TARGI TUNING SHOW KRAKÓW - 15/16 MAJ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
uning Show w Krakowie łączy właścicieli jedynych w swoim rodzaju samochodów, firmy produkujące i dystrybuujące niezbędny do poprawienia aut sprzęt oraz warsztaty, które na codzień zajmują się tuningiem. W programie imprezy znajdą się m.in. efektowny "kręciołek" dla każdego chętnego posiadacza stuningowanego samochodu, konkurs "palenia gumy", konkursy na najpiękniejszy samochód, najlepszy zestaw audio i wiele, wiele innych.

Sobota

10.00 - 15.30 Wystawa Samochodów i Firm Tuningowych na hali, konkurs na najpiękniejsze auto Tuning Show
11.30 - 12.00 próbny przejazd dla uczestników KJS
12.00 - 14.00 KJS
14.30 - 15.00 Car Audio -dB Drag Car
15.00 - 15.30 Najgłośniejszy wydech

Niedziela

10.00 - 15.30 Wystawa Samochodów i Firm Tuningowych na hali, konkurs na najpiękniejsze auto Tuning Show
11.00 - 12.00 Palenie Gumy
12.00 - 12.30 Przejazd próbny KJS II
12.30 - 14.30 KJS II
14.30 - 15.30 Car Audio /najlepiej nagłośnione auto/ - hala
15.00 - 15.30 Pchanie auta na czas


ul. Gabrieli Zapolskiej

pozdrawiam
  
 
Dlaczego akurat 15-16.
Zna ktos szczegóły konkursu na pchanie auta ??? Wystartowałbym auto dowolne pozyczyłoby sie .
  
 
To jest tam na Gabrieli Zapolskiej gdzie były targi ?? Czyżby F&F sie wybierało ?? Jakieś stoisko
  
 
chyba tak
  
 
no kluby chyba za friko moga 5 samochodow wystawic oczywiscie zaproszone jkluby ciekawe czyje auta beda w tym roku wystawione
a tak na marginesie to za 50 zeta kazdy moze pochwalic sie swoja furka
  
 
Cytat:
To jest tam na Gabrieli Zapolskiej gdzie były targi ?? Czyżby F&F sie wybierało ?? Jakieś stoisko


oczywiscie ze tak. i mam nadzieje ze podobnie jak w tamtym roku zgarnia wszystkie nagrody;) aha - tak, G.zapolskiej
Cytat:
Zna ktos szczegóły konkursu na pchanie auta ??? Wystartowałbym auto dowolne pozyczyłoby sie .


w tamtym roku wygladalo to tak ze byly dwa tory i dwie ekipy po 3 osoby. maluszki mialy najwieksze branie:).
na fotce moja malaria wypozyczona przez konkurencje do "pchania":)))))


  
 
Krakow troche daleko od Słupska... licze na obszerna relacje foto-reporterska... i pogody dobrej zycze coby furki sie dobrze prezentowaly...
  
 
kilka zdjec z pierwszego dnia, jakosc slaba bo foty z komorki.













.jpg">



na targach oprocz milego towarzystwa, fiatow z klubu i fajowych nieraz dupeczek, to nic zajebistego nie bylo.
jeszcze jutro.
pozdrowki
  
 
Brakująca fotka :


Cytat:
2004-05-15 16:07:39, goorek pisze:
(...) jakosc slaba bo foty z komorki.


Ty chyba jeszcze nie widziałeś słabych fotek z komórki . Akurat N7650 robi jedne z najlepszych fotek z pośród telefonów komórkowych - przyznacie że są niezłe jak na urządzenie stworzone do czegoś innego, czyli komórke .
  
 
cholera postaram sie jutro wpasc dzis sie nie wyrobilem
  
 
Imprezka ciekawa..kilka fajnych furek bylo....najbardziej podobaly mi sie wyscigi syrenki porsche z innymi samochodami na pasie dobra ta syrenka szkoda ze mustang cobra ktory tam stal na pasie sie nie scigal pozdroowka
  
 
No to z mojej strony tez pare fotek z dzisiejszego dnia, w tym roku organizcja byla o wiele lepsza niz w zeszlym roku a i fur bylo wiecej. teraz idziemy chlac z Widynkiem, Koniem Schwepesem, Pomaranczą, Mountezem, Kostkiem, Rekinem, Konradem i innymi pijakami.
Aha zdjęcia tez z komórki więc nie są najlepsze.









































  
 
Fajne fotki Rino zwlaszcza dobra jest ta 4 od konca hehe rozumiem ze tego czarnego golfa fotografowales?? hehe pozdroowka
  
 
Jutro tam sie zjawie to wezme ze soba cyfraka to zdjęcia będą lepszej jakości tylko bedzie potrzbne miejsce na serwerze. A tak własciwie to od której wy tam jesteście ??
  
 
kurde szkoda ze sie dzis nie wyrobilem ale jutro wpadne napewno fajne foteczki
aaa powiedzcie mi czy wjazd tam jest moze od strony ulicy szablowskiego czy tylko od Zapolskiej????
  
 
Na TVN24 przed chwila byly przebitki z tej imprezy, pokazywali czarnego , klubowego malucha..o ile sie nie myle Kostka. Gratulacje chłopaki !
  
 
o i był żółty syfeX Competyszyn ze stajni pani Agnieszki - ajjjjjjjjjjjjjj
  
 
A ja bylem tylko o 18 na pasie, syrena byla fajna ale na koncu subaru ja wyje...lo
  
 
Ooooooo, widze że się tjuninkowcy z Club Tuning pojawili z Madafakaplastixsiatextaksieprofesjonalnietjuninkujedużegofiata . Nawiązaliście jakiś dialog? Może byście zagadali w sprawie zniżek dla klubu na "system bez klamek" i "system bez kół"
Jeśli mnie wzrok nie myli to na ostatnim foto jest Syrenko-Porsche (w jakimś nowym malowaniu) z okolic moich (Bydzi) - jakie to ma teraz blachy, nadal "C" jest pierwszą literą?
  
 
ja wlasnie lecze kaca u kolegi w krakowie, ale postaram sie dzisiaj wpasc na targi.
jeszcze raz sorki, ze dzisiaj nie moge juz wystawic mojego dfa ale na wszystko sklada sie kasa jakby zostal to musielibysmy jechac na dwa samochody a ledwo mamy na paliwo do jednego

impreza byla naprawde spoko, miazdzaca organizacja, swietne miejsce (hala) no i przede wsztystkim moglem sobie pogadac z krakowska frakcja fnf
posmialismy z zoltego dfa... tym co go nie widzileli mowie, ze on wyglada duzo smieszniej niz na zdjeciach...

generalnie jeszcze sie dzisiaj zobaczymy