TARGI TUNING SHOW KRAKÓW - 15/16 MAJ - Strona 1.75

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na TVN24 przed chwila byly przebitki z tej imprezy, pokazywali czarnego , klubowego malucha..o ile sie nie myle Kostka. Gratulacje chłopaki !
  
 
o i był żółty syfeX Competyszyn ze stajni pani Agnieszki - ajjjjjjjjjjjjjj
  
 
A ja bylem tylko o 18 na pasie, syrena byla fajna ale na koncu subaru ja wyje...lo
  
 
Ooooooo, widze że się tjuninkowcy z Club Tuning pojawili z Madafakaplastixsiatextaksieprofesjonalnietjuninkujedużegofiata . Nawiązaliście jakiś dialog? Może byście zagadali w sprawie zniżek dla klubu na "system bez klamek" i "system bez kół"
Jeśli mnie wzrok nie myli to na ostatnim foto jest Syrenko-Porsche (w jakimś nowym malowaniu) z okolic moich (Bydzi) - jakie to ma teraz blachy, nadal "C" jest pierwszą literą?
  
 
ja wlasnie lecze kaca u kolegi w krakowie, ale postaram sie dzisiaj wpasc na targi.
jeszcze raz sorki, ze dzisiaj nie moge juz wystawic mojego dfa ale na wszystko sklada sie kasa jakby zostal to musielibysmy jechac na dwa samochody a ledwo mamy na paliwo do jednego

impreza byla naprawde spoko, miazdzaca organizacja, swietne miejsce (hala) no i przede wsztystkim moglem sobie pogadac z krakowska frakcja fnf
posmialismy z zoltego dfa... tym co go nie widzileli mowie, ze on wyglada duzo smieszniej niz na zdjeciach...

generalnie jeszcze sie dzisiaj zobaczymy
  
 
ja wlasnie wrocilem bylo bardzo fajnie :] zaluje ze nie wziolem aparatu bo mozna bylo porobic duzo fajnych zdjecy dupeczek yyyy znaczy sie samochodow ogolnie impreza udana tylko troszke padalo i malo autek palilo gumy ale spox subarka mi sie podobala......
  
 
Ja też wróciłem i cekam na zdjęcia.......ale nie aut ........ogólnie było spoko
  
 
w sumie nic rewelacyjnego.. z innych futr to podalbal mi sie coswort club tjunink widze tez sie zjawil.. po obejrzeniu targow i zoltej beemki i roznych paru innych wynalazkow stwierdzam ze pani agnieszka miala racje.... nie znamy sie na tjuninku
  
 
no ja tez dzis bylem, szkoda ze tak krotko, ale musialem sie zbierac. powiem ze spodziewalem sie czegos iwecej ale i tak nie bylo zle. Poodbalo mi sie auto pomaranczy, zaskoczyl mnie jak sie dowiedzialem ze on ma orginalny lakier, Gratulacje dla niego za slicznego DF, reszta aut z F&F tez byla zajebista, najbardzoej mi sie podobaly z aut ktore byly na targach

Cytat:
Ja też wróciłem i cekam na zdjęcia.......ale nie aut ........




Hehehe tez jestem ciekaw tych zdjec

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2004-05-16 15:53:08 ]

[ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2004-05-16 15:53:59 ]
  
 
wrociłek

warto bylo pojechac moze nie dla samego chwalenia sie autem ale dla spotkania sie z Wami

wielkie podziekowania dla mounteza za nocleg
rowniez wielkie dzieki dla Konrada za nocleg dla kanta[moj nr gg:3417241]

i wogole dziekuje wszystkim, WALIC TARGI, JESTESCIE ZAJEBISCI!!!!

pozdrawiam
  
 
"Może pan tym niebieskim autkiem zakręci jeszcze dwa baczki, a jak zaklaszczecie to możę cztery " Hehe ten spiker był spoko Porobiłem troszke fotek, nawet udało mi sie zrobic jakiś filmik z tą Subarka jak kręci tylko musze to wszystko zobacyzć jka wyglaa na kompie Pozdruufka
  
 
Fakt ja z Widynkiem to sie dobrze rozumialem
Ale tak serio to impreza naprawde byla warta zobaczenia. Nawet dla tych ktorzy nie lubia plastiku.
Ciesze sie, ze mialem okazje blizej poznac klubowiczow i zobaczyc na zywo kilka aut ktore do tej pory tylko na zdjeciach widzialem

Pomarancza twoj df miazdzy. naprawde jestes mistrzem jesli chodzi o dbanie o samochod.
Nasze stoisko bylo przygotowane naprawde git.

