TARGI TUNING SHOW KRAKÓW - 15/16 MAJ - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-05-17 12:59:36, aawol pisze:
micra to chyba z ksk a fiacik DFutrzak faktycznie zmasakrowany! ale jak ktoś lubi Boże Narodzenie i choinki to czemu nie ( tapicerka miła w dotyku - można sie nieźle zabawiać w takiej bryce)


mi by w takim paskudztwie nie bryknał...
  
 
prosze (m. in. w imieniu modemowcow) zebyscie tak obszerne galerie umieszczali gdzies na stronach, tu wystarcza linki. strasznie to utrudnia korzystanie z forum...
  
 
Obiecanych kilka fotek
P.S. Rekin - gratuluje 2 msca w wyścigu. RE5PECT


























  
 
Fotki swietne..z reszta Ci co nie byli niech po prostu zaluja..moze jakis wielkich rewelacji nie bylo..ale kazdy ma inny gust...a swoja droga podziwiam i popieram gust Łukasza hehe pozdroowka
  
 
Jaki ten zółty kant super.
Tez takiego chce bede nalezał do klubu
  
 
kostek pamietam ze robiles tez inne zdjecia ))) gdzie one sa??? ))
  
 
No z Madafaka DF'a to mam zwałe za każdym razem jak oglądam te fotki. Szkoda że tak późno zauważyłem jak sie robi Full Size . Za to już wiem co mi sie w nim podoba - korbki od szyb są znośne i ewentualnie radioodtwarzacz . Za to intryguje mnie ta końcówka wydechu - gdzie jest ten nagrodzony siatex . Dopiero teraz zauważyłem ten siatex na słupkach - no qwa z każdym zdjęciem poszerzam swoją wiedzę na temat "jak można zjebać DF'a". BTW - ładnie pomalowane uszczelki, szkoda że nic nie rozebrali do lakierowania.
Załamały mnie nakrętki na wentylach dętek. No ale przy D-124 na starych felgach ze szrotu pomalowanych tylko z zewnątrz bez detek sie powietrza nie utrzyma.
Ja ......... - jak ktoś mi pokaże bardziej ........... DF'a to stawiam karton wina!

ps. Może by tak odblokować temat o rzeczonym Kancie co by nie offtopować w innych wątkach. Albo stworzyć nowy na HP bo jest o czym pisać . Każde forum ma jakiś swój MegaOT. Poziomu FSO_AK i tak nie osiagniemy, ale takie tjuninki trzeba napiętnować! Co prezesy na to?


[ wiadomość edytowana przez: koniu dnia 2004-05-18 06:47:16 ]
  
 
Cytat:
2004-05-18 02:45:41, Race_D pisze:

ładnie pomalowane uszczelki, szkoda że nic nie rozebrali do lakierowania.






chyba Racek zartujesz o jakim ty malowaniu piszesz??
"auto" co najwyzej zostalo popier****ne wałkiem...


[ wiadomość edytowana przez: Poramańcza dnia 2004-05-18 08:21:27 ]
  
 
O cholera, ten Żółty kant pobił wszystko. Czegoś takiego to jeszcze nie widziałem. Czy zwróciliście jak gustownie i starannie została przycięta i zamontowana siateczka na tylnych słupkach, albo może jak starannie wycięto scyzorykiem dziurę na wydech w tylnym zderzaku. A super siatkowe wloty na masce, kolory - też dodają "uroku".
Wnętrza nie opiszę bo to poezja której słowami nie da się ogarnąć.
Brawo Klub Tuning - auto naprawdę ma naprawdę niepowtarzalny wygląd i pozostaje na długo w pamięci


[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2004-05-18 12:47:42 ]
  
 
Ja sie zastanawiam co ta kobieta miala na celu piszac ze sie znaja na tuningu Totalna kompromitacja. Fajne futerko na desce moze z jej dywanika. Boze To juz tjunezy maj lepszy gust to jest jakis nowy odlam spacetjuning.
Ale ubaw


