Fotki do oceny(125p) - Strona 3

  szukane wyrażenia:   solaris
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-05-04 17:43:26, SPAjK pisze:
czy Ci juz kiedys mowilem ze bardzo Cie lubie

  
 
pominmy te powyzsze wyznania. wracajac do fiata z profilu wydaje mi sie, ze w rzeczywistosci wyglada nieco gorzej. brawa za prace i checi, jednak jesli chodzi o wyglad, to nie moj ideal przerobionego fiata.
  
 
Dla mni ideał fiata to fiat bez przeróbek ingerujących w wygląd zewnętrzny
  
 
Cytat:
2004-05-02 20:06:26, Krupek pisze:
kolejna odslona mojego autka..wiem,ze wiekszosci z was nie bedzie sie podobac,ze jest w oryginale,ale jesli o mnie chodzi to mi sie podoba taki jaki jest
pozdrawiam
P.S. fotki w profilu

ladny felgi prosza sie o wiekszy rozmiar i wielkosc i szerokosc ale ogolnie niezle tylko trzeba poprawic te dziury lampy tylnie podobaja mi sie czy moze to byly cale biale i pomalowales na czerw. dol czy jakos pozbyles sie pomaranczowego koloru?
  
 
a wiec pol lamp jest biala-gorne klosze ,natomiast dol nie jest malowany tylko wstawione oryginalne czerwone klosze
a teraz mam problem...dzisiaj bylem u swojego lakiernika,ale on co sie na mnie obrazil,a chciale,zeby pomalowal mi tyl po zdjeciu spojlera z klapyjak pech to pech....
  
 
Podoba mi się wygląd twojego fiaciora, całkiem, całkiem. Czarna maska wygląda jak jakiś bandito, extra tylnie lampy, cała reszta też jest git, fajny styl, szacuneczek