Utwardzanie Krosna [126]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... jak w temacie, a dokładniej chodzi mi o to w którym miejscu zrobić otwory?
  
 
Na górze i dole .
Najprosciej i najwytrzymalsze Sprawdzone przez viliego .
  
 
  
 
Ja robiłem otwory tylko na dole Po spuszczeniu starego oleju nowy wtłaczałem strzykawką. Otwór wiercony wiertłem 3,5 mm olej hipol 15mf. Wtłaczanie w pozycji leżącej.
  
 
He he Lord_s: Czyżbym poznawał własne dzieło))

Ja robiłęm tak że wierciłem dwa otwory fi 3mm na górze i dole amora, spuszczałem olej i zalałem hipolem, potem kumpel zaspawał za dwa piwka i jest git)) Ja jeżdze na tak zrobionych i Lord S, ja nie nażekam, Lord raczej też nie)
  
 
A pewnie, ze sobie chwale Polecam uslugi Abdulla
  
 
A ile tego oleju należy wlać dm3 ??
  
 
Ćwierć kufla Przedni: 0,115 do 0,125 litra, tylny starego typu 0,11 litra a nowego typu 0,09 do 0,097 litra.
  
 
daj znac vad jak bedziesz robil bo ja mam w planie to samo. moze gdzies hurtowo nam zrobia

ps. jaki najlepiej olej wlac do amora???
jakie twardosci daja??
  
 
Ja będe robił in my garage jak będe miał czas i nadchnienie. Jak mi wyjdzie to moge Ci zrobić. Narazie póki co potrzebuje 2 amory na tył do zrobienia na próbe.
  
 
hmmm moze jakies stare znajde to cos potestujemy
  
 
czy przy takim wlewaniu mamy pewnosc ze nie bedzie bombelkow powietrza w srodku/ jak to z tym jest

wytlumaczcie krok po kroku?

ps. kto w krakowie dysponuje spwareczka i chwila cierpliwosci coby mi pomoc zalepic dziurki
...wczesniej zahacze o jakis monopol
  
 
No to jak to bedzie z tymi olejami? Jaki olej tam nalac?

A bombelki? tam chyba moze byc troche powietrza?
  
 
z tego co wiem większość wlewa HIPOL MF 80W90 (ten do skrzyni) i sobie chwali,ale jeśli komuś jest mało,to istnieje jeszcze gęstrzy mianowicie olej o lepkości 85W140 (taki np. leje do swojej krótkiej skrzyni),jest on dużo gęstrzy od zwykłego Hipola,ale chyba do amorków jednak aż za gęsty
słyszałem również,że można nalać także syntetyka,ale nic niewiem więcej na ten temat...



[ wiadomość edytowana przez: B_A_D dnia 2004-05-08 13:28:54 ]