[126] problem po wymianie baku paliwa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wczoraj wymieniłem bak paliwa bo mu sie pankło
ale pływak zostawilem ten stary bo o zgrozo on jest drozszy od baku , a po co kupowac nowy skoro ten stary jest dobry nie?? no i po zalozeniu tego nowego baku na samym poczatku bylo wszystko ok. ale jak jechalem troche szybciej , na wyzszych obrotach zaczał mi przerywac i nie chcalo mu sie jechac. dzisaj wyczysciłem cały gaznik i nic . Zauwazylem ,ze pomiedzy papa paliwa , a filtrem paliwa , paliwo nie jest doprowadzane jednostajnie , a wczesniej tego nie widzialem. czy pływak moze byc odpowiedzialny za dostarczanie paliwa i mogl sie uszkodzic podczas demontazu ?? a moze pompa , ale taki zbieg okolicznosci??

[ wiadomość edytowana przez: schwepes dnia 2004-05-02 14:48:01 ]
  
 
może dostał sie jakiś syf do przewodu , może pompka cos nawala
  
 
a moze przy zakładaniu baku po prostu zagniotłeś przewód i teraz są przoblemy z przepływem większej ilości paliwa......
  
 
Podejrzewam, że miałeś stary zbiornik pare razy przeorany spodem i po takim zagięciu zbiornika następuje wygięcie smoka paliwowego. Kiedy założyłeś nowy zbiornik dno jest niżej i przez to paliwo często nie dochodzi do smoka. Musisz odgiąć nieco smok, tak, by jego koniec opierał się o dno.
  
 
a mnie się wydaje ze słabo masz skręcony przewód paliwowy od str. zbiornika i ciągnie i paliwko i powietrze -
  
 
moze dales za duze przewody,np jakies od kwadrata i zasysaja powietrze
  
 
moze cos w tym byc mar125 bo jak odkrecalem od starego baku plywak to odlecial mi jeden zacisk z przewodu ale nie przyszło mi na mysl ze zacznie mi glupiec . A o tym zagniecionym przewodzie tez juz myslalem , jutro rano sprawdze
  
 
Sprawdz polaczenia tych gumowych przewodow paliwowych czy czasem ktorys nie jest za luzno i moze ciagnie ci powietrze?
Ew. sprawdz tez odpowietrzenie zbiornika, moze w tym tkwi problem?
  
 
ponoc jak jest zapowietrzony to wystarczy odkrecic korek wlewu i sie przejechac.ale to nie jest w 100% potwierdzone.w maluchu wszystko jest na patencie
  
 
No i panowie , wyjasniło sie !!!!! nie stety nie obedzie sie bez kupna nowego pływaka . Rurka ktora była odpowiedzialna za wyssysanie paliwa z baku niestety nie wytrzymała tej cholernej zimy . Pankła sobie i zaciągała powietrze i autko dlatego glupieje. dzieki za wszelkie porady i opinie . Jestescie WIELCY !!!!!!!!!!!!! pozdrowionka