TARGI TUNING SHOW KRAKÓW - 15/16 MAJ - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie no widze ze ty tu znowu...a twoja choroba jest juz w stadium nieodwracalnym niedobrze.zulta to tak przez "u" zeby w unii zrozumieli??kolezanko...co tu duzo mowic...widzialem cie przez chwile na targach.powiem tylko tyle:wyglądasz dokladnie tak jak twoj samochód...nic dodac nic ując.ale gust masz zajebisty...powieki w kolorze syrenki turbo no nic tu z proznego gadania.wracaj do swoich bo nic tu po tobie.aaa...szkoda ze nie wjechalas do srodka.mysle ze twoj woz to jak nic pomiedzy to zolte bmw a syrene turbo,no bo taki woz to...bylby ubaw.a jaki bylby pogrom na kreciolku uuuu...ciekawe czemu nie startowalas...ja wiem!!!!!!!to jest na pewno demo car na pokazy i nie ma silnika!!!!!taki sam stoi pod serwisem kuliga.respect...
  
 
życzę powodzenia w ogólnych modyfikacjach pojazdów.
KONIOWI trochę szczęścia w zrobieniu tego fiata bo trwa to już 3 lata jak niełużej.
nauczcie się rynku motoryzacyjnego.
i dalej róbcie z siebie pośmiewisko na zlotach oraz bierzcie czynny udział w rajdach oby te sprzęty się nie rozwaliły bo wątpie że właściciele będą umieli je naprawić. z taką wiedzą jak wasza to do podstawówki z powrotem.
UWAGA!!!!!lampy to Wartburg 1,3
a felgi to OPEL MANTA.
widzimy się za roki albo na jakimś regionalnym zlocie bo te waszerumaki nigdzie indziej chyba nie dojadą.
no chyba że w pażdzierniku w Katowicach na targach motoryzacyjnych.żałuję że nie dorwałam KONIA w Krakowie.
  
 
przed chwilą pani zulta1 przesłała mi takiego oto priva:
Cytat:
chłopcze te lampy nie są od LADY 2105 tylko od wartburga 1,3.widze że znacie się na rzeczy!!!!ha!!!!ha!!!
najpierw nauczcie się rozróżniać części do aut.a potem bierzcie się za kluby tuningowe czy za tuning!!!baranie!


Mam pytanie, wprawdzie nie jestem z Waszego forum ale czy moderator mógłby zrobić z tą kobietą porządek

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2004-05-19 20:59:23 ]
  
 
hehe lekko cie przygasila faktycznie to nie ladowskie ślipka heh. niby podobne ale od lady maja poziome kierunki. co nie zmienia postaci rzeczy ze pasuja jak babie wąsy

a w ogole to fajny masz ten pantograf w tym zoltku, mozna sie podpiac do trakcji jak paliwa zabraknie?
i dopiero teraz zobaczylem mocowanie siatek w slupkach w powiekszeniu... stępień z 13-stego posterunku by je schludniej zamontowal chyba...

[ wiadomość edytowana przez: Krzyh00 dnia 2004-05-19 21:15:28 ]
  
 
Mam takie pytanko (może ciutke obrażliwe) skrót pod twoim nickiem DG oznacza debilki górą lub duży grat

naprawde co do Twego toku myślenia ni chciałbym sie wypowiadać (chyba jak wielu innych tu)

Dobrze że są tacy jak wy i nie lubią tunnigu wiesniackiego

Ten kancik pewnie moze startować w wyborach miss obory


Pozdrawiam - Piotrek
  
 
Witam!
Szanowna Pani zulta1, mam dziwne wrażenie nie do końca przemyślała Pani zasadność Swojej bytności na tym forum. Ciężko tu raczej o frajera typu "umcyk" którego pojazd jest jedynie obudową dla głośnikówi i ruchomym stojaczkiem na spoylery, dziesięciu turbin też nikt nie kupi żeby udowodnić jakim jest macho na 400m. Myślę więc że Pani znakomita znajomość rynku motoryzacyjnego zda się psu na bude i oby pies był wyrozumiały. Niestety, większość klubowiczów to panowie i w dodatku praktycy, więc nie potrafią patrzeć na motoryzację poprzez pryzmat grubosci portwela, ani tym bardziej rozchylać ud aby ten pryzmat był jak najgrubszy. Dlatego też proponuję żeby każdy robił swoje, czyli jedni dłubali przy starych autkach a inni prali stare skapety.
Pozdrawiam
Gorący wielbiciel.
  
