Warszawa i okolice: Majówka w plenerze.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chyba czas najwyższy na spotkanie 100licy.

tym razem proponuje wypad na łono... jakaś rzeczka, jakiś lasek gdzie bedzie można postawić namiot, rozpalić grila i pogadać przy maślance ( ta ostania opcja dla tych co mają własnego kierowcę lub będą chcieli przekimać do niedzieli ).

termin: chyba 22-23.05 ponieważ w ten weekend są komunie, a za tydzień Góraszka.


  
 
A masz juz jakies upatrzone miejsce?
Ja jezeli sesja mnie nie zatrzyma to juz sie zglaszam!
Pozdrawiam!
  
 
Sesja w weekend?!? Spoko żartuje.
Daleko to jest ode mnie?
  
 
Sesja w tygodniu, ale kiedys trzeba sie uczyc!
  
 
Jak juz cos ustalimy to mogę wysłać info!
No chyba,że Mario będzie chcial!!

[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2004-05-07 00:40:47 ]
  
 
panowie, ja myślałem że wy też coś zaproponujecie
miejsce... hmmm, może gdzieś nad Wisłą.
  
 
Ja tez mam moja "kochana" szkole.. ale moze sie cos wymysli.... Informujecie.......
Popieram spotkanko...
  
 
Bobo! A spróbuj sie nie pojawić!!!

Może pojedziemy gdzieś w okolce Wyszkowa, może gdzieś w okolice Buga lub bliżej w okolice Świdra?

[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2004-05-07 21:17:50 ]
  
 
konkrety Krychu, konkrety...
  
 
Góral! Przecież to Ty jesteś naszym prezesem!
Hmm.. średnio znam takie miejsca wokół Wawy.
Popytam tu i ówdzie. Może coś się znajdzie!
  
 
Ja znam!
Fajnie jest w Serocku nad zalewem- tylko ludzi w sezonie tam pewnie co niemiara
Ale tak na powaznie- kiedyś byłem na takiej farmie koło Ostrołęki( własciwie to gdzieś koło Rózana nad Nrwią - bajeczna okolica
Panowie u Was w okolicach wawy tyle wody i lasu ,że zanjdziecie coś pięknego
  
 
Cos sie wymysli najwyzej dojade pozniej!! qrcze gdzie by tu pojechac.....
  
 
A znacie Zegrze? Może tam by się udało? Popytam znajomych żeglarzy. Może coś doradzą. Tylko,że tam pewnie też sporo luda z Wawy jeździ...
  
 
hihi, a ja własnie myślałem żeby pojechac gdzies, gdzie nie będzie "stonki". Jakiś lasek, cicha polanka, szemrzący strumyk... piwo i łady
  
 
Ja też jestem zatym żebyśmy wynaleźli jakieś odludzie, a nie pojechali tam gdzie będą "masy"! Tylko gdzie jest takie miejsce?
  
 
Właśnie przestałem się wakacjonawać i... fajna wiadomość
Myślę, że pomysł z okolicami Wyszkowa nad Bugiem jest OK. Ja niestety nie znam konkretnych lokalizacji (poza jedną miejscowością typowo działkowo-wypoczynkową pt. Gulczewo, która jest bardzo atrakcyjna, ale niekoniecznie będzie zapewne wszystkim odpowiadać...), ale można w skrajnym przypadq pojechać w ciemno i poszukać fajnego miejsca. Po prostu pojedziemy wzdłuż Bugu po małych miejscowościach, zwiedzając te okolice (co samo w sobie jest już atrakcyjne ) i szukając czegoś odpowiadającego wszystkim. Z pewnością coś znajdziemy .
  
 
Witam,
a moze Szumin za kamienczykiem, lezy nad samym bugiem, kiedys tam jezdzilem (miejscowosc rowniez typowo wypoczynkowa) kiedys bylo tam jakies prywatne pole namiotowe moze i teraz jest i niedaleko jest lesniczowka, a jak nie tam to jest wiele pieknych zakatkow w tamtych rejonach.
Pozdrawiam
PRYMI
  
 
Okolice Bugu są niezłe! Mam dwóch kolegów, którzy mają działki w okolicach Wyszkowa. Zapytam, może coś polecą!
  
 
hehe, może własne działki...
  
 
Musicie sie koledzy z Mazowsza pospieszyc - skoro planujecie zlocik na 22 maja to dobrze by bylo juz znac miejsce hihi
Milej zabawy !