Nadszedł czas rozstania z Yarisem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i nadeszła w końcu ta chwila, że czas będzie się pożegnać z Toyotą (i przesiąść się na jakąś lepszą markę ). W związku z tym nadarza się niepowtarzalna okazja zakupu mojej dość wypasionej Yariski. Może ktoś ze znajomych poszukuje lub ktoś z Was chciałby mieć taki niepowtarzalny egzemplarz tego samochodu, proponuje się zastanowić.
Samochód jest garażowany, serwisowany tylko w ASO, ma symboliczny przebieg 15 tysięcy km, nigdy nie miał nawet najdrobniejszej stłuczki, lakier wygląda jak nowy (żadnych zarysowań) no i przede wszystkim to jest oryginalny japończyk. Ma klimatyzację, halogeny, skórzaną kierownice i gałkę zmiany biegów, autoalarm, centralny zamek, radio z CD, dodatkowe głośniki w tylnej półce, oryginalne toyotowskie chromowane nakładki na pedały, alufelgi, komplet opon letnich i zimowych (na stalówkach), tylne lampy typu lexus i inne dodatki wszystko na fotkach w moim profilu.

Myślę, że mimo tego, że już nie będę jeździć samochodem marki Toyota będę mogła zaglądać Tu, aby poczytać co tam u Was słychać i jak się mają wasze „Toyki” .

Pozdrawiam serdecznie
Katka
  
 
Mój kolega od dawna szuka Yarisa...tylko, że musze mu podac przynajmniej jakąś wyjściową cenę. A jaki to rok ?
  
 
buuuu najstarsza stażem klubowiczka i nie będzie jeździła Toyotą szkoda
a jaki teraz będzie samochód w zamian za Yarka?
BTW: Katka może tylne lampy sprzedasz osobno
  
 
Wojtek ja bym też takie lampy złapał gdzieś
  
 
Może moja zamieniła by Micre na Yarisa musimy znac cene
  
 
trochę przykro że zmieniasz markę - zastanów się jeszcze czy warto?
i powiedz nam na co zmieniasz - a my już wybijemy Ci to z głowy!
  
 
Cytat:
2004-06-14 14:42:21, MaciekB pisze:
trochę przykro że zmieniasz markę - zastanów się jeszcze czy warto?
i powiedz nam na co zmieniasz - a my już wybijemy Ci to z głowy!


No właśnie dla tego nie powiem na razie co zamierzam kupić , jak kupię to napiszę. A może to będzie Toyota nigdy nic nie wiadomo .

Tylnych lamp na razie nie zamierzam sprzedawać osobno chyba, że przyszły nabywca nie będzie ich chciał (mam oryginalne „czerwone” zawsze mogę je przełożyć lub dać gratis kupującemu razem z „lexusami” ).

Szczegóły (cena i inne) przesyłam na priva.

Pozdrawiam
Katka
  
 
Ależ się porobiło, Katka żegna Yarisa

Napisz chociaż czy kupujesz większe autko.
  
 
Cytat:
2004-06-18 12:09:30, Jackal pisze:
Ależ się porobiło, Katka żegna Yarisa

Napisz chociaż czy kupujesz większe autko.



No tak się porobiło .
Nie mam jeszcze tak całkiem sprecyzowanych zamiarów zakupu, jest kilku kandydatów na miejsce Yarisa, ale na pewno znacznie większych .

Pozdrawiam
Katka