pulsie" bydgoskich rarytasów


A w listopadzie pomorskie wyrwalo oryginalna 3 ramienna skorzana kiere, szyberdach i groclinki
  
 
Cytat:
2004-04-14 20:59:40, Maciek_938 pisze:
To auto faktycznie jeździ po Bydgoszczy i ma w dodatku stronę internetową na serwerze FSO PTK. Oto adres tej strony. Przyjemnej lektury. Strona będzie zmodyfikowana, lecz niestety z braku czasu nie miałem okazji się tym konkretnie zająć, a jak wszyscy wiem wymaga to czasu.

Pozdrawiam


Wszystkim, którym wydaje się, ze ich auto pochłania dużo sił i środków polecam obejrzenie tej stronki.
  
 
Apropos przedłużanych kombi Jest (mam nadzieję, że jeszcze) taki w Warszawie. Czarne kombi na usługach chyba jakiejś firmy remontowej Kręcił się na warszawskim mokotowie, rejon Wilanowa
  
 
widziany był w Bydgoszczy ZWYKŁY jamnik, na żółtych tablicach z napisem z boku Polski Fiat 125p Long.
Co o tym wiecie szanowni Panowie Bydgoszczanie?
  
 
Cytat:
2004-06-14 19:54:53, czeczun pisze:
widziany był w Bydgoszczy ZWYKŁY jamnik, na żółtych tablicach z napisem z boku Polski Fiat 125p Long.
Co o tym wiecie szanowni Panowie Bydgoszczanie?

Sądzimy,że oczy widzącego były po ostrym przepiciu lub w kiepskich okularach
Taki napis ma wlasnie kombiak/karawan pana Wroblewskiego,o ktorym napisano już chyba wszystko i z 10 razy.
  
 
Cytat:
2004-04-14 20:53:19, PGN pisze:
(...) jakis czas temu dowiedzialem sie, ze dluzszy czas temu stal taki przedluzany fiacior w warszawie na jelonkach i kierowany tym tropem objechalem wszystkie uliczki na jelonkach z wynikiem zero koma zero. na takiego fiata nawet w stanie przedhucianym skusilbym sie bez zastanowienia.



Jeżeli był on koloru niebieskiego to nawet widziałem kilka razy jak jechał, ale to było jakieś 10 lat temu niestety nie wiem gdzie parkował
  
 
FSO 125 Jamnik byl jakis rok temu jeszcze na Mokotowie _Stegnach w `Wawie...w kolorze grafit-metallik....ale od roku nie widze go i nie moge odszukac kontaktu do wlasciciela. :/
  
 
to jednak z DF'ami long nie jest tak zle i sporo sie zachowalo teraz czas szukac polonezow