[126] TEKLA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbym znać wasze opinie na temat tego wydechu. Muli on autko czy nie ? I co jest lepsze/gorsze od tego konkretnego tłumika. Rozgorzała dyskusja na ten temat na innym forum a chciałbym znać wasze zdanie.


[ wiadomość edytowana przez: koniu dnia 2004-04-18 20:55:20 ]
  
 
Wymieniłem elx'owy katalizator na teklę i:

1. Służy już ponad rok i nie ma rdzy.
2. Kompletnie żadnej różnicy w osiągach/wykręcaniu/spalaniu.
3. Raz na miesiac strzeli z rury.
4. Masakrycznie sie namordowałem z przerabianem obejm (niby miały pasować).
  
 
link 1
link 2
link 3

wyszukiwarka gryzie ?!
  
 
Jak dlamnie jest to zdecydowanie jeden z lepszych wydechow na rynku(takie jest moje zdanie) duzym jego atutem jest przystepna cena... (z doswiadczenia wiem ze wytrzymuje dłuzej niz wupex).. a co do tego ze MULI SILNIK to uwazam ze to KOMPLETNA bzdura... jezdze na Tekli juz 2 rok..i jestem bardzo zadowolony... takie jest moje zdanie (poparte moim doswiadczeniem z tym wydechem).. bardzo mnie zdziwiło stwierdzenie ze MULI bo na niskich jak i na wysokich obrotach jezdzi ładnie...
  
 
Moch jaja sobie robisz ?????
U ciebie nie pasuje tekla .....
Albo 2 rury symetrycznie - podkowa za kilkaset złotych albo seria ...... Tekla do klasyka nei pasuje !!!!!
  
 
mochu. warto nawet z tego wzgledu, ze w czasie zywotnosci tekli zuzyłbys cztery seryjne. jeden seryjny kosztuje chyba 30 zl. a jedna tekla kosztuje 85 zl. wiec warto zainwestowac.
co do osiagow jedno jest pewne: napewno ich nie pogorszy
pozdrawiam
  
 
U mnie w łodzi Tekla kosztuje 65zł... a jak sie poszuka to za 55zł tez sie kupi...
  
 
moja opinia: to nie dla mnie, jezdziłem na tym kilka razy i odrzuca mnie od tego..
raz ze nie rajcują mnie wydechy sterczące i świecące sie z tyłu, wole coś jak w nowych volvo i audi, takie idealnie wkomponowane w zadartą lekko do góry płyte podłogową, myśle ze cześc z was wie jak to wygląda..wolał bym ukryc wydech niż go exponować, ale pewnie jestem wyjątkiem
a dwa ze przeraza mnie dzwięk, sporo jezdze, bez audio jest trudno, a telka i audio zmieszane to juz za duzo jak dla mnie..
nie lubie hałasu w aucie, tu pewnie tez jestem wyjątkiem..
  
 
To fakt Tekla z miesiaca na miesiac jest głosniejsza ale w sierodku juz jej tak bardzo nie słysze(kwestia przyzwyczajenia) pozatym ja lubie jak z tyłu autka cus buczy(to muzyka dla mych uszu)hehehe.. ale kazdy maluch jest inny i kazdy jego własciciel tez..POZDRAWIAM
  
 
No ja mam TEKLE ale nie chwalę sobie. Puszka cała w rdzy. I muli autko. Nie ciągnie ono w ogóle na wysokich obrotach. Mój wałek nie pozwala go tak mocno kręcić ale od 4000 obr/min dostaje takiej małej blokadki.
  
 
ja ci powiem ze jezdze na Michaelu i jestem zadowlony. tylko koncuweczka troszke pordzewiala ale jak ja wyczyscilem pewnym specyfikiem to odzyla i wyglada jak nowa. co do osiagow to jest tam jakas poprawwa.mam puche nowego typu choc wszyscy radzili mi starego. i nawet chalas nie jest az tak duzy. zobaczymy jak na wakacjach wytne to sitko co jest w srodku jaki bedzie dzwiek.
pozdro & narka
  
 
hahahaha mocha objechali za niewiedze na innym forum to wracasz do korzeni po wiedze - bo mochu drodzy panstwo to napisal ze tekla muli autko . . . hahahaha ja te twoje dowcipy pozniej wrzucam na osiedlowa grupe z humorem, sa takie zlewy na dobranoc mochu ze ja wiecej prosze takich bajek


[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2004-04-18 22:50:01 ]
  
 
moch masz napewno odciecie na 3000 hehe ja mam tekle od roku i nie moge nażekac
  
 
mochowi odcina przy 1500 obr/min pozniej pluje panewkami z tekli i pewnie dlatego muli - mochu brales pod uwage taka opcje ?

p.s Nie wiem gdzie wrzucalem thomasowi - nie wazka ale zastanow sie od czego to sie zaczelo . .


[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2004-04-18 23:13:22 ]

[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2004-04-18 23:26:04 ]
  
 
stasiu, moch - powrzucajcie sobie na priv

jak nie będzie więcej konkretów to nie ma sensu ciągnąć tego wątku..
  
 
Stasiu przestań się kompromitować obrażaniem mnie w każdym prawie wątku. Najpierw wrzucasz Thomasowi potem mi. Przestań proszę.
  
 
Do Dejty
Tłumik fabryczny seryjny kosztuje 50-60zl i wytrzyma z 3-4 lata ale musi byc FABRYCZNY a nie rzemiosło za 30zł.Idzie gołym okiem rozpoznac tłumik rzemiosło i fabryke.
  
 
Mam usiebie tłumik Fabryka stary typ puszki .
Dostałem do silnika ...... Ma rok i jest jak nówka .
Wupex gdyby zabardzo sie nie darł to trwałby dalej 3ci rok juz - a tak idzie do kolegi ....... pekł 2 razyale nie zezarła go rdza !!!
Aha anwet troche chromu z tyłu ma.
  
 
ja mam od roku tlumik bosala aluminiowany.i nie ma nic sladów wypalenia czy czegokolweiek,bo rdzewiec raczej nie bedzie...dodam ze byl rozcinany i bebeszony...
  
 
@Mattryx
Zdradz tajemnicy czym to czysciles bo moj juz zaczyna rdzerwiec od góry. Mam go juz rok. Ale następnym krokiem bedzie tekla. Tylko ze u nas w Stalowej gosciu jedyny który mial tekle to zdzierca i wolal 85 zeta. Cfaniak ale mnie on nie wrobi