Oglonie to pozdrawiam Was wszystkich i mam nadzieje, ze sie niebawem spotkamy na jakims zlocie.
Do rzeszowa na zlot zdarzylem tylko na koniec... szkoda ale beda zdjecia.

A... jeszcze co do zlotu to pozdrawiam pania A. B.
i gratuluje poczucia humoru...
Nie wiedzialem, ze mozna zrobic dfa z odpadkow znalezionych na poboczach...
  
 
nie no dejta, bez przesady, ale dziekuje i bimbrowi rowniez


to tylko pozory
  
 
Cytat:
2004-05-16 19:51:41, Poramancza pisze:
nie no dejta, bez przesady, ale dziekuje i bimbrowi rowniez


to tylko pozory


Jaki skromny .
A' propos pani A. B. - pstryknął jej ktoś fotkę żeby było co umieścić w dziale "tych klientów nie tolerujemy"?
  
 
Szukałem ale znalexć nie mogłem A żałuje żałuje Czyżby to autko nie stłąo na hali tlyko gdzieś w jakimś zapomninanym magazynie ?? jak wypadł kręciołek ?? NIe zostałem na nim bo sie musiałem spieszyć na obiadek ...
Ps ma ktoś troche miejsca na serwerze to moge dać kilka fotek z dziś
  
 
ja mam jak cos to wysylajcie na eze@interia.pl - to wam umieszcze wszystko - tylko wysylajcie male te maile zeby mi skrzynki nie zawalic
  
 
wg mnie:
organizacja podobnie jak w zeszłym roku kulała (tyle, że w tym roku kręciołek pierwszego dnia wypadł blado, a drugiego się nie odbył). "spiker cedził gorzkie słowa" - nie lubię tego typa jakoś!!
imprezka wczorajszo-dzisiejsza bardzo udana (Pomarańczy się usnęło pod parasolką ). Oprócz aut klubowych (największym zainteresowaniem cieszyły się chyba tarcze w maluchach) - to było jeszcze parę fajnych lasek. Gośc od żółtego BMW - książkowy przykład dresa
  
 
Ja też szczesliwie dojechalem do chaty. (hamulce hamowały - nic nikt nie odkręcil, najwyzej troche oczyscili je z piachu). Ogromnie sie ciesze ze zostalem na 2 dni. Warto bylo. Chlopaki super Was bylo po raz kolejny spotkac jak również poznać 1 raz niektórych klubowiczów. To były moje pierwsze targi i ogolnie jestem pozytywnie nastawiony do tej imprezy. Organizacja nie nawalala (no moze za wyjatkiem wyścigu równoległego kiedy facet "choinka" nie umial nawet puscic aut... ech.) No i ta pogoda na pasie zimno i deszcz grrr. Wogóle to znane są już wyniki? Na 2 dzień ogrom ludzi przewijających się przez targi poprostu odebrał mi mowę. brawa dla amerykanckiej subarynki za bączki Tadek również nie szczędził bawary w paleniu gumy
Dzieki wszystkim za pomoc w odstawieniu mnie na parking i na nocleg i za wspolnie spedzony wieczor w "extra" atmosferze - kto był to wie
Wieczorem wkleje kilka fotek.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-05-15 23:43:08, dooh pisze:
Na TVN24 przed chwila byly przebitki z tej imprezy, pokazywali czarnego , klubowego malucha..o ile sie nie myle Kostka. Gratulacje chłopaki !


Czy ktoś może jakoś to nagrał, uwiecznił?
P.S. Rekin tez ma czarnego malucha...
  
 
dzieki wszystkim za weekendowa zabawe!

podobnie jak w tamtym roku, organizacja nie najlepsza ale za to dopisali ludzie i samochody - dzieki temu bylo ok.