Jedna wycieraczka w malcu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka mam takie pytanko w zwiazku z jedna wycieraczka w malcu od czego bierze sie ramie i czy zmienia sie silnicze wycieraczek dzieki zaa info narazie poadro
  
 
nie rób tego szkoda swojej pracy nerwów a i tak to w praktyce okazuje sie ze do niczego sie to nie nadaje
  
 
wyszukiwarka !!!
  
 
co oni widzą w tej jednej wycieraczce, bo ja bym tylko widział przed sobą wiecznie zachlapaną szybę, jedna nie dojdzie w maluchu tak jak dwie..
  
 
JA CHCE 1 WYCIERACZKĘ. Ale na tylną szybę jak to zrobić?
  
 
@ ikar
daruj sobie
to WT
G......o widzisz przez przednia szybe i mozesz dowod rej.stracic...
*
@aawol
silniczek wycieraczki z traktorka
ja tak mialem i bylo git
moj maluch kiedys to byla "klasyka tuningu lat 80"
Wycieraczka tylnia, klosze Bambino,kanciaste ze wstecznym,chromowane zderzaki i pasek antistatic
Aaaaachhh....co to byly za czasy...Do pelnego szczescia brakowlao tylko poszerzanych felg "stozkow" na tyle...
sorki za maly OT
pozdro
el_


[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2004-04-24 13:44:42 ]
  
 
morzesz wziąć mechanizm z uno tam jest jedna wycieraczka
  
 
Aawol mam takowy mechanizm kupiłem za 25 zł.
Jestem w trakcie montażu na tylnej klapie - fajny bajer .......
Oczywiscie w chromie !!!!
Pudełko 5 * 10 * 12 - 15 cm.....
Pasuje tylko do klap bambino - montuje sie go w takie wzmocnienie ;p
  
 
Kumpel miał coś takiego w uno, niby tam jest 1 wycieraczka, ale "leżaca" jak ja dal w pionie to przeszkadzała w widoczności i wogóle się nie nadwała. Nie rob tego, szkoda czasu i sił, lepiej silnik wyczyć, albo na siłownie pójdź
  
 
Też mam orginalną wycieraczke na tył do 126p, pomaga bardzo, i wbrew temu co twierdzi czuczu pasuje do każdej klapy.
A na Y-bayu widziałem taki zestaw za dużo euro, jako "kit jednej wyczieraczki na przód"
  
 
na twoim miejscu nie robuil bym 1 wycieraczki bo g*** co bedziesz widzial! z tego co wiem mozna wziasc tylne ramie od wycieraczki od seja i silniczek pewnie tez (ale tego nie jestem pewien )

pozdro
  
 
Mcqueen tzn jak ?????
Da sie zmaontowac na zwykłej klapie - boje sie dziurawic bambino pierw chciałbym zobaczyc efekt !!!!
Jak masz fotki to podeslij ....
  
 
a na kiego ch.... wycieraczka tylnej szyby w zwyklym maluchu?
  
 
Zdziwiłbys sie samael .....
Ostanio klnałem pod nosem ze nie mam jak cofałem w deszczu !!!!
  
 
gdzieś widziałem fote z wycieraczką z tyłu i ze światłami od poloneza Foto w profilu a z pshodu to bez kitu może słabo zbierać .


[ wiadomość edytowana przez: Gabber dnia 2004-04-24 16:59:18 ]
  
 
Jak chcesz zrobic maly tuning wycieraczek to wywal te co masz i kup o pare cm wieksze tak dopasuj by nie wychodzily ponad dach. ja tak zrobilem i jestem zadowolony. Wycieraja mi teraz wiekszą czesc szyby niz orginalne fiatowskie. A na jedna wycieraczke z przodu to szkoda zachodu. Moj kolega ma takową w golfie i jest masakra w pozadnym deszczu czy przy fest zimie.
  
 
Cytat:
2004-04-24 16:19:05, Samael pisze:
a na kiego ch.... wycieraczka tylnej szyby w zwyklym maluchu?



POPIERAM !!!!
  
 
Cytat:
2004-04-24 14:26:54, Proiss pisze:
morzesz wziąć mechanizm z uno tam jest jedna wycieraczka



Mnie sie osobiscie taki montaz podoba

http://www.republika.pl/marlisz/html_doc/maluch/demolka.htm#wycieraczka
  
 
Jak już wielu przede mną pisało... Po co to? Czy ma to służyć lepszemu zbieraniu wody z szyby? Chyba jednak wydaje mi się, ze nie sądzę Weź lepiej zainwestuj te pieniądze w coś bardziej przydatnego, praktycznego Takie moje zdanie.
Pozdrawiam
  
 
mam wlasnie na zbyciu silnik od tylnej wycieraczki od seicento robi cos okolo 180 stopni jak ktos jest zaineresowany to na priv

pozdrawiam
Jasin