Kolor lakieru na Monte Carlo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wie kotś jakies jest nr lakieru na tym aucie poniżej ??
Z góry dziękuje za odpowiedz.
Więcje zdjęc jest w dziel Historia na stronie naszego klubu.
  
 
kodu nie znam kolor nazywa sie chyba "Positano Yellow" lub "Positano Giallo" po wlosku, tak przynajmniej byl nazywany ten kolor w katalogu f-128



moze to cos pomoze?


[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2004-04-28 12:05:28 ]
  
 
Cytat:
2004-04-28 12:02:24, Bart128 pisze:
kodu nie znam kolor nazywa sie chyba "Positano Yellow" lub "Positano Giallo" po wlosku, tak przynajmniej byl nazywany ten kolor w katalogu f-128...



Batr128... a masz moze cala game kolorow FIATA 128, albo jakiegos linka z takim czyms, albo skan z gamą koloroow...itp

POZDRAWIAM
  
 
może tutaj coś znajdziecie
lakiery
  
 
kolor monte carlo to baham yelow , do takich inforamcji ostatnio doszełem , zamieszcze je niebawem na forum
  
 
Cytat:
2004-04-28 15:59:00, czeczun pisze:
może tutaj coś znajdziecie
lakiery



dzieki bardzo za linkersa, tylko szkoda ze nie ma dla przykladu jakiejs fotki z owymi kolorami :/

POZDRAWIAM
  
 
Tutaj są przepisy na mieszanki farb....
  
 
Cytat:
2004-04-28 22:38:17, Nomad pisze:
Tutaj są przepisy na mieszanki farb....



thx
  
 
A co myślićie żeby założyć takie felgi ?? Mam już jeden komplet felg (14 a na nich opony 185x60) ale moge okazyjnie kupić też takie. podobno nie wejdą na kanta mimo że rozstaw śrub się zgadz (kanta ma 4x98 a te fele to ATS Classic ale 4x100 a śruby pływające kosztowałby Mnie 160 zł).




A tutaj jest fotka takiej felgi tyle,że z opona 175

Wypatrzyłem też takie fele 13x7 ale jedna kosztuje 400zł


Dzięki za nr koloru



  
 
Witam!
Po pierwsze, na pierwszych Monte-Carlo był lakier Bahama Yellow, po drugie to były w tym kolorze tylko w '74 roku i po trzecie to ten Fiat na zdjęciu nie ma zbyt wiele wspólnego z Monte-Carlo. No i jeszcze jedna sprawa, Monte-Carlo nigdy nie jeździły na ATS-ach, stosowane były tylko Cromodory.
Pozdrawiam
  
 
Mruk, mam pytanie, swego czasu mialem na 128 coupe felgi 6x13 wykopane w piwnicy znajomego, felgi byly sliczne,ale... hmm no co tu duzo mowic byly tak wytyrane przez poprzednich wlascicieli ze "nieprostowalne", juz ich nie mam{podobno jednak dalo sie je naprostowac i zyja dalej w Krakowie na kremowym 128 3p}, felgi te byly z 1970 roku, 4x98 takie same byly zakladane na akropolisy i monte carlo... chcialbym wiedziec jakiej firmy byly te kola... stawiam na smoor-a ale nie bylo na nich zadnej cechy wybitej tylko dwie litery b i g
ponizej zdjecia mojego 128 i historyczne foto 125 monte carlo na tych felgach







[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2004-04-30 09:23:44 ]
  
 
cos mi sie fotki nie laduja...:| chodzi o takie felgi tyle ze jednoczesciowe 6x13

  
 
Takie felgi jak są na tej fotce można kupic nadal,po Łodzi jeźdz SC na takich felgach obutych w opony 175x50.Bardzo ładnie sie prezentuje,mam gdzieś w domu fotki Monte na takich kołach wrzuce w ciągu weekendu.
  
 
wiem ze mozna nadal takie kupic takie felgi robi smoor minilite panasport i pewnie 10 innych firm , chodzi mi o te z przed 35 lat montowane na 125... czy to tez byly smoory??
  
 
Bart czy przez przypadek tych felg nie kupił gośc o imieniu Krzysiek ?? Bo dość często koło mojej pracy stoi taka kremowa 128 własnie na takich felgach Samochód wygląda jakby dopiero co z fabryki wyjechał. (gośc ma jeszcze fiata 125 rocznik 73 chyba)
  
 
taaa to Kris je odemnie wziol mimo ze wiedzial ze sa krzywe... zakochal sie chyba czy co? no ale je podobno na Dauna naprostowali i teraz na 3p smigaja... a tym 128 jechal do slubu slub byl jakos w poludnie a do 5 rano tego samego dnia auto u blacharza po lakierze skladali zeby mial czym do slubu pojechac, ehehe to sie nazywa milosc do youngtimerow... skladac auto w dzien swojego slubu...
  
 
Witam!
Bart nie pamiętam nazwy tych felg, to była jakaś angielska felga których partia została zakupiona w '73 roku do cywilnych aut przygotowanych jako egzemplarze homologacyjne. W '74 roku była podpisana umowa z Cromodorem i zespół OBR do '79 roku na nich jeździł, następnie weszły ATS-y.
Pozdrawiam
  
 
Bart to mówimy dokładnie o tym samym gościu własnie niedawno nie znajac go zagadałem tak z głupia jak ogladał własnie białego fiata 125 rocznik cos koło 74. Spoko gośc i super fura
  
 
Kris faktycznie spokojowy facet jest... no i ma ladnego 128 3p... dobrze wybral kolor {przedtem byl bialy fabrycznie} teraz jest kosc sloniowa z brazowa tapicerka... elegancja francja tylko pomysl z wszystkimi kloszami tylnymi bialymi mnie osobiscie nie podoba sie ale akurat do jego koloru auta to jeszcze pasuje

ps:Mruk thnx za info!!
  
 
Cytat:
2004-04-30 19:59:57, Mruk pisze:
Witam!
Bart nie pamiętam nazwy tych felg, to była jakaś angielska felga których partia została zakupiona w '73 roku do cywilnych aut przygotowanych jako egzemplarze homologacyjne.
[...]


Chodzi prawdopodobnie o magnezowe felgi CARMONA - kilka miesiecy temu ktos wystawil takie na Allegro jako przeznaczone dla PF125p Monte Carlo/Acropolis