Spojler przedni do DF"a

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich !

Mam pytanko odnośnie spojlera przedniego.
U paru klubowiczy widzialem taki spojlerek nie wiem czy wykonaliscie go sami czy też jest zakupiony.Jesli zrobiliscie go sami opiszcie prosze caly plan pracy i materialy do tego potrzebne.
Pytalem juz w roznych sklepach ale nic takiego nie maja.
Nie wiem wogole z jakiej masy sie takie rzeczy robi?? z Zywicy?

Pozdrawiam!!!

  
 
witam sluchaj.. nie zakladaj spojlera. to nie wyglada zbyt dobrze.

ale jesli juz chcesz zakladac to na stronce fnf jest plan takiego czegos.

ale nie zakladaj
  
 
null zobacz tam..jest sposob na wykonanie spoilera przedniego....ja sam jestem tez zainteresowany takim spoilerkiem...ale to ciezka rzecz do dostania..aczkolwiek mozna dostac..pozdroowka Mariusz
  
 
hmmm aaa czemu nie zakladac ? kurde nie wiem wlasnie , bo dzis bylem u starszej na zakladzie ogladac rurki chromowane i chyba bede na przod robil maly stelaz :]jak bedzie stelaz to bez spojlera ale jak stelaz nie wypali to pewnie wrzuce plug .
  
 
Ja swój spoiler zakupiłem na giełdzie
  
 
No co jak co ale IMHO taka stylowa dokładka z przodu pasuje do DF'a jak mało co. Oczywiście mówie tu o klasycznym wzorze, nie jakichś samoróbkach made in home. Wyglądać to powinno tak:






Taki spoiler wygląda dobrze zarówno ze zderzakiem jak i bez, a najlepiej jak jest płynnie połączony z resztą nadwozia .
  
 
a czemu miałby to być problem, żeby dostać taką dokładkę?
Zapraszam na stronę z której ja kupiłem kiedyś dokładkę
Tytuł strony
  
 
U mnie w Zgierzu k/Łodzi można taki nabyć jak na fotkach w profilu ja miałem taki zeszpachlowany
  
 
ja też mam jakiś plastik :-p zobaczysz w piątek.
moim zdaniem ładnie wygląda.
foto zaraz będzie w profilu
  
 
Race_D ten kant którego pokazałeś... TRAGEDIA. Wykonanie, rdza ... Wiem, że pewnie kogoś uraziłem, PRZEPRASZAM, ale takie jest moje zdanie.
  
 
Cytat:
2004-04-14 21:50:49, moch pisze:
Race_D ten kant którego pokazałeś... TRAGEDIA. Wykonanie, rdza ... Wiem, że pewnie kogoś uraziłem, PRZEPRASZAM, ale takie jest moje zdanie.



Spoko to CZECZUNA
Jakby ktos chciał dokąłdke do malca to mam 40 zł + wtysyłka .
  
 
Cytat:
2004-04-14 21:50:49, moch pisze:
Race_D ten kant którego pokazałeś... TRAGEDIA. Wykonanie, rdza (...)


A czy ja pokazywałem Kanta? Nie - ja pokazałem jaki spojler mam na myśli, o jaką formę mi chodziło. A to czy jest na odrestaurowanym klasyku (to by troche nie pykło ) czy na średnio utrzymanym MR, na sedanie, kombi czy pickupie, czarnym czerwonym czy zielonym, spasowanym idealnie i połączonym gładko z nadwoziem czy przyczepionym krzywo i odstającym to na prawde jest tu bez różnicy .
Pokazany Kant rzeczywiście należał do Czeczuna i może nie był w stanie idealnym ale za to co potrafił robić... (ci co bywali/oglądali relacje ze spotów regionalnych wiedzą o czym mówie ). Ja bym chciał chociaż takiego. Fotek mojego już lepiej nie publikuje . Teraz Czeczun ma już DF'a w super stanie i mam nadzieje, że jemu również zafunduje taką dokładkę .
  
 
a ja znalazlem takie cos na allegro spojler . Co o tym wynalazku sadzicie?
  
 
to jest wlasnie chyba to samo co mial czeczun na tym czerwonym
p.s Taki spojler wlasnie pasuje do takiego drag stera - a nie odpicowanego klasyka czy MR'a mnie tam sie podoba . .. na tym fiacie oczywiscie :]
  
 
jelsi ktos chce moze zobaczyc jak wyglada ten spojler polaczony z buda: http://www.dioda83.dolsat.pl/krupek.html
  
 
mochu pomijajac fakt ze ty prawie pol roku jezdziles nie majas nadproza nie mowiac juz o tym ze w srodku bylo tak zezarte ze małą bania to jest raz w 2 to w sumie wymysl cos dlaczego Ci to rdza zjadla skoro ty masz wersje turecka i podobno ocynkowana - chociaz w turcji chyba nie odnotowuje sie ujemnych temperatur . .
  
 
Cytat:
2004-04-14 22:48:05, crashman pisze:
a ja znalazlem takie cos na allegro spojler . Co o tym wynalazku sadzicie?


No i to jest to chyba .
Chciałem jeszcze pokazać inne zdjęcie, żeby nikt sie nie czepiał samego auta , ale widzę, że popularność tej fotki jest ogromna i wkracza nawet na allegro.

(zdjęcie ze strony www.spoilery.of.pl).
Tymczasem nie wiem czy wiecie, że to jest auto kolegi z FSO AK - podobne, nie?
Anyway - to jest chyba jedyny element z tworzywa, który pasuje do DF'a .
  
 
Wg mnie to chyba jedyna plastikowa część "tuningowa" do DFa która naprawde dobrze wygląda (jeżeli jest dobrze założona i wykończona).Kiedys nawet znalazłem gdzieś w necie firme która to sprzedawała i tam kosztowało to chyba 50-60 zł
  
 
Cytat:
2004-04-14 23:04:45, Krupek pisze:
jelsi ktos chce moze zobaczyc jak wyglada ten spojler polaczony z buda: http://www.dioda83.dolsat.pl/krupek.html


No Krupek..spoilerek fajny..tylko jakos pusto jednak z tylu..ale raczej pod tylny zderzak nie ma jakiegos sensownego spoilera..i w sumie szkoda..pozdroowka Mariusz
  
 
ja na pewno nie zakladalbym tego rypu rzeczy.
Panowie ja wiem ze zima co roku zaskakuje naszych kochanych drogowcow,no ale zeby tak odrazu robic za nich czarna robote?
taki plug to tylko na tor gdzie jest 5 cm do nawierzchni a nie na nasze piekne fiaty, tak szczerze mowiac powoli i wiaty 2 generacji staja sie klasykami, a jezeli cos jest klasykiem to samo w sobie jest piekne i nie potrzebuje ingerencji w wyglad zewnetrzny
pozdro