TARGI TUNING SHOW KRAKÓW - 15/16 MAJ - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Doohu ma racje to jest jakis absurd, jakas jebana groteska...
Czuje sie jakbym oglądał Hydrozagadkę...

Moze ona serio ma z nas zalewke, ze tak sie angazujemy w ta dyskusje?
Ale moim zdaniem Agnieszka Bargiel jest poprostu chora psychicznie. Zwariowana Wariatka.
Lecz sie babo jesli to co mowisz jest prawdą!!!!

Jedno co mi sie w tych watkach podoba to to, ze mozna sie szczerze usmiac i wyladowac swoje wewnetrzne frustracje, bo tej wariatce sie najwyrazniej to podoba.
Moze w tym momencie siedzi i sie brandzluje???
Moze ja podnieca jak sie ludzie z niej nabijaja???
Nigdy nie wiadomo co kreci babe jezdzaca takim gownem...
Samo to, ze ona tym jezdzi jest perwersja.

Ale i tak proponuje ja zbanowac bo psuje porzadne topiki.


ps.
Doohu:

MAMY CIE!!!!!!

[ wiadomość edytowana przez: dejta dnia 2004-05-20 13:57:31 ]
  
 
może nie powinienem się mieszać , ale ruch na temacie skłonił mnie do poświęcenia sporej części czasu dnia żeby poczytać posty i linki - no ja pier.... ale tu macie ubaw ! faktycznie ( jak sugerowal jeden z uczestników) mało się nie obsikałem po pachy w trakcie czytania.
Normalnie to bym odpuścił ale zszokowalo mnie stanowisko ( pozycja) tej pani - nie dość że skatowała autko to jeszcze się chwali tym osiągnięciem - moim zdaniem powinna otrzymać dożywotni zakaz posiadania i prowadzenia pojazdów o pojemności powyżej 50 cm3 ( żeby mogła stiuninkować kosiarkę do trawy).

odrębna i rażąca jest forma w jakiej się wypowiada - gdyby moja kobieta używala takiego języka to bym jej kupił uzdę i zamknął w chlewie.

no i proszę o podanie strony CT - chciałbym kupić takie futerko - kupuję szczeniaczka to potrzebuję wyściólke do koszyka a to futro będzie mu przypominać mamusię !!!
a co do zabójstwa to szkoda - pójdzie się siedzieć jak za człowieka....
[ wiadomość edytowana przez: aawol dnia 2004-05-20 15:41:55 ]

[ wiadomość edytowana przez: aawol dnia 2004-05-20 15:43:58 ]
  
 
Cytat:
2004-05-19 21:44:58, Mruk pisze:
Witam!
Szanowna Pani zulta1, mam dziwne wrażenie nie do końca przemyślała Pani zasadność Swojej bytności na tym forum. Ciężko tu raczej o frajera typu "umcyk" którego pojazd jest jedynie obudową dla głośnikówi i ruchomym stojaczkiem na spoylery, dziesięciu turbin też nikt nie kupi żeby udowodnić jakim jest macho na 400m. Myślę więc że Pani znakomita znajomość rynku motoryzacyjnego zda się psu na bude i oby pies był wyrozumiały. Niestety, większość klubowiczów to panowie i w dodatku praktycy, więc nie potrafią patrzeć na motoryzację poprzez pryzmat grubosci portwela, ani tym bardziej rozchylać ud aby ten pryzmat był jak najgrubszy. Dlatego też proponuję żeby każdy robił swoje, czyli jedni dłubali przy starych autkach a inni prali stare skapety.
Pozdrawiam
Gorący wielbiciel.


Pieknie powiedziane a najlepsze bylo to
Cytat:
większość klubowiczów to panowie i w dodatku praktycy, więc nie potrafią patrzeć na motoryzację poprzez pryzmat grubosci portwela, ani tym bardziej rozchylać ud aby ten pryzmat był jak najgrubszy.