 
Pani "zulta" nie wyglada na bywalczynie paryskich galerii.
Lusterka do tego kanta pasuja jak swini siodlo...ogladajac fotke mam wrazenie ze ktos kupil wszystko co bylo na gieldzie i pozakladal na chama - innymi slowy mowiac druciarstwo.
No coz...nieszczescia chodza parami -> fiat i jego wlascicielka.
  
 
A mne izastanawia dlaczego ktos kto byl; banowany loguje sie na innym ip i dalej nie jest jeszcze banowany.

Pani zółta to taka jedna s..... która jzu z tad wyleciała raz

Ps. A kant to dostał speszył ałard ale na wiejskim tuningu
  
 
AHA POCZYTAJCIE :
stary temat & ban

Jak to czytam to płacze ze smiechu!!
No i to co wymyslilismy z krzychem00


Mowa o CLarcsonie:
Krzyh00 (22:00)
podchodzi do kanta
Krzyh00 (22:01)
"oh my god... it`s moving?"
Krzyh00 (22:01)
"it is a ... car?"
Krzyh00 (22:02)
chcialbym zobaczyc clarksona
Krzyh00 (22:02)
w ogole by wsiadl?
Krzyh00 (22:03)
ja mysle ze by sie nie smial
Krzyh00 (22:03)
zrobilby taka mine
Krzyh00 (22:03)
i by musieli przerwac odcinek
Krzyh00 (22:03)
bo by sie zawiesil na pare godzin

Krzychu pozwolił na cytat



[ wiadomość edytowana przez: CZUCZU dnia 2004-05-19 23:14:13 ]
  
 
nie no mruk twoja wypowiedź powala na kolana.
hehe no trudno są tacy co dbają o stare autka i są tacy co je niszczą....
  
 
najpierw wypowiem sie o Tobie - dziewczynko - bo tak moge Cie nazwac bo widzialem Cie na targach. gdy przeczytalem Twoja pierwsza wypowiedz normalnie chuj mnie strzelil. Naprawde jest mi przykro ze tacy ludzie jak Ty jeszcze chodza po swiecie, i nie mowie tu przez pryzmat Twojego (swoja droga na maxa zwiesniaczonego) auta, tylko przez Twoje teksty, twoje slowa, ktore wypowiedzialas, udawadniajac ze twoj poziom intelektualny jest jeszcze nizszy niz to wyglada "na zywo". naprawde mozna odeprzec zarzuty nie mieszajac nikogo z blotem, gownem itp. jest mi przykro ze tak traktujesz ludzi, to najlepiej o Tobie nie swiadczy niestety.

Co do samochodu Konia i kazdego innego z klubu, to juz kurwa twoje argumenty mnie rozbawily do lez. moze nasze auta sa gdzieniegdzie pordzewiale czy poobijane, ale kurwa stajemy na dowolnym kreciolku i ten twoj kurwa wehikul gubi wszystkie spojlery, kratki i pierdoly. nasze auta sa sprawne technicznie, a rdza no coz nie kazdy ma kase na zrobienie blacharki w aucie. widac ze jestes zarobiona, watpie zebys wlasna praca doszla do tych "miliardow" wydanych na tony szpachli i spojlerow. wiec nie pierdol mi tu o tym ze nie mamy kasy, bo to juz jest nie na miejscu wogole. gdybysmy w Polsce mogli zyc na poziomie wystarczjajcym dla kazdego to na pewno nasze auta nie bylyby pordzewiale i kazdy by zrobil z nimi co chcial. ale przez takie podejscie jak Twoje to w tym panstwie nigdy nie bedzie dobrze.

