Mam lilka Fotek mojej inst. LPG w toyocie Yaris

  szukane wyrażenia:   yaris  -  gaz
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Wczoraj zrobiłem kilka fotek mojej instalacji LPG jaką mam zamontowaną w moim Yasie.

Zamontowałem też sobie centralny zamek w klapie bagażnika, ponieważ ASO w ramach opcji do nowo zakupionego samochodu dołożyła centralny zamek ale tylko na 4 drzwi. w klapę nie montują.
sam mopntaż jest dziecinnie prosty wystarczy kilka metrow kabla, siłownik (w sklepie 20 zl) najzwyklejszy (takie zresztą zakładają w ASO i kasują za to 700 pln (złodzieje) na 4 drzwi) i trochę umiejentności manualnych.

Mam model Yarka przed liftingiem i nie mialem swiatla w bagazniku, strasznie mnie to wkurzalo. Wypytalem w ASO co z tym zrobić. Elektryk z ASO poweidział mi jak oni montują włącznik od alarmu ze gdy klapa sie otwiera to wlacza sie alarm (oczywiscie gdy otwiera złodziej). Tak wiec w miejscu gdzie ASO montuje wlącznik od alarmu ja mam włącznik od światełka w bagażniku.

jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę zapodać fotki na maila
pozdrawiam
sebastian mierzwa

gg 62 09 01
  
 
Cytat:
2004-05-11 09:40:35, diodak76 pisze:
Witam!

Wczoraj zrobiłem kilka fotek mojej instalacji LPG jaką mam zamontowaną w moim Yasie.

Zamontowałem też sobie centralny zamek w klapie bagażnika, ponieważ ASO w ramach opcji do nowo zakupionego samochodu dołożyła centralny zamek ale tylko na 4 drzwi. w klapę nie montują.
sam mopntaż jest dziecinnie prosty wystarczy kilka metrow kabla, siłownik (w sklepie 20 zl) najzwyklejszy (takie zresztą zakładają w ASO i kasują za to 700 pln (złodzieje) na 4 drzwi) i trochę umiejentności manualnych.

Mam model Yarka przed liftingiem i nie mialem swiatla w bagazniku, strasznie mnie to wkurzalo. Wypytalem w ASO co z tym zrobić. Elektryk z ASO poweidział mi jak oni montują włącznik od alarmu ze gdy klapa sie otwiera to wlacza sie alarm (oczywiscie gdy otwiera złodziej). Tak wiec w miejscu gdzie ASO montuje wlącznik od alarmu ja mam włącznik od światełka w bagażniku.

jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę zapodać fotki na maila
pozdrawiam
sebastian mierzwa

gg 62 09 01



no ja np jestem powaznie zainteresowany i silownikiem i lampka w bagazniku... fotki spox ale moze jeszcze jakis opis? pewnie nie jeden yarisowiec byly wdzieczny... a ja pierwszy w kolejce
pozdr g.
  
 
Witam

Ja takze dokladalem tylny silownik do centralnego i powiem ze wiem dlaczego nie robia tego w serwisie, bo to upierdliwe a nie ma za bardzo do czego zamontowac.... u mnie wyglada to na tandete ale dziala!!

Diodak a mozesz mi powiedziec gdzie mozna takie wlaczniki do alarmu dostac bo mi sie zlamal jak cos wkladalem do bagaznika, w ASO?? czy w zwyklej Castoramie?? i Ile kosztuje...

Z lampka tez dobry pomysl , ja juz mam lampke i na dniach tez to chcialem montowac ale zeby swiecilo jak sie drzwi otworzy, ale masz lepszy pomysl...

Jesli chodzi o zdjecia to sie postaraj i pstryknij zdjecie tego centalnego tylnego i lampki jak mozesz....

  
 
zdjecia mozna do mnie - ja to na serwerek wrzuce i bedzie w necie dostepne!

marecki@aster.pl
  
 
Witam KOlegów!!

W związku z burzą maili z prośbami o przesłąnie fotek (nie spodziewałem sie tak duzego zainteresowania) informuję iż umieściłem te zdjęcia na st5ronie:
http://www.pbase.com/gallery?gallery_id=2197161

NIE WYSYŁAM JUŻ NIC MAILEM BO WYWALA MNIE Z ROBOTY ZE NIC NIER ROBIE
dlatego prosze juz nie prosic o przeslanie fotek

jesli masz pytanie to prosze pisac:
diodak76@o2.pl

gg 620901
  
 
no ciekawe, szczegilnie central w bagazniku (teraz mozesz zespawac klape ) i swiatelko ja myslalem u siebie o zamontowaniu latarki
co to lpg to musisz duzo jezdzic i miec 1.3 chiba? daj znac ile teraz ci tego gazu zuzywa i ile ta instalka kosztuje.
y
  
 
Cytat:
2004-05-12 10:07:52, Yaryś pisze:
no ciekawe, szczegilnie central w bagazniku (teraz mozesz zespawac klape ) i swiatelko ja myslalem u siebie o zamontowaniu latarki
co to lpg to musisz duzo jezdzic i miec 1.3 chiba? daj znac ile teraz ci tego gazu zuzywa i ile ta instalka kosztuje.
y



Witam!!!
mam 1,0 pojemności i fakt jezdze duzo
teraz zuzywa mi 6,4 litra gazu a instalka kosztowala mnie 3900 PLN

Jesli chcesz znac szczegóły to już pisałem na tym Forum na temat mojej instalacji LPG.
szukaj pod :
"...czy ma ktoś zagazowaną toyotę Yaris..."
Czy jakos tak.
MOje posty można też znależć na forum na stronie :
www.google.pl
szukajh haseł:
lpg w toyocie yaris.

pozdrawiam
sebastianmierzwa
diodak76@o2.pl
  
 
nie bede gazowal mi raczej sie nie oplaca. pozatym cenie sobie miejsce w bagazniku to w jakim czasie ci sie to zwroci?
moj pali 6.8 benzinki
  
 
???
  
 
hehe a ja jestem z siebie dumny, bo spalanie zeszlo mi do 6,7!! Jezdzilem jak stara babcia i 6,7!!! normlanie to ok 8... ale mamy kryzys paliwowy...