Ciekawy jestem ile taki kosztuje BUHAHHAHAHA
Jak bede maial zly humor to se te foty bede ogladal i myslal o tej pani co pisala ze jej firma sie zna na rzeczy i co to oni potrafia HAHAHAHAHA
  
 
dostałem dzis takiego maila od organizatora

" Witam serdecznie

Po pierwsze wielkie dzięki, że przyjechaliście na Tuning Show w Krakowie. Bez Was impreza nie miałaby sensu. Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze.
Trochę danych:
Wyniki konkursów niedługo (chyba) na naszej stronie. Zdjęcia też będą. Jak ktoś się rozpozna to jest szansa, że dostanie zdjęcie na pamiątkę mailem (zdjęcia są w rozdzielczości 3072x2048 więc myślę, że warto).
Odwiedziło nas 6 000 osób (nie licząc Was i Waszych osób towarzyszących)
Było TVN Turbo, TVN 24 i trochę gazet. Trochę innych prosi mnie o zdjęcia i materiały

Niestety nie ustrzegliśmy się wpadki.
Konkurs na najpiękniejsze auto imprezy został sfałszowany. Wygrał go Hyundai Accent o nr. rej. STY 15544. Drugie miejsce zajął VW Golf 3 o nr. rej. STY P321, trzecia była Toyota Corolla KR 5415E. Czwarte miejsce zajęła Syrena Tyrrano 4x4 KR 1321L. Niestety zgodnie z Waszymi postulatami sprawdziliśmy w dniu dzisiejszym karty do głosowania i komisyjnie stwierdziliśmy, że znakomita większość z tych na Hyundaia jest pisana jednym długopisem i jedną ręką. W związku z powyższym ODBIERAMY tytuł najpiękniejszego samochodu Tuning Show w Krakowie 2004 Hyundaiowi i przyznajemy go Golfowi 3 z Tychów. Właściciela Golfa proszę o kontakt w celu przesłania poprawionego dyplomu. Corolla zajmuje miejsce drugie, a Syrena trzecie.
Od dzisiaj panowie z Hyundaia nie mają prawa tytułować się najpiękniejszym samochodem Tuning Show w Krakowie. Karty do głosowania są do wglądu w biurze Targów w Krakowie, ul. G. Zapolskiej 38 Kraków. Proszę przekazać tą informację członkom Waszych klubów.

Mam nadzieję, że ta zmiana pozwoli zatrzeć niemiłą końcówkę imprezy i chętnie pojawicie się u nas za rok. Zmieniamy lokalizację, ale nadal samochody będą stały pod dachem i na wykładzinie

pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję

Wojtek Hojda "
  
 
było zajebiście na TUNING SHOW w Krakowie.miło było popatrzeć ile osób cieszyło się z waszego przybycia.szkoda że koniu tak szybko uciekł od waszego stoiska bo ile razy byłam tak nigdy nie mogłam z nim pogadać.czyżby się wystraszył?dlaczego KONIU nie wystawił tego swojego KANTA.nie wpuścili go za wygląd?czy za rdze na karoserii?czy za wiszące kable w środku pojazdu?czy za ten ogólny stan techniczny pojazdu?mogę tak do rana albo nawet dłużej wymieniać WADY.TO JEST SKANDAL ZEBY GŁÓWNY MODERATOR STRONY NIE MIAŁ PRZYZWOITEGO POJAZDU.popatrzcie na inne kluby.aha!!!!ładne były wygwizdy na placu (na czarnego malacza) chyba organizator wam podziękował za udział bo gdyby nie WY to nie byłoby tak wesoło. ładny komentarz Pana z mikrofonu:cytuje:uwaga bo teraz będzie brał zakręt 360 stopni maluch z klubu FIAT&FURIOUS co w wykonaniu malucha ospojlerowanego a bez mocy będzie trwało 30 minut.
WIDAĆ ŻE ORGANIZATOR WAS DOCENIA!!!!!!!!
zresztą nie lepsze były opinie na hali.myślałam że tylko ja mam takie złe zdanie ale teraz to już rozumiem.
szkoda że przyjechaliśmy za póżno bo gdybyśmy wjechali do środka to napewno KONIU by mi się nie wywinął.



WAM SIĘ NIE PODOBAJĄ FIATY KTÓRE MAJĄ COŚ WIĘCEJ OD WASZYCH.NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ::egoizm , zazdrość , brak kasy ,

mam pytanie czy ktoś was zna oprócz Krakowa?

pa!pa!pa!pa!pa!

ha!ha!ha!ha!ha!ha!ha!
  
 
Cytat:
2004-05-19 12:03:15, zulta1 pisze:

mam pytanie czy ktoś was zna oprócz Krakowa?

pa!pa!pa!pa!pa!

ha!ha!ha!ha!ha!ha!ha!