Co do kreciolka: to znowu ukazuje sie twoj charakter: to ze spiker cos gadal to znaczy ze mamy sie obrazac??? no ty bys sie obrazila i wogloe wojne wywolala. fakt najlepiej to nie zabrzmialo (jak wogole caly ten komentarz) ale chuj z nim. poza tym rok temu nie bylem akurat na tych targach ale z tego co mi wiadomo to kto rok temu rozkrecil kreciolka??? a ty czemu nie startowalas?? wyobrazasz sobie komentarz spikera???hahahaha ja jak sobie pomysle co by powiedzial to kurwa spadam pod stol ze smiechu haha.

co do twojego kanta to naprawde nie chce sie wypowiadac zbyt dlugo bo juz i tak niezla rozprawke napisalem ale powiem tylko tyle: tak zwiesniaczonego auta to na oczy nie widzialem. proponuje zrobic tak: podjezdzasz swoim kantem gdzies na parking i pytamy 10 dowolnych osob czy im sie to cos podoba. wynik jest chyba oczywisty.

koncze ale jak sobie cos przypomne to nie omieszkam dopisac.
przepraszam za przeklenstwa ale juz szlag mnie trafil.


i wlasnie to co napisal pomarancza, w naszym klubie nie licza sie tylko auta, ale przedewszytskim ludzie i to naprawde zajebiste towarzystwo!!!!
  
 
i kolejny raz pojawienie się kobiety na forum wywołuje szum
"ciurlać się wam zachciało!!"
  
 
Chłopaki zrzutka !!!!!
Kupujemy 125 klasyka pomalujemy chromy na jaskrawy kolor , Kupimy zestaw w filmie club tuning i bedziemy cuuuuuuuuuuul.
moge poswiecic dla tego celu 5 zł ( ile te spoilery moga kosztowac ) 2 filtry powietrza - na słupki, oraz 4 cdki - w sam raz do zamontowania na felgi jako kołpaczki.
Robimy zrzute.
Aha dorzuce rynne
  
 
Cytat:
Chłopaki zrzutka !!!!!
Kupujemy 125 klasyka pomalujemy chromy na jaskrawy kolor , Kupimy zestaw w filmie club tuning i bedziemy cuuuuuuuuuuul.


...a samochod pomalujemy na zolto,na mokrej farbie poprosimy o odcisk ust pani agnieszki na masce a na chromowanym zderzaku napiszemy "zulta1"
  
 
zulta1 yellow i agnieszkab......
Bedzie fajnie i do tego duzymi literami to samo IP
  
 
Cytat:
2004-05-19 23:29:27, Poochaty pisze:
Cytat:
Chłopaki zrzutka !!!!!
Kupujemy 125 klasyka pomalujemy chromy na jaskrawy kolor , Kupimy zestaw w filmie club tuning i bedziemy cuuuuuuuuuuul.


...a samochod pomalujemy na zolto,na mokrej farbie poprosimy o odcisk ust pani agnieszki na masce a na chromowanym zderzaku napiszemy "zulta1"




a mozna jakis inny kolor niz żóLty ?? Bo ja lubie ten kolor na miom fiaciku a i tak juz zaczyna mi sie kojarzyc z tamtym WT

[ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2004-05-20 00:03:32 ]
  
 
Hehehe..ta zulta1 to jakas chyba paryzanka..same fochy rzuca..jak Ci sie cos nie podoba tutaj..to nikt Ci tu nie kaze siedziec..zapisz sie do klubu Wiejski Tuning..albo cos w tym stylu..bo podejrzewam ze auta chlopakow z F&F beda sie dluzej trzymaly niz te twoje plastiksy..a po za tym wiedza osob ktore tu sie udzielaja na forum w sprawach technicznych jest bardzo dobra..ale widac jak dla ciebie nie pojetamoze ty sie wroc do przedszkola. A tak wogole to auto ma sluzyc do przemieszczania sie z miejsca na miejsce i wazne zeby bylo sprawne..a nie udawac choinke !!.. hehe pozdroowka chlopaki
  
