TARGI TUNING SHOW KRAKÓW - 15/16 MAJ - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to teraz upadlem ze zwaly, pierwszy raz na garbage`u poswiecili az 3 strony na jeden samochod i to wlasnie na to zolte padlo!!

"A single page just doesn't do it justice... "

pierwsza strona

druga

i trzecia

czy to ten wysmienity patent na wydech za ktory zgarnal nagrode? jak tak to... to nie moze byc prawda... chyba jakas ukryta kamera? przeciez nie mozna byc az takim debilem...
  
 

Cytuje:
In case you want to set the boys to work on your own car
"W przypadku, kiedy chcialbys umowic sie z chlopakami, by zajeli sie Twoim samochodem".......
Buahahahahahahahahahahaaahahahhaahahhaaaaaaa.......
Bez komentarza

  
 

O k.......a!!!!!!
dopiero teraz przylukalem ten syfiasty zderzaczek popsikany "srebrzanka"..........
Zesralem sie pod siebie ze smiechu!!!!!!!!!
  
 
Po tym "profesjonalnym tjuninku" to nie dziwne że panowie z Top Gear nawet nie potrafili rozpoznać że to DF i oczernili poczciwą Ładę - czuję się nieco urażony.
Ale co się czepiacie, reklama Club Tuning z pierwszego postu tej smarkuli na tym forum mówi prawdę:
1) jest to tani tuning (lub "tjunink") - bo ileż może kosztować parę puszek farby, 50 kg worek szpachli, stary kożuch i płytka CD.
2) samochód ma niepowtarzalny wygląd - na szczęście
3) auto robi wrażenie i każdy na pewno się za nim obejrzy

Szkoda tylko że z innymi myślami niż zakładali jego twórcy (a raczej kaci)


[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2004-05-21 19:07:04 ]
  
 
Cytat:
2004-05-21 18:56:36, el_comendanto pisze:
O k.......a!!!!!!
dopiero teraz przylukalem ten syfiasty zderzaczek popsikany "srebrzanka"..........
Zesralem sie pod siebie ze smiechu!!!!!!!!!



A sie oszczałem

I co gorsza widzialem to chujstwo na zywo
  
 
Ciekawe kto im te fotki podrzucił do oceny...


Ale jednak dostali po dupie i 1-st prize za kudłatą deskę dostał ten:

Czy to z tej samej stajni
  
 
Nie mogłem sie powstrzymac.
Wysłałem do nich maila czy ja sie nei znam tuningu - bo niektórzy uwazaja ze to auto jest super i nei wiem czy jestem ślepy.
Widocznie nei jestem
  
 
Cytat:
2004-05-21 20:38:17, CZUCZU pisze:
Nie mogłem sie powstrzymac.
Wysłałem do nich maila czy ja sie nei znam tuningu (...)


Ty wysłałeś maila . A zdjecia jakieś załączyłeś? Trzeba było zaznaczyć, że to jest DF.
BTW - jakby ktoś mógł dosłać fotkę ze zbliżeniem tego nowego lusterka, bo gdzies mi ją wcieło, a chciałem dołączyć...

A gdzie jest teraz przedstawicielstwo Club Tjunink?? Pewnie przeglądają fotki w profilach i te ze zlotów żeby wysłać coś do opublikowania ekipie z TG. Tylko nie wysyłajcie tak znienawidzonego przez Was Vieviorowego pickupa bo zabiją was śmiechem . Może mój się nada? Czekamy czy uda się komuś powtórzyć to osiągnięcie...
  
 
Nie pomyslałem zeby to napisać !!!
ALe zaraz wysle im maila ze sie pomylili.
W każdym razie ktos docenił trud włozony w to auto
  
 
Cytat:
2004-05-21 21:26:26, CZUCZU pisze:
Nie pomyslałem zeby to napisać !!!
ALe zaraz wysle im maila ze sie pomylili.
(...)


Nie wysilaj się - jak słałem te fotki to dałem temat "Fiat 125p from Poland", widać im bardziej pasowała Łada zza Uralu - może to i lepiej... Ale możesz podesłać fotkę z tym lusterkiem jak masz pod ręką.
BTW - nawet mi firma nie podziękowała za reklamę darmową na tak poczytnej stronie
  
 
Cytat:
2004-05-21 19:50:11, Race_D pisze:
Ciekawe kto im te fotki podrzucił do oceny...


Ale jednak dostali po dupie i 1-st prize za kudłatą deskę dostał ten:

Czy to z tej samej stajni

He he dobre..ciekawe jak ubiera sie wlasciciel tego samochodu..moze stara sie upodobnic do wnetrza hehe
  
 
Trzeba przyznać , że Jerry zna sie na samochodach i wie co umieścić in da Garbage
  
 
Cytat:
2004-05-22 01:18:02, MUSTANG pisze:
Cytat:
2004-05-21 19:50:11, Race_D pisze:
Ciekawe kto im te fotki podrzucił do oceny...


Ale jednak dostali po dupie i 1-st prize za kudłatą deskę dostał ten:

Czy to z tej samej stajni

He he dobre..ciekawe jak ubiera sie wlasciciel tego samochodu..moze stara sie upodobnic do wnetrza hehe



Uiera sie ja Ali G , w taką kurtałke z futra :d
  
 
cholera to jest ich więcej czy też to ten sam tylko zczerwieniał ze wstydu ???
  
 
hahahahaahhahahaahhaahahahahahha i bardzo dobrze zrobili!!!!!! czy ty kolezanko jestes dalej pewna ze to jest profesjonalny tuning??? czy raczej WT???? hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah
  
 
nieeee no skądd...tio tylko przypadek ze najlepsi znawcy samochodów w wielkiej brytanii prują ze smiechu na widok tego fiata.on mial byc w galerii obok db7...
  
 
Nie no ludzie..przeginaja pale z ta pomyslowoscia..ja nie wiem z kad im w glowie sie rodza takie pomysly..zamiast ulepszac..to oszpecaja samochod..co im to daje?? dziwne to jest strasznie!! pozdroowka
  
 
Wychodzi na to ze :
Wysłałem Ja
Wysłał Race d
Wysłał Krzych00

Big LOL
  
 
Taa...i jesli pani agnieszka sie wykaże minmum inteligencji to i wasze zdjecia sie tam znajdą.
  
 
Niech wysyla i moje
Ciekawe co napiszą ??