Problem z płynem chlodniczym w Camry

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio w mojej Toyocie Camry zauwazylem dziwne zjawisko dolewalem plynu chlodniczego 3 dni temu dzisjaj zagladam pod maske a tu zbiornik wyrównawczy jest pusty.Chlodnica nigdzie nie cieknie przewody takze sa szczelne.Nie wiecie co moze by tego przyczyna?
  
 
Cytat:
2004-05-04 22:36:35, pioteras pisze:
Ostatnio w mojej Toyocie Camry zauwazylem dziwne zjawisko dolewalem plynu chlodniczego 3 dni temu dzisjaj zagladam pod maske a tu zbiornik wyrównawczy jest pusty.Chlodnica nigdzie nie cieknie przewody takze sa szczelne.Nie wiecie co moze by tego przyczyna?


Może cieknie jednak z jakiegoś miejsca? Kiedy silnik jest nagrzany to ciecz chłodząca odparuje i nie widać, że w danym miejscu jest mokro - nie masz takiego białego nalotu gdzieś na silniku?
Ewentualnie sprawdź czy nie przybywa Ci oleju... może padła uszczelka pod głowicą...? Ale tu nie wiem czy tak szybko by tyle tego płynu zeszło...
  
 
Mam taki sam problem w Corolli.
Z tego co bylem u mechanika to mowil, ze problem zalatwi wsypanie proszku ktory klei dziury w chlodnicy.
  
 
Cytat:
2004-05-04 23:22:04, AdamoS pisze:
Mam taki sam problem w Corolli.
Z tego co bylem u mechanika to mowil, ze problem zalatwi wsypanie proszku ktory klei dziury w chlodnicy.




Jezuuuu, nie rób tego , oddaj chłodnicę do naprawy . Po tym proszku to dopiero bedziesz miał zabawę.
A swoją drogą to takiemu mechanikowi to by trzeba coś urwać.
  
 
Cytat:
2004-05-04 22:36:35, pioteras pisze:
Ostatnio w mojej Toyocie Camry zauwazylem dziwne zjawisko dolewalem plynu chlodniczego 3 dni temu dzisjaj zagladam pod maske a tu zbiornik wyrównawczy jest pusty.Chlodnica nigdzie nie cieknie przewody takze sa szczelne.Nie wiecie co moze by tego przyczyna?


To oznacza problemy. Albo chłodnica cieknie albo pompa wody albo coś innego (lepiej nie zapeszyć)

  
 
Mam podobny problem, ale wiem kiedy płyn ucieka. Mianowicie jak włączę klimę to zaczyna wyrzucać płyn przez zbiornik wyrównawczy aż się zagotuje! Jak ostygnie to doleję i wszystko gra do momentu włączenia klimy. Teoretycznie jedno z drugim nie ma nic wspólnego o inky z tego powodu nie chce mi uwierzyć, że tak jest