Fotki do oceny(125p)

  szukane wyrażenia:   solaris
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kolejna odslona mojego autka..wiem,ze wiekszosci z was nie bedzie sie podobac,ze jest w oryginale,ale jesli o mnie chodzi to mi sie podoba taki jaki jest
pozdrawiam
P.S. fotki w profilu
  
 
Mam pytanko małe, maska jakaś specjalna czy tylko walnięta na czarny mat?.
  
 
maska druga specjalnie walnieta na czarny mat w domu czekaja zapinki na maske,niedlugo je zaloze
  
 
Czyli taka imitacja maski z włókien, ogólnie ci powiem nie jest źle, nawet mi się podoba, ale o gustach nie można dyskutować. Ogólnie szaczunek dla ciebie za wkład pracy jaki w niego włożyłeś. Moja ocena tak na 4+, a to za niedociagniecia typu dziury w błotnikach po zderzaku itp. Ale ogólnie fajny.
  
 
fajny taki gangsta
  
 
Niom. Wyczesany Mnie się podoba-taki bezzderzakowiec z czarna maską. Ja bym mu tylko walnął jakiś żwywszy kolorek i pomyślał choć nad imitacją tylnego zderzaka, bo wiem z doświadczenia, że miśki się moga czepiać i dowodzik zabrać.

Ogólnie gitarra. Oby tak dalej
  
 
W sumie to podoba mi się taki styl. Sam gdybym miał Fiata, zrobiłbym go podobnie. Mam jednak kilka zastrzeżeń:

1. Spojler kompletnie nie pasuje do sylwetki i stylu jaki obrałeś.
2. Dziury po zderzakach rzeczywiście nie zdobią.
3. Lampy tylne mimo iż są w bliskich sercu każdego Polaka barwach, nie prezentują się rewelacyjnie. Ja pomyślał bym nad okrągłymi i płaskimi. Nie żuk-look
4. Trzebaby się pozbyć tych otworów widocznych po zdjęciu przedniego zderzaka.
5. Ja osobiście nie przepadam za przednim spojlerem.
6. Fajnie by było go obniżyć.
7. Felgi również nie pasują do stylu tego oldtimera.

Poza tymi kwestiami, twój Fiacik jest super. Czasami sam zastanawiam się czy nie kupić DF-a zamiast przejściówki i właśnie tak go zrobić. Wiadomo, zawsze to mniejsza masa. Ale chyba sentyment wygra i zostanę przy wcześniejszych ustaleniach.

Pozdrawiam Wilu
  
 
oho, ktos ze Wziuuta pomysł sciągnął spojler z tyłu, nigdy w zyciu!
  
 
Fiacik mi sie podoba. Jeszcze bym tylko zrobil czarny dach, i jakies Fele 13x7. Spojlerek to jest jeden z niewielu ktore pasuja do DFa. Tylny bym wywalil. Ale ogolnie to jest ok
  
 
jesli chodzi o wziuuta to juz wczesniej mialem ten spojlerekdziury po tylnym zderzaku beda zrobione,na razie kasy zerojeszcze jest troche rzeczy do zrobienia(zaklepalem sprezyny od trucka u sprzedawcy )jeszcze zrobie zdjecia silnika(troszke mi zajelo,zeby wygladal jak wyglada teraz
pozdrawiam
  
 
poco Ci sprezyny od trucka?
  
 
bede obnizac przod...uciac sprezynki o 3 zwoje i w dol bo na seryjnych chyba nie mozna prawda??
  
 
co sie Spajk głupio pytasz
Na seriach niby też można, ale cały czas będzie miękko. Jakby co to seria o zwój. Truck - w przypadku fiata 2.5-3
ogólnie fiacik ok. dziury po zderzakach - warto załatać., Co do lamp tył - ja bym sie zdecydował na jednolity kolor - albo białe, albo czerwone. Felgi chyba są z poldka daewoo?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
olo polonezowskich alusow nie poznajesz??zobacze jak bedzie-jesli uda mi sie zalatwic tanio te sprezyny to zalatwie a jak nie to obcinam serie i ......dalej klade sie na progachco do swiatem podoba mi sie tak jak jest ale cos mi sie wydaje ze wroca wszystkie biale
ogolnie dziekuje za mile przyjecie
yowww
  
 
Poznaje poznaje! Mówie że to z poldka-daewoo. z pierwszych plusów.
Co do sprężyn - jeśli serie to nie więcej niż 2 zwoje. Pamiętaj ze najpierw sąodboje w zawiasie, a dopiero potem progi na glebie Mój PN na seriach (14mm - grubszych) ściętych o 2 zwoje kiepsko sie prowadził na dołkach (np. aleja Zieleniecka )

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
pogadam z anmimo to moze mi pomoze obnizyc mi bestiezreszta nie smigam nim jak na rajdzie paryz dakar wiec spokojnie moge obnizyc serie o ile dziury w drogach sie nie powieksza
  
 
Krupek,jako,że sympatycznie się na GG z Tobą gada, to skrytykuję tylko spojler makabryczny na klapie tylnej...
No felgi tez trochę,bo są to najgorsze felgi alu z PN...
A resztę wiem,że dopracujesz z czasem.Czarna maska do ogólnej koncepcji pasuje
Działaj dalej! Mi się lampy "patriot look" podobają...
  
 
oj olo, ja bym z tymi truckami uwazal, u mnie po obcietych dwoch zwojach juz niewiele zostalo
  
 
A ja marze o takim 125p,jak tylko znajdzie sie praca w wakacje to bede probowal zrobic cos podobnego.Musze przyznac ze to jeden z trzech Fiatow z klubu ktore bardzo mi sie podobaja.Pierwszy to Spajka,drugi Twoj,a trzeci chyba Vazyla jesli dobrze pamietam.Kolejnosc jest nie przypadkowa
  
 
dzieki szacuneczek