[126] progi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanko glownie do mieszkancow Krakowa. Gdzie na terenie naszego miasta dostane nomalne progi do malczaka i jaka moze byc ich cena a pozniej ile biora za robote (wymiana) ??
  
 
w rzeszowie progi kosztuja 12 zł za sztuke
wymiana zalezy...
  
 
u mnie wymiana progów to 100 PLN, to duzo czy mało bo ceny u róznych blacharzy różnią sie o jakieś 10 PLN.. przy okazji: ile moze kosztowac pospawanie kawałka poprzecznicy tej pod szynami fotela, bo wyszło mi jakies 10 cm szyny na zewnatrz razem z kawałkiem poprzecznicy.. zdziwiłem sie bo reszta jest idealnie zdrowa..

[ wiadomość edytowana przez: mille dnia 2004-04-27 21:22:51 ]
  
 
A u mnie za stowke to ci moga progi piaka montazowa wypelnic pomolawowac 1cm warstwa bitexu heheheh a tak bna serio to progi w maluszku u blacharza z malowianiem to koszt kolo 300-400 zeta
  
 
Ile ?? 300-400 zl za wyciecie starego progu i wspawanie nowego ??
  
 
Cytat:
2004-04-27 21:29:59, Parnel pisze:
A u mnie za stowke to ci moga progi piaka montazowa wypelnic pomolawowac 1cm warstwa bitexu heheheh a tak bna serio to progi w maluszku u blacharza z malowianiem to koszt kolo 300-400 zeta



no to sie ciesze ze nie mieszkam u Was 100 pLn to u mnie oczywiscie cena tylko balcharza, lakier to inna bajka..
  
 
Cytat:
2004-04-27 21:44:08, Lysy126 pisze:
Ile ?? 300-400 zl za wyciecie starego progu i wspawanie nowego ??




za 300zł to wolałbym sobie pianka zrobić

jak dobrze poszukasz to nawet za 80-100zł bedziesz miał zrobione
  
 
Parnel pisał o cenie z malowaniem... wedlug cennika ktory obowiazuje mechanikow legalnie działajacych...
  
 
Ja miałem wymieniane progi po dzwonie jakiś rok temu, bo miałem progi szpachlowe W moim przypadku koszt progu to 15zł, a za wymiane płaciłem 80zł. Za sam próg zewnętrzny.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-04-27 22:05:26, KrauzeR pisze:
Parnel pisał o cenie z malowaniem... wedlug cennika ktory obowiazuje mechanikow legalnie działajacych...


a moze jeszcze z vatem i rachunkiem kto u takich robi maluchy
  
 
mysle ze na Mogilskiej bys kupil (jadac od rada mogilskiego za komisariatem chyba pierwsza w prawo(w osiedle musisz wjechac) jest dosc dobry sklep w takim duzym bialym Bloku jak cos to wpadnij do mnie i ci pokarze gdzie to jest naprawde polecam ten sklep ile razy tam bylem jeszcze ani razu sie nie zawiodlem i ceny nawet przystepne sa a progi to nie wiem za ile mogliby ci zrobic bo jakos nigdy nie musialem tego robic (ufff)
  
 
No niestety. Wymiana progów to koszt około 400zł z lakierowaniem. Sporo jak na maluszka. Zobaczymy!! Moze będę kombinował sam
  
 
1m-c w tył robiłem wymianę progu zewnętrzny+ wewnętrzny+ drobne szlifowania blacharz wziął 120 robota + części
  
 
wymiana kawalka podlogi i progu=100zl blacharz daje swoje czesci , razem z pomalowaniem progu bitexem
  
 
Panowie szokujace macie ceny, u mnie koszt progu to 16.50zl i za wymiane koles bierze 60zl, z tym ze konserwacje sam kupuje, kolega robil ostatnio oba progi to wyszlo mu chyba za wszystko 130zl, i nawet prysniete pod kolorek, mowie tu o fachowcu ktory robi to w swoim domu i jest samoukiem, wiec nie ceni sobie swoich umiejetnosci za wysoko