  
 
Cytat:
2004-05-20 15:38:37, aawol pisze:
gdyby moja kobieta używala takiego języka to bym jej kupił uzdę i zamknął w chlewie.



a ja bym zmienil kobiete
  
 
ejjjj... wrzuccie to na forum tuning tam jest tyle fachowcow niech oni sie wypowiedza na temat jakze wspaniałego i pracochlonnego dzieła pani agnieszki czyli Zótego wypierdalacza z systemem badlook bez klamki opinnia bedzie neutralna i nie tylko naszych klubowiczow

aawol... ja moge isc siedziec, zrobie to dla dobra ludzkosci
  
 
Tjunink

propobnuje zajrzec tam, po obejrzeniu tamtej galerii stwierdzal ze ten zolty kant wcale nie jest taki zly
  
 
Cytat:
2004-05-20 16:19:43, Krzyh00 pisze:
Tjunink

propobnuje zajrzec tam, po obejrzeniu tamtej galerii stwierdzal ze ten zolty kant wcale nie jest taki zly


To napewno jest odpowiednie miejsce dla niego
  
 
poprzedni wlasciciel "lotki" agnieszki

na szczescie nie jest z polski bo by zabral kantowi nagrode za najlepszy wydech

wnetrze ma jednak nie najgorsze w porownaniu z tym


[ wiadomość edytowana przez: Krzyh00 dnia 2004-05-20 17:10:47 ]
  
 
Cytat:
2004-05-20 13:56:42, dejta pisze:
ps.Doohu:
MAMY CIE!!!!!!



No własnie jestem w 99% pewien że za chwile wyskoczy z boku Szymon Majewski albo ekipa z TVN-Usterki i będa się z nas smiać ze popłyneliśmy z tą dyskusją.
  
 
Spoko i zółty tam bedzie w ciagu tygodnia
Na bbc go docienią

a co do zdjec pani agnieszki to przypominam ze regulamin forum mó ize nei wolno dawac zdjęc ze stron rotten.com i im podobnym które moga powodowac koszmary senne !!!!!
  
 
Cytat:
2004-05-20 16:19:43, Krzyh00 pisze:
Tjunink

propobnuje zajrzec tam, po obejrzeniu tamtej galerii stwierdzal ze ten zolty kant wcale nie jest taki zly

Nie no fotki rozbrajajace..ale najbardziej zal mi tego pieknego Mustanga..taki ladny klasyk..a ktos sobie zrobil kombiaka z niego!! GLUPOTA!!! pozdroowka
  
 
Cytat:
2004-05-20 16:19:43, Krzyh00 pisze:
Tjunink

propobnuje zajrzec tam, po obejrzeniu tamtej galerii stwierdzal ze ten zolty kant wcale nie jest taki zly


Ja myśle że zrobiłby tam furrore. Poczekamy zobaczymy - w końcu go wypatrzą...
A może już tam jest? Przejrzał ktoś tą stronkę dokładnie? Bo tam pod jednym temate jest po kilka autek a skoro znaleźli naszego krajana - >> INVERTED TRABI << to kto wie...
  
 
niestety jeszcze go nie ma, ale kwestia czasu za to jest calkiem sporo polskich autek... "bo polak potrafi"
  
 
ponawiam prośbę o adres strony CT - pilnie poszukuję futerka takiego jak w DF pewnej pani.
  
 
Cytat:
2004-05-21 09:46:59, aawol pisze:
ponawiam prośbę o adres strony CT (...)


Jeszcze się nie dorobili - za mało futerek zrobili. Albo PoliChlorekVinylu teraz taki drogi...
W każdym razie gdyby mieli WWW to adres na pewno by się znalazł na biednym democar'ze. Ale z drugiej strony ja na ich miejscu też bym się bał o ciągłe ataki hackerów.
  
 
hehehe - no to pozostaje mi obłupić ze skóry jakiegoś barana ( dla futra) a zamiast spojlera założe sobie przedni spychacz od białoruśki,
  
 
http://www.topgear.com/content/fun_stuff/carbage/carbages/50/01/
na to czekaliscie Zobaczylem przypadkiem BUAHHAHAHAHA
Czy oni nie napisali Lada? Jak tak to Gratuluje CT zmienili tak fiata ze go nikt nie poznal BUHAHAHAH

[ wiadomość edytowana przez: Lo3eK dnia 2004-05-21 18:06:40 ]
  
 
aaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!

Pani Agnieszko docenili panią.
hahahahahahhahahahahhaha
  
 
Najlepsze jest to,ze napisali,ze Na Uralu takie futrzane wnetrze to "full wypas"
No i co???
Czy tylko klub FF ma zjeb......gust???????
  
 
hahahahahahahahah nareszcie wsrod swoich. wlasnie chcialem podac linka ale widze na bierzaco jestescie