[127]Na jaki kolor ???:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie za jakis czas malowanie temu pytam jaki kolor polecicie mile widziane foto
  
 
bialy i czerwony zdecydowanie odpada! moze pomaranczko? lub zółty?
  
 
Hudy05...wydaje mi sie ze powinienes dokopac sie gdzies w necie czy jakis artykulach gamy kolorow tego autka, moze gdzies ktos ma jakis prospekt/katalog gdzie pokazana jest ORGINALNA GAMA KOLOROW 7-ki, wg. mnie to bylby najlepszy pomysl !!!!

Ja szukalem i szukalem i znalazlem ZIOMKA ktory mial gdzies napisane wszystkie kolory ZASTAVY 1100, nio i wybralem odcien przypominajacy orginalny, mianowicie Czerwony Koralowy!!

Wg mnie ladny przypominajacy orginalny kolorek lakier, nie doroowna zadnemu nowoczesnemu lakierowi typu: złoty PUNTO :/

Te kolory sa na nowe fury na nie na klasyki, wiec wydaje mi sie ze powinienes szukac w gamie starych kolorow , z lat swiecznosci 7-ki!!!

Moja propozycja to : OLIVKA, ZÓLTY - piasek pustyni, KREMOWY
Nie za ostre typu POMARANCZ , lekko stonowane jak wyzej !!

Pozdrawiam

P.S.
Mam nadzieje ze ten u mnie kolor wyjdzie po pomalowaniu, taki jak sobie go wymarzylem
  
 
ja bym wzial piaskowy, ale suchy taki - bardziej zolty niz pomaranczowy ;]
  
 
Ja bym prysnął na krwisty czerwony. Jak widzieliście auto Grześka M. z Gliwic to bedziecie wiedzieli dlaczego. Pasuje do "siódemy" jak żaden inny.
  
 
gdyby to było moje auto: czerwony.. małe samochody w nim świetnie wyglądaja, zwłaszcza stare.. czerwony jest zawsze ładny.
  
 
tylko nie bialy.... bialy moze byc tylko jeden

niebieski metallic.....
  
 
weź zapodaj taki jak ja mam kolor w profilu
widzialem go na jednym 127 i supcio wyglada (no do fiatow nie ma lepszego koloru )
poza tym kurzu nie widac
dwa rodzaje jeden sie monte carlo nazywa a drugi jakis inny BEŻ

jeszcze mi sie do siódemki ciemno-oliwkowy podoba

jakbys mial maila udostepnionego to wyslalbym ci fotke tej bezowej siodemki, chyba wdomyslasz sie o ktora chodzi - taka z gleba i zlota felusia - naprawde ladny kolorek

>>ladny kolorek nie?<<


[ wiadomość edytowana przez: nazik dnia 2004-05-26 01:32:45 ]
  
 
hej!!!
ubiegles mnie z tym postem o kolorze....mialem takowy tez zalozyc
Kwestia rozbija sie o to,ile masz kaski na lakier i do jakich celow chcesz uzywac auta.
Jezeli ma to byc "full-oryginal,to polecalbym kolory z palety "Nobilesu"...Oni w swej ofercie maja duuuuuzo kolorow "z epoki"...do 7 pasuja np. min.
Czerwony koral [hehe to moj ]
Sahara Yellow
Zolty oliwkowy,oliwkowy, Groszek ciemny i jasny.....
To kolorki "oldskulowe"...
Jezeli chcesz natomiast zrobic "na nowoczesnie" ale ze smakiem to polecalbym np, jasny braz metalik,albo perle grafitowa z chryslera Voyagera....Ewentualnie perle koralowa z palety Audi....jest bombowa
Ja zamierzam pomalowac niedlugo autko,na jeden z podanych kolorow...ostateczna decyzja jeszcze zapadnie...
Pamietaj jednak,z kazdy kolor bedzie paskudny,jezeli powierzchnia bedzie zle przygotowana.....Generalnie im ciemnijszy i bardziej blyszczacy lakier tym bardziej trzeba dopracowywac podklad przed finalnym lakierowaniem....
pozdrawiam i powodzenia
  
 
Zdecydownaie nie polecam czarnego, wiadc na nim kazdy najmniejszy pylek i kazde odbarwienie.
Ma w tej chwili czarny kolor na 127...znaczy ze 20 odcieni czarnego, bo co chwile ktos robil na nim rozne zaprawki.

Po umyciu samochod jest czysty przez max 20 min, potem juz robi sie osad i wypadaloby myc jeszcze raz.
  
 
Generalnie panowie niemoga byc same czerwone auta - starczy juz tego dobrego wiec np ja bede mial yellow sahara lub zólty od zastawy trudno powiedziec ale uwarzam ze jakis ladny metalik lub perla lakierek tez pasuje swietnie do klasyka - fiat 127 jest nie zaduzym autem wiec mysle ze jasne kolory sa najbardziej odpowienie - czarny bleeee








pozdrawiam
  
 
Witam
Ja bym ci poroponowal kolorek pomaranczowy ale bardzo mi sie podoba bordowy. Zycze milego malowania i wspanialego efektu.Pozdro
  
 
Pomarańczowa Perła - troche kasy by poszlo - ale laski sikaja
  
 
Biały, moze taki jak ja mam albo taki jak ma Art126.
Do 7kiraczej ten co ma Art
  
 
a ma moze ktos "palete" kolorow...zeskanowana np. z lat 60-70-80..stosowana przez fiat/zastawa itd ??
  
 
Cytat:
2004-05-26 10:59:05, Madcar pisze:
a ma moze ktos "palete" kolorow...zeskanowana np. z lat 60-70-80..stosowana przez fiat/zastawa itd ??



ja mialem game kolorow ZASTAVY 1100, na poczcie ale qrde skasowalem meile, qrde no..., jak bede mial kontakt z kolesiem co mi dal ta game to dam cynk

(gama kolorow u mnie byla tylko napisana , przykladoow fotek jak by co nie mialem )

POZDRAWIAM
  
 
game kolorow to ja mam...w org instrukcji do 126p z `83...ale skad mam wiedziec jak ten kolor wyglada w rzeczywistosci??
  
 
Ja oczywiście polecem jedyny właściwy kolor do starego fiacika, czyli MARELLO KIWI

Ewentualnie kawssaki green
  
 
Cytat:
2004-05-26 20:29:46, Madcar pisze:
game kolorow to ja mam...w org instrukcji do 126p z `83...ale skad mam wiedziec jak ten kolor wyglada w rzeczywistosci??



Idz do sklepu i zobacz
  
 
Bomba topic, widze że wszyscy posiadacze siódemek na forum planują malowanko. Ja też nie mogę się wyłamać a tak poważnie to mam już upatrzony kolor... nie zdradze naazie jaki bo to niespodzianka (i nie chce zapeszac) ale jak się uda to już w lipcu będzie wszystko gotowe

Pozdrawiam