Proponuję spojrzeć na mapę Europy
  
 
nie no... znow sie gnoj robi z porzadnego topicu

ty to nas chyba bardzo lubisz bo czesto tutaj zagladasz...
nie wazne jakim samochodem sie jezdzi, wazne co sie ma w glowie.
wiesz co... zastanawialem sie o co chodzi w tych calych klutniach i szyderstwach i co?
JAK ZOBACZYLEM TEGO OBLESNIE I PERWERSYJENIE ZROBIONEGO ZOLTEGO KANTA TO ZROZUMIALEM!!!!!!!!!
moglabys sie w koncu przyznac, ze zrobilas go dla jaj. jak ty mozesz cokolwiek mowic o samochodzie Konia skoro twoj wyglada jak najgorszy koszmar ze snow.
jesli to co zrobilas jest zgodne z twoim gustem to chyba powinnas sie leczyc p. Agnieszko...
A czemu Koniu nie wystawil swojego auta? A to dla tego, ze jest na tyle zdrowym czlowiekiem , zeby stwierdzic, ze w klubie sa samochody lepiej wygladajace. Chwala mu za zdrowy umysl, a nie tak jak ty glupota razaca zoltym kolorem po oczach.

Jednym slowem tragedia...
  
 
Cytat:
egoizm , zazdrość , brak kasy



ja myśle że to przedewszystkim zazdrość
egoizm eeeee tam
brak kasy --> tu własnie tkwi problem nie stac nas na zajebista tjunink siatke , nie inwestujemy w system bez klamka , brakuje nam na te zajebiste futerko które wy macie w tym swoim super kancie , jeszcze żal nam na ten super akrylowy lakier który wy macie , hmmm jeszcze macie ten zajebisty system bed luk ale nam nie ma kto czegoś takiego zrobic , wogole jesteście super a my wam do pięt nie dorastamy


czemu tym pięknym ufo nie wjechaliscie na hale nie wpuścili was , żenada totalna , jak widze tego kanta to nie wiem czy śmiac sie czy płakac , pomyślcie jakie to ładne auto było dopóki nie dostało sie w rece specjalistów z club tjunink
  
 
Nie przesadzajmy, są w tym kancie rzeczy które mi sie podobają, np. tylne lampy - ale tylko dlatego że pochodzą z Łady 2105 i pewnie coś jeszcze by mi się spodobało, ale muszę się zastanowić, może do jutra znajdę.
A do Pani Agnieszki, być może auta klubowiczów nie są okazami jak z fabryki, być może też klubowicze F&F nie są wyroczniami w sprawie gustu i tuningu ale po raz kolejny dają Pani do zrozumienia że tuning w wykonaniu Pańskiej firmy im nie odpowiada, więc po co Pani tu w ogóle zagląda. I to o ile dobrze liczę, loguje się Pani już pod trzecim nickiem.
Niechże Pani bawi się w tuning, jak są klienci na Pani wyroby to niech Pani zarabia (czego Pani szczerze życzę), ale myślę że naprawdę nie ma po co Pani wskakiwać na to forum z kolejnymi złośliwymi komentarzami.
Mimo wszystko pozdrawiam
Andrzej
  
 
Cytat:
2004-05-19 12:03:15, zulta1 pisze:
mogę tak do rana albo nawet dłużej wymieniać WADY.


to mniej wiecej tak samo dlugo mozna by wymieniac wady tego zoltego fiaciora.
Cytat:
2004-05-19 12:03:15, zulta1 pisze:
TO JEST SKANDAL ZEBY GŁÓWNY MODERATOR STRONY NIE MIAŁ PRZYZWOITEGO POJAZDU


ja nie znam osoby ktora by powiedziala ze ten zolty jest przyzwoity. wrecz przeciwnie powoduje odruch wymiotny.
Cytat:
2004-05-19 12:03:15, zulta1 pisze:
WAM SIĘ NIE PODOBAJĄ FIATY KTÓRE MAJĄ COŚ WIĘCEJ OD WASZYCH


rozumowanie 5-letniego dziecka
Cytat:
2004-05-19 12:03:15, zulta1 pisze:
NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ::egoizm


ja nie wiem co ma egoizm do krytycznej oceny samochodu zrobionego bez gustu?
Cytat:
2004-05-19 12:03:15, zulta1 pisze:
zazdrość