 
Cytat:
2004-05-19 12:03:15, zulta1 pisze:
było zajebiście na TUNING SHOW w Krakowie.miło było popatrzeć ile osób cieszyło się z waszego przybycia.szkoda że koniu tak szybko uciekł od waszego stoiska bo ile razy byłam tak nigdy nie mogłam z nim pogadać.czyżby się wystraszył?dlaczego KONIU nie wystawił tego swojego KANTA.nie wpuścili go za wygląd?czy za rdze na karoserii?czy za wiszące kable w środku pojazdu?czy za ten ogólny stan techniczny pojazdu?mogę tak do rana albo nawet dłużej wymieniać WADY.TO JEST SKANDAL ZEBY GŁÓWNY MODERATOR STRONY NIE MIAŁ PRZYZWOITEGO POJAZDU.popatrzcie na inne kluby.aha!!!!ładne były wygwizdy na placu (na czarnego malacza) chyba organizator wam podziękował za udział bo gdyby nie WY to nie byłoby tak wesoło. ładny komentarz Pana z mikrofonu:cytuje:uwaga bo teraz będzie brał zakręt 360 stopni maluch z klubu FIAT&FURIOUS co w wykonaniu malucha ospojlerowanego a bez mocy będzie trwało 30 minut.
WIDAĆ ŻE ORGANIZATOR WAS DOCENIA!!!!!!!!
zresztą nie lepsze były opinie na hali.myślałam że tylko ja mam takie złe zdanie ale teraz to już rozumiem.
szkoda że przyjechaliśmy za póżno bo gdybyśmy wjechali do środka to napewno KONIU by mi się nie wywinął.



WAM SIĘ NIE PODOBAJĄ FIATY KTÓRE MAJĄ COŚ WIĘCEJ OD WASZYCH.NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ::egoizm , zazdrość , brak kasy ,

mam pytanie czy ktoś was zna oprócz Krakowa?

pa!pa!pa!pa!pa!

ha!ha!ha!ha!ha!ha!ha!


No niby qrde maturzysta (i nawet pracę dyplomową łądną zmajstrowałem (ale bez spojlerów )), więc powinienem być już trochę poważny. Jednak po przeczytaniu tego posta miałem histeryczny napad śmiechu - nawet nie byłem w stanie przez to spaść z krzesła . Ja już qrwa z tej kobiety nie mogę . Każdy człowiek po tygodniu na pustyni (bez wody) osikałby się po uszy po zobaczeniu "tego".
Proponuję przyznać "temu" jakąś honorową nagrodę F&F, zrzucić się żeby go wykupić i jak najszybciej reanimować, bo kto wie czy już teraz tylko plastixy go w kupie nie trzymają i "lakier".

Cytat:
2004-05-19 20:28:45, Poochaty pisze:
(...) widzialem cie przez chwile na targach.powiem tylko tyle:wyglądasz dokladnie tak jak twoj samochód...nic dodac nic ując.ale gust masz zajebisty...powieki w kolorze syrenki turbo no nic tu z proznego gadania.wracaj do swoich bo nic tu po tobie.aaa...


Ja też chce zobaczyć (co tam najwyżej kilka koszmarów przez najbliższe noce) - ktoś jej zrobił foto? Ale jesli faktycznie jest podobna do tego "tworu" to pewnie każdy się bał o karte pamięci lub klisze czy by to wytrzymały. A może jest gdzieś ich zdjęcie pt. "Girl&Car"? Czy CT (nie GiełdaSamochodowa ) ma już właściwie jakieś WWW??
Cytat:
szkoda ze nie wjechalas do srodka. (...)


No co Ty - wiesz ile by musiała "twarzowego" zabulić! Raz że za siebie a dwa to za auto.

Cytat:
2004-05-19 20:49:28, zulta1 pisze:
życzę powodzenia w ogólnych modyfikacjach pojazdów.
KONIOWI trochę szczęścia w zrobieniu tego fiata bo trwa to już 3 lata jak niełużej.
nauczcie się rynku motoryzacyjnego.
i dalej róbcie z siebie pośmiewisko na zlotach oraz bierzcie czynny udział w rajdach oby te sprzęty się nie rozwaliły bo wątpie że właściciele będą umieli je naprawić. z taką wiedzą jak wasza to do podstawówki z powrotem.



To, że nikt w Waszej firmje tjuninkowej nie jest w stanie zrozumieć chociaż ogólnie o co chodzi w większości poruszanych tu tematów technicznych to nie najlepiej świadczy chyba zgoła o kimś innym.

Cytat:
UWAGA!!!!!lampy to Wartburg 1,3
a felgi to OPEL MANTA.


No to qrwa niewątpliwie jest się czym chwalić - lampy Made in DDR i malutkie (jak nakazuje tjuninkowa moda najmniejsze i możliwie głęboko wpuszczone) Stalu-felgi od starego Opla.
UWAGA!!! Drzwiczki od wanny i przedni hamulec od radia z szyberdachem!
Brakuje tylko czegoś od Kraz'a (grill?) i Białoruśki (pług )

Cytat:
widzimy się za roki albo na jakimś regionalnym zlocie bo te waszerumaki nigdzie indziej chyba nie dojadą.
no chyba że w pażdzierniku w Katowicach na targach motoryzacyjnych.


Roki to ten boxer z filmu? Ja proponuje honorowe miejsce na ogólnopolskim - kazdy będzie chciał sobie zrobić fotke z Waszym team'em Chyba że ten wehikuł nie dojedzie do Torunia Macie własną lawete (ofcoz z mnóstwem spojleroof) czy musicie pożyczać?

Cytat:
żałuję że nie dorwałam KONIA w Krakowie.


On na pewno też żałuje - w końcu miał przecież załatwić zniżki w CT dla klubowiczów . Tak BTW to zdanie sugeruje lekką perwersje żeby nie powiedzieć max hardkor. Zderzenie plastiku z techniką - umówicie się na jakiś kecioł czy na konkurs wagowy (kto cięższy)?

Cytat:
2004-05-19 21:44:58, Mruk pisze:
(...) Myślę więc że Pani znakomita znajomość rynku motoryzacyjnego zda się psu na bude i oby pies był wyrozumiały. (...) Dlatego też proponuję żeby każdy robił swoje, czyli jedni dłubali przy starych autkach a inni prali stare skapety.
Pozdrawiam
Gorący wielbiciel.




ps. Andrzej nie przejmuj się - w jednym z poprzednich swoich tematów nabluzgała na priv Vieviórowi - to jest chyba wieśniacki sposób walki z konkurencją. Jak widać w żadnym przypadku nie przynosi zamierzonych efektów, ale jak ktoś nie umi inaczej...

ps2. Bibliografia (jakby ktoś jeszcze trzymał pion po przeczytaniu tego wszystkiego):
CLUB TUNING
(powyższy temat to juz klasyka humoru na naszym forum)
CLUB TUNING-WYGRANA
club tuning - pełen respect

ps.3 Uprasza się Wielce Szanownych Moderatorów (ale cukier ) o nie blokowanie tego tematu lub przynajmniej wydzielenie jakiegoś nieograniczonego OT na HP co by się można trochę odprężyć w takim temacie.
  
 
Cytat:
2004-05-19 12:03:15, zulta1 pisze:
pa!pa!pa!pa!pa!
ha!ha!ha!ha!ha!ha!ha!



Ja bym tej wariatce (jesli to kobieta) zablokował wreszcie pisanie na forum z tego IP. Przeciez nie mozna z nia normalnie pogadać, ciaglę się tym żółtym bardziewiem ze "słynna wysoką lotką" przechwala. Cały czas czuje się jakbyśmy byli w ukrytej kamerze bo jej wypowiedzi to jakiś absurd. Pewnie pisze na forum i potem rży z naszych odpowiedzi że sie tak angażujemy w tą jałowa dyskusję.

Moje postulaty: albo ją ignorować albo zbanować jej IP bo jak tak dalej pójdzie ktoś ją zabije w przypływie szału.
  
 
Cytat:
2004-05-20 09:42:43, dooh pisze:
Cytat:
2004-05-19 12:03:15, zulta1 pisze:
pa!pa!pa!pa!pa!
ha!ha!ha!ha!ha!ha!ha!



Ja bym tej wariatce (jesli to kobieta) zablokował wreszcie pisanie na forum z tego IP. Przeciez nie mozna z nia normalnie pogadać, ciaglę się tym żółtym bardziewiem ze "słynna wysoką lotką" przechwala. Cały czas czuje się jakbyśmy byli w ukrytej kamerze bo jej wypowiedzi to jakiś absurd. Pewnie pisze na forum i potem rży z naszych odpowiedzi że sie tak angażujemy w tą jałowa dyskusję.

Moje postulaty: albo ją ignorować albo zbanować jej IP bo jak tak dalej pójdzie ktoś ją zabije w przypływie szału.


Ja pisze sie na ochotnika! Kto ze mną??