tym bardziej nie wiem czego tu zazdroscic? jak ktos ma fure na ktora wiekszosci nie stac, czego nie mozna powiedziec o tym zoltym klocku, to i tak ciezko ukryc zachyt jezeli faktycznie fura na ten zachwyt zasluguje... a twoim sie tu nikt nie zachlysnal...chyba ze z obrzydzenia.
Cytat:
2004-05-19 12:03:15, zulta1 pisze:
brak kasy


a ten argument mnie rozwalil. tak mowiac calkiem powaznie to jaki byl koszt okaleczenia tego fiaciora? przeciez to mozna zrobic w jeden dzien pod domem paroma sprayami, migomatem i szpachla. zaden, doslownie zaden element nie pasuje stylistycznie do drugiego. przedniu tylni zderzak progi i "spojler" wszystko z innej epoki i do siebie zupelnie nie pasuje. no i podstawa tuningu jak dla mnie, a nawet w niektorych samochodach jedyna nie szpecaca przerobka, duze ladne aluminiowe felgi... a tutaj co mamy? male zasmarkane od niechcenia na bialo watpliwej urody felgi... nie wiem czy za calosc wykonanych "modyfikacji" wystarczylo by na komplet jakis przyzwoitych felg, ale na pewno byla by to lepsza inwestycja, bo z tymi kolkami od taczki wyglada conajmniej komicznie. ogolnie rzecz biorac woz jest okrutnie siarawy.

dochodze do wniosku ze tuning jest jak media markt - powinni tego zabronic...
  
 
Cytat:
2004-05-19 12:03:15, zulta1 pisze:

...gdybyśmy wjechali do srodka...




na pewno byloby to najlepiej wydane 50 zł w waszym zyciu.

a co do tjuninku to musze powiedziec ze sa samochody z ktorymi nalezy dac sobie siana bo plastik do nich niestety NIE pasuje chyba ze robi sie to z naprawde dobrym smakiem i przy technologicznym wykonaniu(mówie tu o koledze Krupku)


szczycisz sie tym kantem bo chyba masz jakies uposledzenie co do wlasnej wartosci nie potrafie tego zrozumiec...

serce mnie boli jak slysze ze wywyzszasz sie nade wszystkich i ciezko mam pojac skad wziela sie u was wola spierdolenia egzemplarza ojczystej marki ktorych juz zaczyna brakowac na drogach



a co do konia to z tego co wiem gosc ma auto w bardzo dobrym stanie technicznym a ze nie ma warunkow aby zrobic cos z korozja to jest tylko i wylacznnie jego interes(rzecz i tak niebawem ulegnie zmianie)


a tak juz na sam koniec przydlugawego posta stwierdzam ze u NAS w klubie nie auto jest najwazniejsze ale jego uzytkownik


zycze milego smigania po drogach i oganiania sie od spojrzen "podziwu"


p.s. nie bylo by tego wszystkiego gdybys na samym poczatku zarozumiale nie wyslala swojej oferty tjuningowej. bo tak na prawde wasz kant ch**a nas obchodzi


[ wiadomość edytowana przez: Poramańcza dnia 2004-05-19 20:14:02 ]
  
 
Ja zazdroszcze temu zółtemu.
Ja bym nigdy nei rzucił wiecej jak 50 kilo szpachli na auto a zólty tak ma jednak.
Zawsze jak widze to auto mysle ile kosztowało kupno tytułu w tej gazecie zebywygrac konkurs ?????
Firma kupila kilkaset gazet by wysłac kupony
Jak beda dalej tjunikowali tak kanta to mam pare starych filtrów powietrza - duzo siatki jak trza ....

Tak zazdroszcze włascicielom kanta bo maja dresiarska fure isie nei wstydza a nawet chwalą.
Zazdroszcze im głupoty bo ta sie przydaje w polsce

Ps. WIECEJ SZPACHLI DLA WSZYSTKICH !!!!
  
 
Cze a mi sie na zlocie podobało tylko szkoda że samochodów startujących w kręciołku tak mało.
Właśnie zabieram sie za wybieranie zdjęć i wrzucenie ich a stronke.
a co do filmów to będa ale puźniej bo niema czasu. Mam przejazd rekina i białego DF-a no i subarka też sie znalazła.